PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuję dobrej kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki, manikiurzystki :)

Rybka
11-04-2011, 12:29
Szukam dobrej kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki i manikiurzystki z Cieszyna, bądź okolic.

mrowka615
11-04-2011, 12:34
Mc sun na Sejmowej. Salon fryzjerski 'Isabell' i gabinet p. Cieszysławy Meyer. Zawsze wychodziłam zadowolona :)

krilady.
11-04-2011, 18:57
ja kiedyś chodziłam do Beaty (kosmetyczka) na Menniczej i byłam zadowolona (niestety, dawno już nigdzie nie byłam :( ), a fryzjerki mogę polecić dwie: z Kończyc Wielkich - p.Żanetę i z Zebrzydowic - p.Anię.

Rybka
11-04-2011, 19:39
a gdzie przyjmują dokładniej te fryzjerki w Zebach i Kończycach, bo zakładów fryzjerskich jest tam jak "mrówków":)
ja to tak pytam w związku z przygotowaniami ślubnymi...

krilady.
11-04-2011, 20:20
Zebrzydowice - salon Lorel (sklep Jantar, przy rondzie), a p.Żaneta pracuje w zakładzie w centrum KW, nad sklepem , takim zielonym (chyba Delikatesy) i nad apteką, mogę podać nr tel: 33 8569043 :)
Ja planuję czesać się u Żanety, teraz ona "prowadzi moja głowę" :)

mimi.eu
12-04-2011, 15:03
A ja polecam w Cieszynie kosmetyczkę w salonie Mangoo, p. Anetę. Jest jeszcze szefowa, ale nie pamiętam jak ma na imię. Salon na ul. Głębokiej (wejście od ul. Browarnej, poniżej Rossmana). Większość innych kosmetyczek w Cieszynie odwiedziłam, i tylko tą polecam. Gabinet czyściutki, przyjemny, nowocześnie wyposażony (u niektórych Pań kosmetyczek to się czas zatrzymał dobrych parę lat temu, o wystroju wnętrza nie wspominając), świetna kameralna atmosfera (można na prawdę podczas zabiegu zrelaksować się i odpocząć), profesjonalne podejście do klientki i wysokiej jakości kosmetyki + próbki. Obie Panie mają spore doświadczenie, przed zabiegiem przeprowadzony wywiad (wielki plus dla osób z wrażliwą alergiczną cerą), można przyjść dzień wcześniej Pani wszystko nam pokaże i przeprowadzi test skórny (tak było w moim przypadku). Zdecydowanie opłacają się zabiegi w pakietach. Panie kosmetyczki zresztą idealnie dopasują zabieg do wymagań naszej cery i potrzeb, nie uszczuplając zbytnio portfela, a pozostawiając świetny efekt i dobre samopoczucie :)
Rybko, możesz zaglądnąć na stronę Salonu Mangoo.pl, są wyszczególnione zabiegi, no i cennik. Na pewno plus takie, że w jednym miejscu jest i kosmetyczka i manikiurzystka i fryzjer.

Co do fryzjerki, najczęściej korzystam z usług salonu Leokadia, mogę polecić (tylko Szefowa - p. Leokadia). Salon obecnie jest w trakcie przeprowadzki z tego co wiem i będzie znajdował się na ul. Stromej (przy Książnicy Cieszyńskiej ta mała ulica, przecznica do Zamkowej i Placu Teatralnego). Pani Leokadia piękne fryzury ślubne tworzy, nie z własnego doświadczenia wiem, lecz przyjaciółek i rodziny, więc polecam :) Często bywa tak, że do jednego ślubu przygotowuje i pannę młodą, jej mamę, świadkową. Zabawa wtedy murowana, a efekt jeszcze lepszy!
Na następną wizytę u fryzjera wybieram się jednak do Mangoo, bo szukam teraz odmiany i innego spojrzenia ;) Jeśli ktoś był, to proszę o opinie.

Rybka
12-04-2011, 15:29
dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za informacje

dg90
14-04-2011, 19:54
ja polecam kosmetyczkę p.Agnieszkę w Skoczowie na ul. Stalmacha tel:606364137 bardzo dobra jest
salon fryzjerski Daria&Basia w Skoczowie na ul.bielskiej (p.Agnieszka) zawsze jestem bardzo zadowolona:) te.338544341 polecam:)

milenka
02-06-2011, 08:58
moze ktos jeszcze sie wypowie?

zapytanie do poprzedniej wypowiedzi jaki koszt jest makijazi zrobienia fryzury u polecanych osob?

beata2010
02-06-2011, 09:10
fryzjer-Krasna u Jadzi, kosmetyczka -Cieszyn -Nowe Miasto-Renia

milenka
02-06-2011, 09:15
mnie bardziej interesuje skoczów ;]

---------- Post dodany o 08:15 ---------- Poprzedni post dodany o 08:12 ----------

lub bliskie jego okolice

marlonka
02-06-2011, 12:01
Jeśli chodzi o fryzjera ze Skoczowa to pisałam na ten temat już w dwóch wątkach na tym forum więc radzę poszukać tematu...

milenka
02-06-2011, 13:41
szukalam ale jakoś nic innego nie znalazłam oprocz watku gdzie nikt nikogo nie poleci i Twojej wypowiedzi ze nikt nie błyszczy fryzjersko w tym miescie czyt. Skoczów

marlonka
02-06-2011, 14:08
Pisałam że w Cieszynie nikt nie błyszczy...W Skoczowie jest genialna fryzjerka a nawet dwie.Jedna to Salon Fryzjerski Farouk Katarzyna Sztefka-Kopeć a druga to Salon Fryzjerski Alisza Alicja Kowala...Polecam!!!Obie świetne:)

milenka
02-06-2011, 14:29
no to sorki za złe zrozumienie :) daj jakies namiary do nich i tak orientacyjnie opis jakie masz wlosy i rzuć ceną jaka płacisz za zrobienie fryzurki :)

marlonka
02-06-2011, 14:39
Ja jestem fotografem i bywam w tych salonach przy okazji robienia zdjęć pannom młodym...Z resztą Kasia z Farouk mnie też robiła fryzurę ślubną ale to było 4lata temu i nie umiem Ci odpowiedzieć jak dziś wyglądają koszty takiej fryzury...Zaraz poszukam kontaktów do tych salonów:)

milenka
02-06-2011, 15:08
dzieki wielkie;)

marlonka
02-06-2011, 15:09
Nr tel do Farouk to 334793471 a do Alisza 602 772 796.Powodzenia

joje@
04-06-2011, 07:28
Babeczki!!
A co macie na myśli mówiąc o dobrym fryzjerze?- taki stylista co przerobi waszą głowę na własną modłę, czy raczej oddtwórca, który idealnie wstrzeli się w wasze wyobrażenie o fryzurce??
Tylko nie mówcie, że i to i to.... Takiego nie spotkałam... Jeśli wy tak- to gdzie?

Chciałabym, żeby fryzjer mógł mi doradzić a jednocześnie nie niszczył osobistych przyzwyczajeń... ehhh...

Rybka
08-06-2011, 10:06
mi akurat chodzi o to, by mi doradzono w kwestii odpowiedniej fryzyry do sukni slubnej, by wykonanie było dobre i fryzura 3mała się podczas tańców i "fikołków" na sesji plenerowej:)
podobnie jeśli chodzi o makijażystkę - nie wiem czy doprowadzają "buzię" do bardzo dobrego stanu (chodzi o przygotowanie pod makijaż) czy tylko malują i oczywiście makijaż musi wytrzymać wiele, mi.in. łzy wzruszenia:)

misieksb
08-06-2011, 10:31
A ja do paznokci polecam Kasię Bujok ze Skoczowa :) Dojeżdża do klientów i nie ma problemów z ustaleniem terminu, a ceny przystępne :)

Rybka
08-06-2011, 11:47
dzieki, napisałam do niej co mnie interesuje i zapytałam jaka bedzie cena...czekam na odp.

Rybka
09-06-2011, 06:02
niestety Kasia Bujok na razie nie odpisuje mi na maila.

Rybka
11-06-2011, 08:22
p. Kasia odpisała:)
A co myślicie o Aroma Day Spa?

Love is gone
11-06-2011, 08:57
Drogo jak fiks ;|

Rybka
11-06-2011, 09:43
zabiegi są fakt drogie, ale np. jak patrzę np. na makijaż na każdą okazję to mają podane 50 - 100 zł. No chyba, że usłyszą, że to ślubny i sobie pomnożą tą cenę;/. Bo jak pytam gdzie indziej o makijaż ślubny to mi podają cenę 150 zł (czasem w tym jest próbny, a czasem nie). Podobnie z fryzurą ślubną - też inni cenę podają dość wysoką, a tu piszą od 80 zł.

misieksb
13-06-2011, 09:52
generalnie we wszystkich zakładach jak powiesz tylko słowo "ślubne" to cena odrazu idzie w górę :)

kalafiorrr
13-06-2011, 09:58
hmmm... to może jednak lepiej zainwestować w jakiś dobry kurs makijażu, a nie w usługi kosmetyczki

Rybka
13-06-2011, 10:06
hmmm... to może jednak lepiej zainwestować w jakiś dobry kurs makijażu, a nie w usługi kosmetyczki

:) dużo w tym racji, ale nie wyrobię teraz z kursem:)
wkurza mnie to strasznie, ze jak tylko słyszą "slubne" cena idzie razy 2 ;/ Z kwiatami podobnie - jakby to nagle inne kwiaty były, a mikrofon to raczej nie kosztuje tyle samo co zrobienie "zwykłego" bukietu.

misieksb
13-06-2011, 10:14
z bukietami to akurat różnie jest, zauważ że każde strojenie inaczej kosztuje, jak chcesz urodzinowy bukiet, czy na pogrzeb czy na inna okazje to w zależności od kwiatów i ozdób cena się zmienia. a na ślub jak nie chcesz płacić za bukiet to może wiązanka z polnych kwiatków :D albo kwiatek słonecznika :)

aga-d
13-06-2011, 13:35
podobnie jeśli chodzi o makijażystkę - nie wiem czy doprowadzają "buzię" do bardzo dobrego stanu (chodzi o przygotowanie pod makijaż) czy tylko malują i oczywiście makijaż musi wytrzymać wiele, mi.in. łzy wzruszenia:)
Makijazystka czy tam wizazystka stylistka to nie to samo co kosmetyczka. A czesto te panie są mylone:)
wizazystka/stylistka modeluje kolorem,strojem,dobiera odpowiednie cienie,podklady itp a nie robic peeling czy maseczki

Rybka
13-06-2011, 22:44
z bukietami to akurat różnie jest, zauważ że każde strojenie inaczej kosztuje, jak chcesz urodzinowy bukiet, czy na pogrzeb czy na inna okazje to w zależności od kwiatów i ozdób cena się zmienia. a na ślub jak nie chcesz płacić za bukiet to może wiązanka z polnych kwiatków :D albo kwiatek słonecznika :)

to nie tak, że nie chce płacić. Mój bukiet nie jest wyszukany, podobny wręczałam koleżance na jej ślub i zapłaciłam duuużo mniej, więc to nie jest tak, że chce z najdroższych kwiatów i jeszcze trudno dostępnych o tym czasie. Gdyby nie fakt, że chcemy do tego butonierkę, słowem bym nie pisła, że to chodzi o bukiet ślubny.

---------- Post dodany o 23:44 ---------- Poprzedni post dodany o 23:42 ----------

Makijazystka czy tam wizazystka stylistka to nie to samo co kosmetyczka. A czesto te panie są mylone:)
wizazystka/stylistka modeluje kolorem,strojem,dobiera odpowiednie cienie,podklady itp a nie robic peeling czy maseczki

masz rację, chyba zbyt dużo oczekiwałam od makijażystki... człowiek całe życie się uczy:)
A tak apropo? jaką polecacie dobrą kosmetyczkę w Cieszynie?

kalafiorrr
14-06-2011, 10:45
OMG! Kobiety! WYLUZUJCIE!
rozumiem, że ślub się bierze raz w życiu i wszystko ma być cacy i perfekt! ale litości! czy po takim przerobieniu Waszego looku przez specjalistki od wizażu, makijażu, fryzjerstwa, manicuru (kogoś pominęłam?), Wasz wybranek serca (mam nadzieję!) Was jeszcze zwyczajnie rozpozna? czy potem przed usc/ołtarzem będzie szukał tylko kobiety w białej (ślubnej) sukience, bo to będzie jedyny znak rozpoznawczy dla niego? już nie mówiąc o tym, jak później, po 20 latach będziecie oglądać zdjęcia (oby jeszcze wspólnie, może z dziećmi) z tym zawahaniem w głosie... a na tych zdjęciach to naprawdę jestem ja?

Rybka
14-06-2011, 13:02
OMG! Kobiety! WYLUZUJCIE!
rozumiem, że ślub się bierze raz w życiu i wszystko ma być cacy i perfekt! ale litości! czy po takim przerobieniu Waszego looku przez specjalistki od wizażu, makijażu, fryzjerstwa, manicuru (kogoś pominęłam?), Wasz wybranek serca (mam nadzieję!) Was jeszcze zwyczajnie rozpozna? czy potem przed usc/ołtarzem będzie szukał tylko kobiety w białej (ślubnej) sukience, bo to będzie jedyny znak rozpoznawczy dla niego? już nie mówiąc o tym, jak później, po 20 latach będziecie oglądać zdjęcia (oby jeszcze wspólnie, może z dziećmi) z tym zawahaniem w głosie... a na tych zdjęciach to naprawdę jestem ja?

"nie bój żaby" :P
Ja maluje się bardzo delikatnie i delikatny, aczkolwiek trwały makijaż chce mieć w dniu ślubu, czy to coś złego?
Pytam o kosmetyczkę, bo bardzo rzadko chodzę, a jakoś nie uśmiecha mi się nieproszony pryszcz w tym szczególnym dniu, czy to tak trudno zrozumieć?
Fryzura? sama mam się uczesać, by fryzura przetrwała cały dzień i noc ?
Co do paznokci, za bardzo w tym dniu będą mi się "łapki" trzęsły bym sama mogła sobie pomalować.
Trochę śmieszy mnie Twój komentarz. Zastanawiam się czy, jesli miałaś już swój własny ślub, to sobie to wszystko sama robiłaś...

Love is gone
14-06-2011, 13:14
Kalafiorku przed tak ważnym dniu nie można być aż tak wyluzowanym. To oczywiste że para młoda chce mieć dopięte wszystko na ostatni guzik i żeby wszystko dobrze poszło... I oczywiste jest także to że przyszłe żony przed ślubem chodzą do kosmetyczek, fryzjerek, manikiurzystek etc.. Więc nie rozumiem Cię troszke.

kalafiorrr
15-06-2011, 10:18
Rybka dobrze, że śmieszy; śmiech to zdrowie! szczerze, życzę Ci nie tylko wyglądu księżniczki z bajki, ale przede wszystkim wielu chwil radości i pozytywnych wzruszeń (których nie przyćmi niepotrzebnie generowany stres dopinania wszystkiego na ostatni guzik), zarówno podczas ślubu, jak i w ciągu całego życia;

Love is gone no pewnie, że ma być perfekcyjnie; ale na litość - ślub to nie bal przebierańców! i wybacz, nie rozumiem, i raczej już nie zrozumiem, tego owczego pędu do kosmetyczek i fryzjerek w celu, by tylko w tym jednym dniu wyglądać najlepiej, jak to tylko możliwe; i nie dziwię się, że branża około/-ślubna żąda za swe towary i usługi podwójną cenę - skoro jest aż tylu klientów, którzy za przedrostek ślubny zapłacą 2krotną cenę, to dlaczego nie korzystać; i trywialnie przywołam kate middleton, która umalowała się sama (choć szmatławce na Jej makijażu nie zostawiły suchej nitki), a z tego, co wiem, uczesała Ją własna matka; da się? da się! tylko trzeba wiedzieć, czego się chce;

misieksb
15-06-2011, 10:21
http://www.youtube.com/watch?v=JQkhJSFgpjs

ooołłłł oooooo ołłłłłłłł :))

kalafiorrr
15-06-2011, 11:26
misieksb fajne podsumowanie ;)
i taka cygańska kapela na weselu to jest myśl! tylko, co na to te wszystkie ciotki w cekinach powiedzą?

aga-d
15-06-2011, 11:49
tak czytam i czytam. I kazda z Was ma racje. Wszystko zależy od nas samych, co my chcemy, jak co widzimy i oczekujemy. Wiadomo dzien slubu to stres, czy wszystko sie uda, czy nie pojdzie mi oczko w rajtkach czy nie wyskoczy syf itp. No i na pewno kazda z nas chcialaby byc ta ksiezniczka w ten jeden wyjatkowy wieczor. Choc uwazam,ze dla swoich przyszlych takimi ksiezniczkami powinnysmy byc codziennie czy w pelnym makijazu czy bez.
A jesli ktos ma czuc sie dobrze na slubie z mega kokiem czy kieckiem nie w klasycznej bieli to niech sobie tak idzie chocby stado wscieklych ciotek mialo zlinczowac pania mloda. Wazne,ze by ona sie dobrze czula.
Jednak mysle ,ze najwazniejsze to miec pewnosc ze ten to ten jedyny i zeby w duchu nie nucic sobie "windy do nieba". No i dobrze się bawic!!
A noc poslubna to mit-jej nie ma :p haha ;)

Rybka
15-06-2011, 14:35
kalafiorr strasznie jesteś cięta w tych swoich osądach, a nawet nie potrafiłaś odpowiedzieć na moje pytania. Może się wysilisz?
Kosmetyczka - jedni chodzą często, inni jak są okazje - mam okazję, chętnie pójdę i nie widzę w tym nic złego.
Kate M. się maluje na co dzień, więc może jej to lepiej wychodzi niż mi. Ja pudru, różu, kredki - nie używam, wiec nie potrafie. Moja mama niestety nie umie zrobić mi tak włosów by 3mały się cały dzień i noc. Sorry, a Ty chodzisz do fryzjera czy mama Ci włosy podcina? A szmatławców nie czytam, więc w temacie się nie orientuje, sukni innej do kościoła, a innej na wesele mieć nie będę.

misieksb wybór do ślubu piosenki "windą do nieba" jest zupełnie nietrafiony.

Love is gone
15-06-2011, 14:44
Dziewczyny bez spięcia... :)

kalafiorku dalej nie wiem czemu się tak "rzucasz" na Rybkę... ja ją rozumiem że woli dać się zrobić profesjonalistom bo każda z nas chce w ten wyjątkowy dzień wyglądać zniewalająco :) jest to dzień pełen stresu i wg mnie sprawy dot. makijażu itp itd Rybka będzie miała że tak powiem z głowy ;)

---------- Post dodany o 15:44 ---------- Poprzedni post dodany o 15:42 ----------

A i jeszcze jedno, to że Panna Młoda idzie się umalować do makijażystki i uczesać do fryzjerki nie oznacza że chce wyglądać jak księżniczka z bajki.. ;)

Rybka
15-06-2011, 14:50
A i jeszcze jedno, to że Panna Młoda idzie się umalować do makijażystki i uczesać do fryzjerki nie oznacza że chce wyglądać jak księżniczka z bajki.. ;)

dokładnie!
dziękuję, może w końcu kalafiorr zrozumie o co chodzi. A może dopiero jak będzie miała swój własny ślub...

jamnik
24-08-2011, 17:22
Witam,
dziewczyny nie polecam salonu mangoo w Cieszynie.
Zarówno tego na głębokiej jak tez kolo pks-u. Jeżeli zależy Wam na tym żeby być pewną wizyty i tego jak bedziecie wyglądac to nie wybierajcie tego salonu. Wiem ze Pani Aneta jest dobra fryzjerka ale to co dzis przezylam to jakis koszmar. Dzis zadzwonili do mnie z informacja ze niestety musza odwołac z przyczyn osobistych moja wizytę w tym salonie na fryzure slubna i fryzure probna. Dodam ze za niecale dwa tygodnie mam slub. Tak sie nie robi!!!!!!!!!!! Nie zalatwili innego fryzjera. Powiedzieli tylko ze to nie ich wina. To sa jakies wolne zarty zeby na dwa tygodnie przed slubem w taki sposob sie zachowac tym bardziej ze to niby nie jest jakis tam fryzjer tylko mangoo.

Rybka
24-08-2011, 19:50
Witam,
dziewczyny nie polecam salonu mangoo w Cieszynie.
Zarówno tego na głębokiej jak tez kolo pks-u. Jeżeli zależy Wam na tym żeby być pewną wizyty i tego jak bedziecie wyglądac to nie wybierajcie tego salonu. Wiem ze Pani Aneta jest dobra fryzjerka ale to co dzis przezylam to jakis koszmar. Dzis zadzwonili do mnie z informacja ze niestety musza odwołac z przyczyn osobistych moja wizytę w tym salonie na fryzure slubna i fryzure probna. Dodam ze za niecale dwa tygodnie mam slub. Tak sie nie robi!!!!!!!!!!! Nie zalatwili innego fryzjera. Powiedzieli tylko ze to nie ich wina. To sa jakies wolne zarty zeby na dwa tygodnie przed slubem w taki sposob sie zachowac tym bardziej ze to niby nie jest jakis tam fryzjer tylko mangoo.

współczuję Ci bardzo.... i ten niepotrzebny dodatkowy stres przed ślubem :( Trzymam kciuki za znalezienie fajnej fryzjerki.

krilady.
24-08-2011, 21:13
hehe, ale pomyśl, że przy okazji może coś Ci w kieszeni zostanie skoro tyle sobie tez kasują ;)

antek898
03-09-2011, 08:57
Ja też zdecydowanie odradzam Mangoo! makijaż to jakaś porażka była a na dodatek zanim odbył się ślub i zajechaliśmy na sale prawie już nie było po nim śladu a niby utrwalacz dawała.

Katrine98
24-02-2012, 18:10
Dziewczyny, a jakie zdanie macie o gabinecie kosmetycznym na Chrobrego?

KLOPS
09-04-2012, 18:12
A ja akurat polecam Aroma Day Spa. Jeśli chodzi o makijaż to nie macie co się bać, że cena wzrośnie wraz z hasłem "na ślub";) Sama robiłam makijaż, który trzymał się bardzo długo. Miła atmosfera, dobry fryzjer- polecam panią Grażynę.

krixs10
10-04-2012, 08:45
Cześć dziewczyny mogłaby mi któraś napisać gdzie w Cieszynie bądź okolicy ale bliziutko max 10km w jednym miejscu znajdę kosmetyczkę i fryzjerkę? ​​​​W sensie, czy ​​​​któraś mogłaby mi​​​​ coś ​​​​doradzić​ ​​bo chcę zrobić prezent mamie na urodziny.​​ Dziekuje

krilady.
10-04-2012, 11:28
No to z tego co się orientuję to właśnie Aroma Day Spa, a do tego miejsce bardzo eleganckie :)

subtelniepiekna
10-04-2012, 17:22
Jeśli chodzi o Cieszyn to zdecydowanie mogę Ci polecić Aroma Day Spa to właściwie najlepsze Spa w jakim byłam w naszym regionie czyściutko, milutko, ślicznie pachnie olejkami piękne gabinety i dużo świeczek ta atmosfera tak nastraja że chciałoby się aby zabiegi trwały w nieskończoność  Ja trafiłam do Aromy dzięki zaproszeniu od siostry i muszę przyznać że dopiero tutaj tak bardzo troskliwie się mną zajmowano i kosmetyczka doradziła mi jaki zabieg wybrać a fryzjerka zmieniła mi totalnie fryzurkę Wtedy miałam wykupione zaproszenie a teraz korzystam z karty stałego klienta i od czasu do czasu odwiedzam tę „krainę przyjemności”  Mama na pewno będzie zadowolona i Ty też
Pozdrawiam
Ja planuję wykupić taki prezencik na Dzień Matki hehe 

Rybka
11-04-2012, 17:36
Jeśli chodzi o Cieszyn to zdecydowanie mogę Ci polecić Aroma Day Spa to właściwie najlepsze Spa w jakim byłam w naszym regionie czyściutko, milutko, ślicznie pachnie olejkami piękne gabinety i dużo świeczek ta atmosfera tak nastraja że chciałoby się aby zabiegi trwały w nieskończoność  Ja trafiłam do Aromy dzięki zaproszeniu od siostry i muszę przyznać że dopiero tutaj tak bardzo troskliwie się mną zajmowano i kosmetyczka doradziła mi jaki zabieg wybrać a fryzjerka zmieniła mi totalnie fryzurkę Wtedy miałam wykupione zaproszenie a teraz korzystam z karty stałego klienta i od czasu do czasu odwiedzam tę „krainę przyjemności”  Mama na pewno będzie zadowolona i Ty też
Pozdrawiam
Ja planuję wykupić taki prezencik na Dzień Matki hehe 

a mogę tam skorzystać np. jedynie z fryzjera? Ile mnie taka przyjemność będzie kosztowała? Chodzi o podcięcie/obcięcie.

subtelniepiekna
12-04-2012, 08:49
Hej jasne że tak. Zadzwoń i zapytaj, ja jestem umówiona na modelowanie będę płacić 25zł więc to nie drogo a porównywałyśmy z koleżankami w pracy ceny innych salonów i było dużo drożej

glamour.cieszyn
23-04-2012, 10:33
Polecam www.glamour-cieszyn.strefa.pl

wiktoriamarysia
10-05-2012, 23:14
Witam, a ja polecam siebie - jestem kosmetyczką, wizażystką, manicurzystką, pedicurzystką. Przyjmuję w Hotelu Gwarek w Ustroniu lub mogę przyjechać do domu. Pozdrawiam.

---------- Post dodany o 22:14 ---------- Poprzedni post dodany o 22:14 ----------

PS. podaję swój numer telefonu: 691 - 488 - 104 - Maria Sosinka

samek
11-08-2012, 02:02
Polecam zerknąć na www.grupasmk.strefa.pl :P dobre opinie...

monia8323
11-12-2012, 07:04
Witam..
Nie chcialam zakladać nowego tematu bo podobny znajduje sie tutaj..
Szukam pania ktora zajmuje sie makijażem i fryzjerstwem , do ktorej moglabym pojechac na makijaz i na wymodelowanie włosków.. Bo salony w sobote sa czynne do 12 a ja potrzebuje na godz 16-16.30.. Skoczów i najblizsze okolice...

radek69
22-11-2013, 17:28
Moja żona korzysta z usług Biomatrix (http://www.biomatrix.pl/o-nas.html) Pani przyjeżdża do Nas do domu (żona jest w ciąży) co jest dużym udogodnieniem:) Ostatnio żona miała robiony jakiś zabieg na suchą skórę twarzy a ja załapałem się na mezoterapię:)

krilady.
22-11-2013, 17:40
Tam chyba fest kasują skoro im się opłaca przyjazd do klienta aż tu..... To już lepiej poszukać czegoś na miejscu.

mangoo
10-01-2014, 19:04
Polecam www.mangoo.pl - wszystko w jednym miejscu:
fryzjer, kosmetyczka, makijaż, manicure, pedicure, zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę i lekarz medycyny estetycznej.

klaudia1717
09-06-2014, 20:46
No więc zapraszam do siebie :)

szejker
10-06-2014, 14:12
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/676346b28a40.jpg (http://naforum.zapodaj.net/676346b28a40.jpg.html)

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bea453ff118f.jpg (http://naforum.zapodaj.net/bea453ff118f.jpg.html)

takczynie
11-09-2014, 11:19
podbijam, ktoś coś poleci? :)

aga-d
11-09-2014, 16:17
Ja znam panią Gabrysię - jak co to mogę dać namiary

takczynie
11-09-2014, 17:02
a gdzie ona przyjmuje?

Przepierón
11-09-2014, 17:22
Ja znam Panią Asie, też moge dać namiary :)

aga-d
11-09-2014, 19:27
a gdzie ona przyjmuje?

W Cieszynie :) Fajna babeczka :)

geoAsia
04-11-2014, 19:49
Ja szukam fryzjerki na ślub, ale takiej, która dojeżdża do domu. Co polecacie?

macza
29-12-2014, 06:29
W salonie można trafić na jedną z babek, a chyba jednak dużo lepiej chodzić do konkretnej osoby, gdzie wiadomo czego można się spodziewać. Wiadomo przecież jak to u nas wygląda, prawda?