PDA

Zobacz pełną wersję : Remont Mickiewicza

tomi71
19-10-2011, 09:37
Dobiega końca termin remontu ul. Mickiewicza w Skoczowie i...
no właśnie ....widać że można pracować do 18tej!
i widać, że raczej nie zdążą ...jak zwykle, bo wątpię, że puszczą ruch na drodze o podbudowie betonowej w czasie krótszym niż dwa tygodnie (tyle przyjmuje się na jego względne utwardzenie).

Przechodziłem tam wczoraj i aż mnie język świerzbiał żeby wypomnieć pracownikom, że kiedy dupa się pali to pracują w nadgodzinach.
Mam nadzieję, że jeśli nie zdążą to w umowie jest klauzula obejmująca karę za niedotrzymanie terminu!!!
Jak Wy to widzicie?

...to mój 300 post ...niech będzie trochę zaangażowany:)

cezark
19-10-2011, 09:47
a co oni mogą....to są tylko robole,robią tak jak im każą,jak każą im robić 8 godzin to będą robić 8 godzin....

mimi@
19-10-2011, 10:11
...to mój 300 post ...niech będzie trochę zaangażowany:)

Gratulacje! :oklaski: I postów, i zaangażowania.:cool2:

Tak fajnie się dookoła jeździ..... Mieliby skończyć? eee...;););)
A ja nawet ani razu nie byłam w tamtych rejonach, od kiedy rokopali ceste...;|
Mają jeszcze tydzień, ni? Zdążą...:p

tomi71
19-10-2011, 10:38
a co oni mogą....to są tylko robole,robią tak jak im każą,jak każą im robić 8 godzin to będą robić 8 godzin....

...i dlatego też tak pomyślałem i zostawiłem ich w spokoju:)

ciekawe jak nadzór z gminy ma się do postępu prac ...ale tu na forum chyba nie ma co na nich liczyć

...dzięki mimi@ :)

cezark
19-10-2011, 11:57
jeszcze jedna sprawa odnośnie Mickiewicza ale troszkę z innej beczki....podobno(tak słyszałem) że jak zrywali nawierzchnię to pod spodem znalezli starą nawierzchnię z czerwonego poniemieckiego granitu która ponoć kosztuje niesamowite pieniądze i ten granit wyparował,tzn.wywozili go gdzies na szybko ciężarówkami,przechodnie nawet zdjęcia porobili ale oczywiście nikt nic nie wie....czy ktoś ma więcej rzetelnych informacji na ten temat? bo jeśli to jest prawda to jest to niesamowity przekręt i nie wierzę że w ratuszu nikt o tym nie wiedział...

jarek_arek
19-10-2011, 19:47
jeszcze jedna sprawa odnośnie Mickiewicza ale troszkę z innej beczki....podobno(tak słyszałem) że jak zrywali nawierzchnię to pod spodem znalezli starą nawierzchnię z czerwonego poniemieckiego granitu
Chyba poaustriackiego?

cezark
19-10-2011, 22:55
Chyba poaustriackiego?
no możliwe,mniejsza o to,granit wyparował,tzn.ktoś wział na lewo niezlą kasę i cisza.....

jarek_arek
21-10-2011, 19:05
no możliwe,mniejsza o to,granit wyparował,tzn.ktoś wział na lewo niezlą kasę i cisza.....
Wcale bym się nie zdziwił. To u nas norma.

tomi71
25-10-2011, 14:20
coraz mniej wierzę w utrzymanie terminu oddania tej drogi do użytku.
mam wrażenie że nasi drogowcy/budowlańcy znów się wymówią na pogodę ...tylko że co? ...chyba za ładnie było w tym roku:)

kulka
26-10-2011, 21:45
Przechodziłam dziś ulicą Ustrońską. Praca wre, to może skończą na czas. Oby, po to jeżdżenie po Skoczowie to masakra :)

tomi71
28-10-2011, 19:40
no zaczynam wierzyć jednak w to że droga będzie przejezdna na czas; chodniki niekoniecznie, ale na nich nie ma korków:)