PDA

Zobacz pełną wersję : Chirurg szczękowy+kasa chorych, możliwe ?

florek41
22-04-2011, 18:57
Witajcie !

Ma ktoś informację czy w naszej okolicy istnieje Chirurg szczękowy, godny polecenia, który przyjmuje i wykonuje zabiegi na kasę chorych ?
Chodzi o 'odblokowanie' ósemek. Kiedy usłyszałem cenę OD 250zł za ząb to mnie ścięło.

Ewentualnie czy może ktoś polecić innego DOBREGO specjalistę do tego typu zabiegów Prywatnie.

Z góry dzięki za pomoc

jsz
22-04-2011, 19:05
Kiedyś, dawno temu, takie zabiegi na kasę chorych wykonywała pani dr Halina Krause. Przyjmowała na osiedlu Liburnia (dokładnie jaka ulica to nie pamiętam). Wspominam ją miło tylko nie wiem czy dalej na NFZ przyjmuje.

Mogę też polecić dr Adama Pasza tylko, że on przyjmuje prywatnie i niestety się ceni.

zawisza40czarny
22-04-2011, 21:12
w zeszłym roku się tym interesowałam i na kase chorych najbliżej było w bielsku.
i też właśnie trafiłam na p Adama na banotówce ul. Na wzgórzu o ile dobrze pamietam (polecam)
a pani Crauze niezbyt miła i ambitna przyjmuje w hotelu Fundacja ul. Moniuszki 4
i podobno w hufcu w Cn też jest ale nic więcej nie wiem na ten temat

ann_bh
26-01-2016, 19:22
Witam,
podbijam temat bo ciekawa jestem czy miał ktoś z was jakieś doświadczenia w tej materii ostatnio. Potrzebuję usunąć zatrzymaną ósemkę i zastanawiam się czy jest gdziekolwiek możliwość, żeby zrobić to w ramach NFZ (Cieszyn, Bielsko, Skoczów- ogólnie okolica). Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc!

wisiketa
27-01-2016, 08:46
Zrób zdjęcie i zgłoś się do chirurga stomatologa na ul Mickiewicza 17 w Skoczowie - SIGMA
tel. 33 853 30 02. 516072900

vigor
30-01-2016, 19:23
Witam,
podbijam temat bo ciekawa jestem czy miał ktoś z was jakieś doświadczenia w tej materii ostatnio. Potrzebuję usunąć zatrzymaną ósemkę i zastanawiam się czy jest gdziekolwiek możliwość, żeby zrobić to w ramach NFZ (Cieszyn, Bielsko, Skoczów- ogólnie okolica). Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc!

W takiej sytuacji od dentysty na Banotówcę (koło Biedronki) byłam skierowana do szpitala w Jastrzębiu. Trafiłam do świetnego specjalisty. Szybko,profesjonalnie.