PDA

Zobacz pełną wersję : Tanie domki letniskowe

lucy_s3
23-01-2012, 15:18
Witajcie! Macie może namiary na jakieś tanie domki letniskowe nad morzem lub nad jakimś fajnym jeziorem w Polsce? Chodzi o miejsce, gdzie można by pojechać z małymi dzieciakami, tzn najlepiej żeby plaża była piaszczysta, łagodne zejście do wody itp... no i woda w miarę czysta:) Standard niekoniecznie musi być wysoki, bo zawsze to jakaś przygoda :), ważne by cena była przystępna. Będę wdzięczna za Wasze opinie.

gellwetka
23-01-2012, 21:59
30 zł/ os w Stegnie - przepięknie, mały TV, aneks kuchenny, własna łazienka, własny kawałek ogródka z grillem, blisko do morza. [ciach - dane niekatulane]

Ja z kolei chciałabym pojechać na Mazury, więc jak ktoś może polecić coś w klimacie domków letniskowych to też będę wdzięczna :)

sugi
24-01-2012, 07:25
oo świetny temat ! nie mogę doczekać się więcej wpisów tutaj z Waszymi poleceniami.

Ze swojej strony mogę polecić zakwaterowanie tutaj: www.laguna.wladek.pl. Byłam ostatniego lata u tej Pani i cenę w sezonie zaoferowała Nam 35 zł, za fajny standard. My osobiście byliśmy w dwuosobowym pokoju, ale widziałam, że mają pokoje rodzinne ( tj. dwa pokoje połączone) Jest ogródek, grill, wszystko czego potrzeba. Plaże we Władysławowie naprawdę ładne - jedyny minus to dosyć duża odległość do morza, z dzieciakami może być ciężko, chyba, że wybieracie się samochodem.

trybo
24-01-2012, 07:43
W zeszłym roku byłem z rodzinką (2+2) tu : http://www.domki-nadmorzem.com/ . Bardzo fajne miejsce, całość ogrodzona, bezpłatny parking na posesji. Dla dzieci plac zabaw usytuowany tak, że z każdego domku go widać. Darmowy dostęp do internetu. Do morza jest blisko, więc autka nie trzeba gnać by się dostać na plażę ;-) Byliśmy tam przed sezonem i za cały domek płaciłem 100 zł/dobę. W domku spokojnie może mieszkać sześć osób.

528
24-01-2012, 09:24
a ja prosze o jakis namiar na chorwacje, gdzie można z dzieckiem pojechac nie za głęboka woda i w miarę tanio

karpatka
16-02-2012, 11:20
hej my w zeszlym roku bylismy w Ustroniu Morskim i jak juz wczesniej tu pisalam mmo ze pogoda nie dopisywala to moj 3latek wcale a wcale sie nie nudzil - a co za tym idzie nie zameczal nas;))) - wybralismy pensjonat z atrakcjami dla dzieci (bawialnia, bajki, itp) - wyszukalam go na http://www.otonoc.pl - swietna stronka do szukania noclegow takich jakie nam odpowiadaja i pod wzgledem standardy jak rowniez cenowo

krzyg
17-02-2012, 09:01
Osobiście polecam Wiartel oraz Jabłoń niedaleko Pisza. Przepiękne miejsca, zero betonu, tylko lasy i jeziora.
Także dla "namiotowców"

domkinadmorzem
15-04-2013, 11:29
Czasami bywa tak, że warto wynająć domki nad morzem z zaprzyjaźnioną rodziną, np. takie domki 8 osobowe. Cena waha się w okolicy 500 zł od doby, gdy rozbijemy cenę na dwie rodziny - wychodzi ok 250 zł :) czyli nie tak drogo. Przeważnie takie domki 8-osobowe, to naprawdę wysoki standard, tak więc za dobrą cenę dostajemy full wypas ;D Zerknijcie tu - www.wdomkach.pl

lipiec567
28-03-2014, 12:29
Ja w zeszłe wakacje byłem w Radawie na Podkarpaciu w tym domku http://www.domek-radawa.pl/galeria/domek.html. Radawa to miejscowość oddalona około 60km od Rzeszowa, znajduje się w niej zbiornik wodny, otoczony lasem, o tej samej nazwie.

nata27
01-04-2014, 10:01
a ja prosze o jakis namiar na chorwacje, gdzie można z dzieckiem pojechac nie za głęboka woda i w miarę tanio

Polecam wyspę Rab, miejscowość Lopar. Mnóstwo plaż, wszystkie piaszczyste (jak nad Bałtykiem), jedna z nich największa - Rajska - ma tak łagodne zejście do wody, że śmiało można wypuścić się 70-100m wgłąb morza. Na plaży zjeżdżalnie wodne, boiska do siatkówki plażowej, w pobliżu korty tenisowe... Jest co robić, zwłaszcza z dziećmi. Pełno tam kwater prywatnych i niedrogich villi.

malgoska282
02-04-2014, 16:17
Witajcie! Macie może namiary na jakieś tanie domki letniskowe nad morzem lub nad jakimś fajnym jeziorem w Polsce? Chodzi o miejsce, gdzie można by pojechać z małymi dzieciakami, tzn najlepiej żeby plaża była piaszczysta, łagodne zejście do wody itp... no i woda w miarę czysta:) Standard niekoniecznie musi być wysoki, bo zawsze to jakaś przygoda :), ważne by cena była przystępna. Będę wdzięczna za Wasze opinie.

takigo linka koleżanka mi zapodała dzieciochatki.p sama też szukam coś nad morzem,aczkolwiek ceny podobne sa na chorwacji wiec nie wiem czy na chorwacje w koncu nie pojedziem,u nas zwiedzanie odpada wiec tylko spacery i pluskanie w wodzie z dzieciakami

kociarra
29-04-2014, 09:24
W ubiegłym roku wybraliśmy się nad morze i szukaliśmy domków letniskowych przez http://www.przymorzu.pl/domki-letniskowe Wybraliśmy w Łebie, bo tam najwiecej atrakcji dla dzieci, z tym że teraz lepiej wyjeżdżać przed albo po sezonie. W sezonie jest ludzi jak mrówków ;D i nie można spokojnie odpocząć.

Mefisto00
29-04-2014, 20:28
Polecam! Miła atmosfera

ceuer
30-04-2014, 05:14
ja w zeszłym roku byłem akurat w elblągu no i za 9 nocy ze śniadaniami w cenie płaciłem 1040 zł z tym ze w hotelu...mysle że to niedrogo jak na taki pobyt, a korzystałem ze stronki booking.com co do rezerwacji

kwantq
30-04-2014, 12:53
Sorki odbiegne od tematu ale taka piosenka o domkach przyszła mi na myśl z tym ze to o domu i nie tu powinna sie znajdowac :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4x84dEPL1Bw

xoola
17-01-2015, 11:42
My byliśmy w Grzybowie, w domkach na Ośrodku Swallow. Polecam jak nie wiecie gdzie jechać, lub nad polskim morzem byliście dawno. W Grzybowie najpiękniejsza plaża i bardzo dobre warunki wypoczynkowe. W domkach pełne wyposażenie, na ogrodzie miejsce na grilla, dodatkowo parking i miejsce do zabawy dla dzieci :)

jan_122
17-01-2015, 14:48
Byłem i tu i tam, mieszkałem w wielu hotelach począwszy od klasy turystycznej i kończąc na 5*****, ale nigdzie nie spotkałem się z dodatkowymi opłatami za psa czy łóżeczko dla dziecka. Jedynie starczyło wcześniej zgłosić ten fakt i ...."po ptokach".

katka1111
02-03-2015, 15:31
http://www.kolberg.pl/ Grzybowo, byliśmy tam rok temu.Polecam dla rodzin z dziećmi piękna plaża mieliśmy do niej jakieś 5 minut.Ośrodek super plac zabaw,boisko,grill itp. Domek mieliśmy 5 osobowy.Na terenie znajdują się domki o różnym standardzie i cenach wszystko jest na ich stronie.Ogółem super okolica cudowna plaża.

malgoska282
02-03-2015, 21:22
Byłem i tu i tam, mieszkałem w wielu hotelach począwszy od klasy turystycznej i kończąc na 5*****, ale nigdzie nie spotkałem się z dodatkowymi opłatami za psa czy łóżeczko dla dziecka. Jedynie starczyło wcześniej zgłosić ten fakt i ...."po ptokach".

Niestety w niektórych ośrodkach pobierają dodatkowe opłaty za łóżeczko,wiem bo szukam jakiejś miejscówki i u niektórych za darmo u niektórych dopłata. A tak wgl ma ktoś spr noclegi we Władysławowie i okolicach?

- - - Dopisano - - -

http://www.kolberg.pl/ Grzybowo, byliśmy tam rok temu.Polecam dla rodzin z dziećmi piękna plaża mieliśmy do niej jakieś 5 minut.Ośrodek super plac zabaw,boisko,grill itp. Domek mieliśmy 5 osobowy.Na terenie znajdują się domki o różnym standardzie i cenach wszystko jest na ich stronie.Ogółem super okolica cudowna plaża.

Szkoda że w zeszłym roku nie wiedziałam o tej miejscówce.