PDA

Zobacz pełną wersję : Ustka - wakacje

anka382
21-07-2016, 12:54
Witam macie jakies sprawdzone obiekty w Ustce na wrzesien? pozdrawiam

Jaga-be
09-10-2016, 21:37
Polecam:

http://www.nocowanie.pl/noclegi/ustka/kwatery_i_pokoje/145904/

Mój powrót wczoraj po 21-to dniowej labie. Polecam wszystkim tym którzy wybierają się na przryszły rok w tym kierunku.

CosaNostra
10-10-2016, 06:42
Kto normalny jedzie o tej porze roku nad Bałtyk, nic tylko lodem pluć. W Łebie była jeszcze atrakcja gdyż można było podziwiać brakoróbstwo i patrzeć jak woda molo rozwala. Jedyna zaleta tego pobytu o tej porze roku to to że nie trzeba było smarować się kremami gdyż poparzenie słoneczne raczej nie groziło. Mam nadzieje że woda ognista nie poparzyła gardła.

dyszol
10-10-2016, 22:15
Polecam kąpiele w Bałtyku zimą. Już teraz też się nada. Samo zdrowie.

jan_122
14-10-2016, 14:12
Polecam kąpiele w Bałtyku zimą. Już teraz też się nada. Samo zdrowie.

...i to jest właściwe podejście do tematu. Właśnie od paru dni przebywam w Kołobrzegu. Jak na razie pogoda zadowalająca. Wiele młodych małżeństw z dziećmi zapewne wiedzących, że o tej porze znajduje się tutaj największe stężenie jodu w powietrzu. Wiele młodych ludzi na deskorolkach, nie tylko starsi korzystają ze spacerów i podróży rowerowych. Jak do tej pory nie zauważyłem, by ktoś pluł lodem czy miał jakieś poparzenia gardła. Oblężone plaże i deptak. Większość ławek zajętych osobami korzystających z promieni słonecznych. Jesienią nad morzem również jest bardzo pięknie i nie ma takiego tłoku.