PDA

Zobacz pełną wersję : Prawo jazdy Cieszyn

niuncik1989
07-08-2011, 14:25
Wybieram się na prawko i chciała bym dowiedzieć się jaki ośrodek jest godny uwagi. ja ich w Cieszynie znalazłam aż 20. nie wiem na który się zdecydować... doradźcie:)

bebok2506
07-08-2011, 15:31
7 bieg ;) dobra zdawalność sądząc po znajomych i po sobie ;) fajni instruktorzy, bez stresów w samochodzie ;)

arnika
07-08-2011, 16:08
Rafał Szczyrba - 2be3.PL - moim zdaniem najlepszy instruktor w Cieszynie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę ;)

anusaa1989
07-08-2011, 16:42
a ja polecam :
Orawiec Dariusz - Ośrodek szkolenia kierowców
pl. Wolności 3 43-440 Cieszyn
woj. śląskie
tel.: 033 852 08 01
tel.: 509 321 723

Ja poznałam parę ośrodków... ;) szkoła Pana Stuchlika koło UŚa i Motorpol koło szpitala. No miałam troche problemów ze zdaniem, ale po dokupieniu kilku godzin w ośrodku u Pana Orawca zdałam od strzału :) Bardzo przyjemna i bezstresowa atmosfera :) Powiedziałabym nawet,że zabawna ;)) Jak się czegoś nie rozumie to wszystko wytłumaczą nawet po parę razy jak trzeba, zero stresu ;] Instruktor, Pan Mróz który tam pracuje, to najlepszy instruktor jakiego poznałam ;) żałuję, że od razu nie udałam się do tej szkoły, bo pewnie zdałabym wcześniej niż za 7 razem :P Paru znajomych też przeszło tam kurs i zdawali za pierwszym razem, więc Polecam Gorąco :)

Sjokolade
07-08-2011, 18:40
ja uczyłam się w motorpolu. zdane za pierwszym razem. było bardzo fajnie. z tym ze bylo to już ze 4 (?) lata temu. jeździłam z p. Piotrem ( nazwiska nie pamietam), który ponoć przeniósł się do 7 biegu ( ogółem motorpol miał bardzo dobre zdanie o 7 biegu, nie wiem,znajomi czy co...;P). jazdy były bardzo ok, prefesjonalizm, wszystko wytłumaczone, zero ściemniania i podjeżdżania po zakupy itp.

viki8212
07-08-2011, 19:13
polecam OSK FRYDEL

zawisza40czarny
07-08-2011, 19:49
motorpol polecam

klaudek2a
07-08-2011, 20:54
Polecam 7 bieg, zdałem za 1 razem, świetni instruktorzy i wspaniała atmosfera ;)

jsz
07-08-2011, 22:16
a ja niestety nie polecam szkoły pana Orawca.
Nigdy nie mogłam nic w biurze załatwić bo albo nie mieli czasu albo było zamknięte. Jazdy w tempie dwie godziny na tydzień. Jeździłam z panem Mrozem ale kompletnie nie rozumiałam co ten człowiek do mnie mówi.
W końcu zdecydowałam się na zmianę szkoły a tym samym instruktora. Przez przypadek trafiłam na 2be3.pl i to był strzał w dziesiątkę :)

mauris
08-08-2011, 07:03
a ja polecę osksystem dlaczego ?? ponieważ jest tanio , szybko , dobrze i bardzo mila atmosfera, poza tym zrobiłem prawko w 7 tygodni :)

nickus13
08-08-2011, 08:54
ja polecam 7 bieg, luźna atmosfera, instruktorzy w porządku ! zdałam za pierwszym razem tak jak większość moich znajomych którzy tam robili

izolka89
08-08-2011, 14:06
7 bieg jest ok sama tam robilam :) polecam

ya91
05-09-2011, 15:35
też robiłam w 7biegu! zdałam za pierwszym. polecam!!

petr1410
05-09-2011, 16:39
pan Strząska w starej policji koło kopera !

musikus
19-10-2011, 21:37
A ja dzisiaj wróciłem z Komendy z Katowic w sprawie Orawca i motorpolu. Jak chcecie być przesłuchiwani to zapiszcie się na ich kursy.

bebok2506
20-10-2011, 06:02
ale co się stało??

arton
20-10-2011, 07:13
Ile ludzi tyle opinii...
Ja robiłęm u Orawca, zdałem za 1szym i jestem zadowolony.
Znam ludzi co u kilku różnych jazdy wykupywali a zdać nie mogli. Oczywiście instruktorzy są różni jedni bardziej się przykładają inni mniej...
Pzdr.

dyszol
20-10-2011, 08:15
Ja myślę, że kwestia czy zdasz egzamin, czy nie zależy zdecydowanie od osobowości (opanowanie), szczęścia (w WORDzie różne kaszany odwalają) i własnych umiejętności czy predyspozycji. Trudno mi sobie wyobrazić jak musiałby partaczyć swoją robotę instruktor, żeby można było powiedzieć, że niezdany egzamin jest z jego winy..

mimi@
20-10-2011, 08:27
Trudno mi sobie wyobrazić jak musiałby partaczyć swoją robotę instruktor, żeby można było powiedzieć, że niezdany egzamin jest z jego winy..
Oj, można sobie wyobrazić. Mój instruktor po stwierdzeniu, że świetnie sobie radzę, zostawiał mnie samą na bramkach- chyba tylko raz mi powiedział, co i jak ma wyglądać. W ogóle mnie nie sprawdzał, czy mieszczę się w limitach odległościowych, o których mnie też nie poinformował. Wobec tego nie zdałam za pierwszym razem całkowicie z jego winy, bo nie wiedziałam ani jak daleko mam stanąć od krawężnika, ani nie miałam pojęcia, jak daleko staję. I na egzaminie stanęłam z pół metra za daleko... jakoś tak.
A przed poprawką dzień wcześniej przypomniało mi się, że nie ćwiczyliśmy ruszania z ręcznego- w ostatniej chwili raz to przećwiczyliśmy. Zdałam, ale bez niego też bym sobie poradziła- mam wrażenie, że niczego mnie nie nauczył....

A! No i jeszcze inne rzeczy spartaczył.... To znaczy, nie powiedział mi o kilku istotnych sprawach.... ehhh... nieważne.

arnika
20-10-2011, 15:58
Dokładnie mimi!
Mój instruktor jeździł za mnie samochodem, zmieniał biegi, wrzucał sprzęgło kiedy było trzeba, słynnego tunelu ani razu nie przejechałam sama bo zawsze on siedział obok. Jak się o coś upominałam to mówił, że na to przyjdzie czas i jak sama zacznę jeździć to się nauczę :P. Rezultat był wiadomo jaki - nie zdany egzamin ;(
Poza tym nauczył mnie panikować za kółkiem. Podczas jazdy z nim nabyłam wiele złych nawyków z którymi do dzisiaj walczę.

Zmieniłam w końcu instruktora i to chyba była najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić... i żałuję, że po pierwszych godzinach jazd tego nie zrobiłam bo zmarnowałam tylko czas, pieniądze i nerwy...

---------- Post dodany o 14:58 ---------- Poprzedni post dodany o 14:56 ----------

P.S.
A co tam ten Orawiec zmajstrował? :P

musikus
20-10-2011, 17:08
Ten cały luzacki sposób prowadzenia kursów niedługo się skończy u wszystkich. Ile ja się nagłowiłem w jakiej sprawie zostałem wezwany, ile nerwów. Panowie zaprosili do wojewódzkiej komendy, i przepytali 6 lat wstecz. Zainteresowanych zapraszam na priva. Dla waszego dobra domagajcie się wszystkiego co wam się należy i musicie zrobić wg. przepisów.

eskimos
22-11-2011, 10:35
Czyli akcja u Kowalików to dopiero początek mieli pecha, że byli pierwsi teraz biorą się za wszystkich po kolei... I w końcu zrobią porządek z kursami prawa jazdy tylko za tym pójdą a z pewnością podwyżki cen kursów.

askli
24-11-2011, 08:53
A ja dzisiaj wróciłem z Komendy z Katowic w sprawie Orawca i motorpolu. Jak chcecie być przesłuchiwani to zapiszcie się na ich kursy.

Czy ktoś wie coś więcej na ten temat??

noesimportante
14-12-2011, 20:41
2 be 3!
Rafał Szczyrba jest obecnie najlepszym instruktorem w mieście.

margol28
15-12-2011, 19:38
sprawdzajcie dobrze ośrodki, żebyście nie trafili na jakiegoś narwańca
http://potworek.com/filmiki/pokaz/instruktor-jazdy-nervus-mega-hit

arnika
15-12-2011, 19:51
2 be 3!
Rafał Szczyrba jest obecnie najlepszym instruktorem w mieście.

Już to wcześniej pisałam :P

Becia488
07-01-2012, 10:54
Polecam Ci 7 bieg. Jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka. Uważam ,że są bardzo solidni i dokładają się do tego co robią. Uczyłam się jeźdźić z p. Piotrkiem i bardzo fajnie tłumaczył- prosto i zrozumiale ;) i dzięki temu zdałam bardzo szybko ;)
Polecam

pera
16-05-2012, 17:32
2be3 Rafał Szczyrba jest najlepszy w mieście. Cudna atmosfera, niezwykle sympatyczny i szarmancki człowiek, a tłumaczenie zwłaszcza dla kobiet, które nie mają zbytniego wyobrażenia o poruszaniu się na drodze tłumaczy po prostu po chłopsku, że każdy "tłuk" i każda "baba" potocznie mówiąc pojmie kierowanie pojazdem . Gorąco polecam :)