PDA

Zobacz pełną wersję : Fachowiec do podłączenia tv sat z telewizorem potrzebny

amator
21-09-2011, 19:32
Witam forumowiczów. Proszę was tym razem o namiary na fachowców (posiadających wiedzę jak w temacie), blisko Skoczowa. Konkretnie chodzi o podłączenie, zaprogramowanie tunera satelitarnego do telewizora i skonfigurowanie z tv. Było już kilu speców, każdy miał swoje racje, a satelita dalej nie działa. Za pomoc wielkie Wam dzięki.

cezark
21-09-2011, 19:36
a z jakiej platformy jest ten tuner,polsat,cyfra?

amator
21-09-2011, 19:38
Firmy nie znam. Jest na kartę.

cezark
21-09-2011, 19:47
czyli to jest ta 'telewizja na kartę",jeśli tak to tuner musi już mieć kanały zaprogramowane tak jak każdy tuner"platformowy",problem jest tylko w ustawieniu anteny.Jak to wygląda dokładnie w tym tunerze to nie wiem ale w każdym jak wejdziesz w menu to musi być coś na wzór instalacja-znajdz satelitę i muszą się pokazać 2 paski siły sygnału,siła sygnału zgrubnie i precyzyjnie,trzeba delikatnie kręcić anteną tak aż na pasku zgrubnym coś sie pojawi a poruszając delikatnie dalej siła sygnału musi rosnąć,zakładam że masz już zainstalowany talerz i podłączony kabel z konwertera do tunera

bodziow
21-09-2011, 20:16
Franciszek Koźlik ze Zbytkowa

andrzejek
21-09-2011, 20:48
Witam forumowiczów. Proszę was tym razem o namiary na fachowców (posiadających wiedzę jak w temacie), blisko Skoczowa. Konkretnie chodzi o podłączenie, zaprogramowanie tunera satelitarnego do telewizora i skonfigurowanie z tv. Było już kilu speców, każdy miał swoje racje, a satelita dalej nie działa. Za pomoc wielkie Wam dzięki. prosze o nr tel na maila

ja to ja
04-10-2011, 12:54
+48888709583 nr do pana ale nie wiem jak sie nazywa. mam w komorce naprawa satelity.. ale jakies dwa miesiace temu mi podlaczal antene z polsatu. wszytko super dostroil i wogole bardzo grzeczny i wie co robi. Polecam