PDA

Zobacz pełną wersję : Wir na Interi???

aga-d
12-04-2011, 10:38
Wczoraj pod wieczór będąc na stronie interia.pl przeglądajac wiadomości trafiłam na jakiś syf wp ostaci robaka i trojana. A chciałam ino wejśc na wiadomość dnia. No i zaczeło się.... ponieważ mam sieć to coś przeszło na wszytkie inne kompy. 3 godziny "zabawy" miałam :( A i tak PC nie jest jeszcze wyczyszczony. Robak w każdym pliku! Na lapie ponad 300 plików przeszło do kwarantanny.
Czy jest to możliwe,by na interii pod nazwą danej wiadomości było takie gó...o. Dodam,że PC był wyłączony a i i tak złapał syf. A co najsmieszniejsze: wchodząc potem na każdą stronę np. na wp było cosik nie haloo albo głowna z wp się odpaliła bez problemu ale po przejściu na poczte był alarm.
Przed wejściem na tą felerną wiadomośc sprawdzałam poczte na interii byłam na ox-ie i było wszystko ok, dopiero po próbie kliknięcia w tą wiadomośc stało się to co się stało. Zasyfiło mi to nieżle kompa :/

stanley
12-04-2011, 11:44
Jaki antywirus? jeśli to avast,to miał wczoraj problemy..

cezark
12-04-2011, 13:03
u mnie na avaście też nic nie chodziło,ani interia,ani onet,wieczorem zaktulizowali mu bazę i potem już śmigał,problem polegał chyba na tym ze coś się z avastem popierniczyło i html'a brał za niebezpieczne oprogramowanie

aga-d
12-04-2011, 17:00
Jaki antywirus? jeśli to avast,to miał wczoraj problemy..

Dokładnie avast. Zła byłam jak bąk ehh