PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry endokrynolog!!!

martischa
14-09-2011, 17:25
Hejka wszystkim! Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego endokrynologa w okolicy Cieszyna bądź w Cieszynie najlepiej na NFZ? Zależy mi bardzo na kimś naprawdę kompetentnym żeby zajął się poważnie moim problemem, a nie olał. Wiem, że w Cieszynie endokrynologiem jest dr. Bochenek ale z tego co czytam i słucham to ma wiele niepochlebnych opinii i przyznam, że boję się tam iść. W poradni chorób tarczycy przy szpitalu terminy dopiero po nowym roku a mi zależy na czasie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc

vesna
14-09-2011, 20:31
w Skoczowie na Sportowej 1 przyjmuje chyba w soboty dr nauk med. Lucyna Siemińska. Zbiera bardzo dobre opinie. Byłam raz, ale przyjmuje tam chyba tylko prywatnie... 338533908

monikaaa870427
15-09-2011, 06:41
Z tego co się orientuję to w Cieszynie nie ma już innego endykrynologa:( Ja chodziłam do dr Bochenka do poradni ginkologiczej w czasie dwóch ciąż i wiem, że dużo osób do niego chodziło, do poradni endykrynologicznej, jeśli nie byłby dość dobry, to myślę, że by tak nie było. Ja na niego nie nażekam.
Pozdrawiam

megan990
15-09-2011, 07:04
Jesli chodzi o pana Bochenka to osobiscie nie polecam,jako endokrynolog idzie na łatwizne i wypisuje tabl. antyk... dlatego trafilam do Skoczowa do Pani Siemińskiej widac konkretna - niestety tylko prywatnie z USg bierze ok 120 zł ale jesli nie chcesz olewki to warto zapłacic choć za jedna wizyte zeby sie dowiedziec cos konkretnego. Poza tym chyba juz nie ma nikogo na NFZ w okolicy, moze Ustron ale wątpie :(

martischa
15-09-2011, 08:58
No właśnie ;/ Ja i tak jestem zapisana do niego na cytologię i tak z głupoty zrobiłam badania na tarczycę. Mam problemy ze schudnięciem po ciąży no i faktycznie wyszła mi wysoka niedoczynność i teraz boję się, żeby mi przepisał dobrą dawkę żebym nie roztyła się jeszcze bardziej :/ No i chyba zrobię tak, że zobaczę co mi powie na ten temat jak będę na tej cytologii a jak mnie zleje to pójdę do tej pani co polecacie..

A nie wiecie czy długo trzeba czekać na termin u tej pani ze Skoczowa?

Sally
08-01-2012, 16:32
Nie polecam Bochenka, jako endokrynologa, jakbym z niego nie zrezygnowala, to dzisiaj zażywałabym leki na nadczynność, gdy tymczasem, nie biorę nic i badam się okresowo bo grozi mi niedoczynność. Bez komentarza. Polecam dr Siemińską i Najmiec-Byrską z Bielska-Białej