PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie Cieszyn-Zabrze

Sajgoniarz
11-10-2011, 17:29
Witam, tak jak w temacie poszukuję połączenia z Cieszyna do Zabrza, w sobotę rano, z powrotem w godzinach popołudniowych. Nie udało mi się znaleźć jednak żadnego połączenia bezpośredniego. Słyszałem jednak że jeździ do Gliwic jakiś bus, jednak nie potrafię go znaleźć. Jeżeli ktoś jeździ do Zabrza, to bardzo proszę o informacje o połączeniach z których korzystacie, a także cenach, bo jest to dość istotna kwestia. Z góry dziękuję za pomoc :)

dawid321
11-10-2011, 18:12
Hej ;)

Ja polecam jechać przez Katowice.
Bus do Katowic kosztuje 11zł (chyba że jesteś studentem to wtedy taniej) i jedzie ~85min
Z Katowic do Zabrza dostać się możesz pociągiem (ceny znajdziesz na stronie PKP ) lub autobusem, i tu masz do wyboru:
870 (kierunek Gliwice), 840 (kierunek Gliwice), 6( kierunek Gliwice), 7, 23. Z czego najlepiej skorzystać z 870 bo jedzie najszybciej. Ewentualnie 840.
Jeśli możesz to nie korzystaj z tych ostatnich trzech bo jadą dłuugo ;) Ponad godzinę. Więc jeżeli zależy Ci na czasie wybierz pociąg.
Ceny i rozkłady jazdy autobusów znajdziesz na stronie KZK.

Sajgoniarz
14-10-2011, 21:36
Dziś zadzwonił do mnie kolega mówiąć że minął go (w Hażlachu) bus jadący do Zabrza z Cieszyna, wie coś ktoś o nim ??