PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacje na Słowacji - Tatralandia

Krilady*
12-07-2016, 13:24
Miejsce na wakacje wybrane: Słowacja, Liptovski Mikulasz - zwiedzanie i odpoczynek.

Ci co tam byli są proszeni o opinie, co polecacie, jakieś uwagi co do wyjazdu (organizacja, autostrady, kasa, gdzie pojechać, co zwiedzić, co i gdzie zjeść, co zabrać, jaką pamiątkę se tam kupić ;) itp.).

Proszę też o uwagi co do Tatralandii - jak sobie tam zaplanować dzień z dwójką małych dzieci?

Z góry dzięki za wszystkie rady i opinie :)

dyszol
12-07-2016, 21:06
To może ja zaproponuję, żeby zwrócić uwagę na obowiązkowe wyposażenie samochodu (apteczka, kamizele, gaśnica itp) bo słowacka policja bywa wobec polaków stanowcza :]

sympatyczny
13-07-2016, 05:16
Byłem tylko tranzytem,także nie wiem co zwiedzać:(Na autostradach winieta elektroniczna,można kupić w internecie albo na stacji benzynowej:)

Rufijok
13-07-2016, 08:53
Zabierz z sobą dużo ojro, jak w większości miejscowości wypoczynkowych tylko kasa się liczy.:) Jak bydziesz płaciła w restauracjach, caffetteriach to nie rób gańby i na wydowke nie czakej.:lol:

dyszol
13-07-2016, 13:12
Jak bydziesz płaciła w restauracjach, caffetteriach to nie rób gańby i na wydowke nie czakej.:lol:
A to dobre :]

ibis
13-07-2016, 18:20
Dobre, gdy w restauracji rachunek za kawę i lody dla dzieciaków wyniesie np. 12€ i płacąc 50-cio lub 100 eurówką nie czekać na 'wydowke'. Dobrze niektórzy kombinują.:oklaski:

Rufijok
13-07-2016, 19:18
Widać że myślenie co poniektórych nie jest mocną stroną i że na wczasach dziabdziaczą. Można ruszyć głową i przy rachunku 12€ powiedzieć prosze zaokrąglić do 15€ albo do 20€ :lol:. Myślenie nie boli.:)

dyszol
13-07-2016, 19:54
Można też nie zaokrąglać i czekać na resztę. Gańbowo.

Krilady*
13-07-2016, 20:15
Hehe, jak obsługa dobra, żarcie też to i napiwek można dać :) A żeby się wymigać to można zapłacić kartą i udać, że nie wiadomo na co jeszcze czekają ;) :lol: Choć tylko raz zdarzyło nam się, że można było dodać do płatności kartą napiwek. :)

Ale o tym już może dość. Ktoś był w Tatralandii?

ibis
13-07-2016, 20:23
Nie trzeba myśleć tylko czytam każdy komentarz uważnie......a było napisane dokładnie tak:

Jak bydziesz płaciła w restauracjach, caffetteriach to nie rób gańby i na wydowke nie czakej.

Nic nie było o nominałach.:niepewny:

Rufijok
13-07-2016, 21:20
Nie trzeba myśleć tylko czytam każdy komentarz uważnie

Zeby czytać uważnie , trzeba myśleć, jak nie myślisz to nie czytasz uważnie. :)

arnika
13-07-2016, 22:04
Ktoś był w Tatralandii?

Ludzi kupe, wiadomo zjeżdżalnie i inne atrakcje kuszą :marzy:
Mnie osobiście bardziej się podobało w Beszanovej ale to przez to, że tam było mniej tłoczno ;)
A najpiękniej to już jak dla mnie było nad zalewem Liptovska Mara :rolleyes:
No i koniecznie Dolina Demianowska i do zwiedzania jaskinie, albo na Chopok se możecie wylyź :rolleyes:
Krilady ​weź mie ze sobóm............. :marzy: