PDA

Zobacz pełną wersję : Spontaniczny wyjazd

arnika
19-07-2016, 18:27
Bez planowania, rezerwowania miejsc, kombinowania...
Tylko pełny bak i w drogę przed siebie.
Przeżyliście kiedyś? Mnie się jakoś w tym roku tak pojechać zamarzyło... :marzy:

dyszol
19-07-2016, 20:09
Właśnie planujesz hehe

gabi_m1
19-07-2016, 20:21
Tak całkiem bez planowania się nie da,musisz przynajmniej określić kierunek podróży i mniej więcej cel choćby po to żeby wiedzieć co zabrać :) myśmy jednego roku pojechali ze znajomymi nad morze bez rezerwacji i było fajnie :) było nas czworo dorosłych i pięcioro dzieci i nocleg znaleźliśmy bez większych problemów :)

arnika
20-07-2016, 21:29
Właśnie planujesz hehe

Dyszol jak zwykle na posterunku :D

patti74
02-02-2017, 09:47
Takie spontaniczne wypady są super. Wiadomo, że zawsze choć minimalny plan musi być - trzeba wiedzieć gdzie się konkretnie wybieramy i czym się tam dostaniemy :) ale same noclegi, planowanie zwiedzania itd. - na to wszystko przyjdzie pora na miejscu :) Ostatnio pojawiła się myśl by polecieć do Kopenhagi i trzeba było ją zrealizować :) bez wielkiego trudu kupiłam bilety, spakowałam się i już - cała organizacja, tutaj znalazłam ciekawe połączenia (...) no ale teraz czas na kolejną krótką wycieczkę, może Berlin? tam zawsze jest coś do zobaczenia

wisiketa
02-02-2017, 10:45
Ja ostatnio wybrałem się w góry stołowe, największą górą jaka mi się ukazała, to był krawężnik przed sklepem monopolowym:smiech2:.
patti74 ma inne problemy:lol:

jan_122
02-02-2017, 15:41
Dnia 14.01br wkurzyłem się , że u nas taka pogoda w kraatkę z możliwością złapania grypy bez szczególnych problemów -tym razem spontaniczie- złapałem 'lastka' na Teneryfeę. 16.01 wsiadłem z paniczką do samolotu i wypoczywam w słoneczej Costa Adeje przy okazji zwiedzając te zakątki wyspy któwych przy okazji poprzednich wypadów nie udało mi sie zobaczyc. Wracamy 06.02. Super pogoda. Polecam tym osobom ktorzy nie przepadają za zimą.

dyszol
02-02-2017, 18:07
Spontanicznie wybieram się nad Wisłę morsować. Pogoda marzenie.

jan_122
02-02-2017, 22:26
.......i tu sie z Tobą zgadzam. Jeden lubi marynowane śledzie a drugi budyń z czekoladą.:oklaski:

dyszol
03-02-2017, 00:12
A trzeci budyń ze śledziem :]

łopica
03-02-2017, 07:58
Bez planowania, rezerwowania miejsc, kombinowania...
Tylko pełny bak i w drogę przed siebie.
Przeżyliście kiedyś? Mnie się jakoś w tym roku tak pojechać zamarzyło... :marzy:

To arnika musisz zamieszkać z nami. :D
Nasze rodzinne wypady z reguły są spontaniczne. Łącznie z wakacjami.
Często nawet nie wiem, kiedy ruszamy- bywało, że miałam 2 godziny na pakowanie majdanu.
Nie wiemy, gdzie wylądujemy- zero rezerwacji zatem.
Nie wiemy, jak długo tam zostaniemy- zmieniamy se miejscówkę często.

Rozpiździel zazwyczaj nieziemski. :D
Za każdym razem obiecujemy sobie, że następnym razem to już wszystko planujemy. Mhm... Może następnym razem.
:D

dyszol
03-02-2017, 16:41
Masz zdrowe podejście

jan_122
05-02-2017, 15:19
[QUOTE=łopica;306936]
Nie wiemy, gdzie wylądujemy- zero rezerwacji zatem../QUOTE]

Ciekawi mnie czy miałaś problemy z hogelowymi skrzypiącymi łóżkami i AiFi?:)

- - - Dopisano - - -

[QUOTE=łopica;306936]
Nie wiemy, gdzie wylądujemy- zero rezerwacji zatem../QUOTE]

Ciekawi mnie czy miałaś problemy z hogelowymi skrzypiącymi łóżkami i albo z łącznpścią AiFi?:)

- - - Dopisano - - -

Sory ale powtarzające się pytania wynikły z problemów z chiszpańskim serwerem.

łopica
06-02-2017, 08:18
Odpowiedziałabym, ale nie bardzo rozumiem pytanie. W sensie co ma piernik do wiatraka.

witeczka
22-02-2017, 09:09
Oj rzadko decydujemy się na takie spontaniczne wyjazdy. No chyba,że na kilka godzin gdzieś w niedzielę czy na tygodniu. Mamy jednak takie prace, że wygodniej jest nam coś zaplanować sobie z wyprzedzeniem. Zimą spędziliśmy kilka dni w Gdańsku Na wakacjach wracamy do miasta ponieważnie zdążyliśmy zobaczyć tego co chcieliśmy.
Dla zainteresowanych rezerwowaliśmy sobie mieszkanie na tej stronie: sunandsnow.pl/index.php . Nie hotel ale własne mieszkanie ( znacznie tańsza opcja niż hotel i wygodniejsza bo ma się kuchnię do dyspozycji).

Krzaczek_Malin
22-02-2017, 12:28
Miałam, miałam...pełny bak i na spontana ....na porodowke! Przeżycie nie do opisania i te emocje!

A tak poważnie. Pewnie kto sam lub w duecie, wykonujący jakiś niestacjonarny zawód jak najbardziej.