PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolne Party 22 WRZEŚNIA 2011 (czwartek) @ Zielona3 MOVE THAT BEAT EDITION

sly.records@op.pl
20-09-2011, 16:32
HELLO!
TAK JAK W TEMACIE.
JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK W ZIELONEJ 3 O GODZINIE 17 PIERWSZA W TYM ROKU SZKOLNYM IMPREZA DLA SZKÓŁ ŚREDNICH >SZKOLNE PARTY<
SPORO DOBREGO BRZMIENIA, LOSOWANIE NAGRÓD I INNE MIŁE RZECZY WAS NIE OMINĄ, WYSTARCZY PRZYJŚĆ!
-DLA PIERWSZYCH 150 OSÓB NAGRODA NIESPODZIANKA NA WEJŚCIU.
-GOŚCINNIE ZAGRA DLA WAS MATTHEO
-LOSOWANIE NAGRÓD
IMPREZA BEZALKOHOLOWA!
WSTĘP 10ZŁ.
A KTO Z NAMI NA FEJSIE TEN MA WSTĘP TANIEJ.
-zielona.cieszyn.pl

Uwaga do Admina: to nie jest reklama, tylko informacja o wydarzeniu, dla wielu "szkolników" bardzo ważna.

muzzry
20-09-2011, 20:14
Czegoś tu nie rozumię. "Dzieciaki" przychodzą do Was, wydają swoje kieszonkowe na soki, czy jakąś Cole, a Wy jeszcze chcecie dychę za wlot?? Ogłoszenie kosztuje bodajże 20% ceny Waszego wlotu, nie wstyd Wam? Forum jest do podyskutowania, a nie promowania komercyjnych produktów...

sly.records@op.pl
21-09-2011, 15:22
No właśnie jakie to irytujące...
Jak młodzież idzie do kina, teatru, na basen, do cyrku itd. Tam tez wydaje swoją albo nie swoja kasę na soczki batoniki, popcorn itd.
A jeszcze kasują im w te miejsca wstęp! No skandal przecież! LOL!!!
Proponuję Ci się obudzić albo wyjść z pod spódnicy mamy i nie pisać bzdur skoro nie masz elementarnego pojęcia o dzisiejszym świecie.
Barmanki kosztują, dee jay ,ochrona, woda, prąd, nagrody na imprezę, księgowa też kosztuje.
Więc nie pisz Swoich bzdurnych wyliczeń o których pojęcia nie masz!
A na tym forum "wydarzenia" informujemy od zawsze o owym wydarzeniu i tutaj nas oczekują, tutaj nas szukają,tutaj z nami dyskutują czego oczekują, co można zmienić itd.
I tutaj na tym forum ma to sens dla nich robić.
Bo od tego jest FORUM.
Pozdrawiam.

muzzry
21-09-2011, 17:30
Wow, barmanki kosztują? Nie wiedziałem. Księgowa też? Niesamowite! To straszne, po 35 latach życia takie rzeczy się dowiaduję... Przepraszam, że Ci wypomniałem te 10 zł za wstęp, za takie atrakcje powinieneś zażądać 50 zł, no i ta księgowa i barmanki… Nie no, 60 zł będzie adekwatną kwotą do tego, co masz do zaproponowania. Przepraszam, że się odezwałem i wracam, pod spódnicę Mamusi…

morawiac
23-10-2011, 11:14
chłopie jesteś żałosny, miej pretensje do rodziców. żal....