PDA

Zobacz pełną wersję : Magdzia znaleziona...niestety martwa;(

jaga30
03-02-2012, 01:18
Z relacji wynika ze upadla matce na podloge i ta ja wywiozla nad rzeke a potem juz z pustym wozkiem udawala ze zostala napadnieta.....tragedia;(

polk
03-02-2012, 05:48
Nie chce oceniac matki ale pogratulowac policji i psychologom ktorzy stwierdzili jej niepodważalna wiarygodnosc...

dyszol
03-02-2012, 07:18
Skąd ten cynizm?

konto
03-02-2012, 07:28
Za gre aktorską należy się jej Oscar
Każda normalna matka próbowała by ratować dziecko jak byłby to wypadek
chyba że miała jakąś depresje ?

Sophie
03-02-2012, 07:29
No to Jaga30 masz lepsze info od Rutkowskiego...bo ten twierdzi, że ciała dziecka do tej pory nie odnaleziono...może to kolejny wykręt a dziecko sprzedane...to byłoby chyba lepsze niż śmierć ...

malgoska282
03-02-2012, 07:57
http://wiadomosci.wp.pl/title,Rutkowski-zdradza-jak-przyznala-sie-matka,wid,14222088,wiadomosc.html?ticaid=1dda8
w innym watku pisałam ze cos sie mi wydaje że tu nie gra i nie mylilam sie podobno umarlo zaraz po upadku,a rutkowski ja podszedl niby i sie przyznała,Jesli to depresja to gdzie byli bliscy ze nic nie zauważyli ze cos się dzieje nie tak:(

cezark
03-02-2012, 08:59
moment....przecież ponoć tą babkę nieprzytomną na chodniku znalazła jakaś kobiecina a na głowie miała ślad po uderzeniu.....coś tu śmierdzi,jeśli nawet ukryła ciało dziecka to ktos jej musiał pomagać

sardynka
03-02-2012, 09:31
Ciekawe skąd ślad uderzenia na głowie matki.
Albo przewróciła się razem z dzieckiem, albo sama sobie zrobiła,
żeby upozorować porwanie.
Takiego zakończenia chyba nikt się nie spodziewał...

gellwetka
03-02-2012, 09:41
Jasnowidz Krzysztof Jackowski jeszcze w styczniu napisał "Wg mnie jest ono [dziecko] w kraju w Sosnowcu. Czuję, że wyjaśnienie tej sprawy bardzo zaskoczy opinię publiczną, jestem pewien, że policjanci ją wyjaśnią, bo są na dobrym tropie. Zbyt wiele błędów popełniły osoby, które stoją za zniknięciem dziecka."

Co do gry aktorskiej matki: myślę, że po śmierci dziecka (która jednak prawdopodobnie była WYPADKIEM), jej słowa "oddajcie mi Magdzię" i całe to załamanie mogły być jak najbardziej szczere i wynikać z traumy jaką przeżyła.

Fatalna sytuacja :(

isabellka
03-02-2012, 09:44
Ciekawe skąd ślad uderzenia na głowie matki.
Albo przewróciła się razem z dzieckiem, albo sama sobie zrobiła,
żeby upozorować porwanie.
Takiego zakończenia chyba nikt się nie spodziewał...

Cóż, ja się spodziewałam dlatego wcześniej nie komentowałam całej sprawy żeby nie zostać posądzoną o znieczulicę.
Biedny mały aniołeczkek:(
Ciekawe czy ojciec dziecka cały czas wiedział?

---------- Post dodany o 09:44 ---------- Poprzedni post dodany o 09:42 ----------

Teraz to moją małą już w ogóle będę trzymała z z pełną uwagą i chyba nikomu nie dam dotknąć:(

dyszol
03-02-2012, 10:11
A ja myślę, że niech sobie sprawę wyjaśnią i wtedy będziemy ludzi osądzać. Póki co karmieni jesteśmy informacjami chcących zwiększyć słupek oglądalności mediów, z oczywistych powodów lakonicznymi wypowiedziami Policji i rewelacjami pseudo-detektywa-krzykacza który uwielbia robić wokół siebie zamęt.

harnas
03-02-2012, 10:13
A Ty Jaga30 nie masz się czym zajmować tylko poruszaniem tutaj tej straszliwej tragedi?Nudzi Ci się?Już dośc o tym napisali w innych miejscach.Może jakiejś sensacji szukasz!

tommy
03-02-2012, 10:15
Jasnowidz Krzysztof Jackowski jeszcze w styczniu napisał "Wg mnie jest ono [dziecko] w kraju w Sosnowcu. Czuję, że wyjaśnienie tej sprawy bardzo zaskoczy opinię publiczną, jestem pewien, że policjanci ją wyjaśnią, bo są na dobrym tropie. Zbyt wiele błędów popełniły osoby, które stoją za zniknięciem dziecka."

Co do gry aktorskiej matki: myślę, że po śmierci dziecka (która jednak prawdopodobnie była WYPADKIEM), jej słowa "oddajcie mi Magdzię" i całe to załamanie mogły być jak najbardziej szczere i wynikać z traumy jaką przeżyła.

Fatalna sytuacja :(

A to znasz? Dzwoni facet do jasnowidza. Jasnowidz: 'Z kim mam przyjemność?'. Facet: 'Chrzanię takiego jasnowidza'. Gdyby Jackowski był jasnowidzem a nie ciemnowciskaczem bez skrupułów wciskającym kit ludziom w potrzebie (oczywiście za świetne pieniądze), wiedziałby, że jego (dziecka) już NIE MA. I nie pisałby ogólnikowych dyrdymałów. Poza tym policjanci nie wyjaśnili. Wyjaśnił detektyw. Tak więc ja też chrzanię tego naciągacza.

dyszol
03-02-2012, 10:20
Poza tym policjanci nie wyjaśnili. Wyjaśnił detektyw. Tak więc ja też chrzanię tego naciągacza.
Niekoniecznie policjanci nie wyjaśnili. Oczywiste jest, że podjęli równolegle kilka wątków ale przecież nie powiedzą w tv, że mają PRZYPUSZCZENIA, że matka sama dziecko zabiła - musieliby mieć dowody, których Rutkowski również nie ma. Jednak Rutkowski takie rzeczy mówi od razu, bo to dla niego dobry PR. Nieważne co, nieważne gdzie, ważne że w ogóle o nim słychać. Pomyślałeś o tym od tej strony?

tommy
03-02-2012, 11:00
Mówię nie o Rutkowskim, tylko o Jackowskim, bo wszystko się we mnie przewraca, jak widzę tę łysą pałę i wyjaśniającą wszystko, ale bez rozwiązania czegokolwiek. I to za NASZE pieniądze, bo nawet w policji są głąby, które go zatrudniają (a jeśli nie głąby to chętni do wspólnego podziału zysków z faktury czyli jeszcze gorzej). Panie Jackowski, kto pozostawił zwłoki chłopczyka w cieszyńskim stawie? Proszę o nazwisko i adres. Nie da rady?

dyszol
03-02-2012, 11:02
Mam podobne odczucia tyle, że związane z Krzysiem R.

babina
03-02-2012, 11:11
cala ta sprawa jest wogole jakas dziwna od samego poczatku...najdziwniejsze jak dla mnie jest to ze tak po prostu zmarla poprzez upadek...przeciez nie spadla z wiezowca tylko z ok metra wysokosci,pewnie byla ubrana wiec jakos upadek byl zamortyzowany... mogla sie potluc,cos zlamac ale nie zginac....

martynka3
03-02-2012, 11:18
Ale żeby przed ojcem dziecka wszystko ukrywała.

markymark88
03-02-2012, 11:29
Bo ta zla kobieta jest szkoda dziecka.

Iwi
03-02-2012, 12:00
A ja myślę, że to jeszcze nie koniec tej sprawy.....finał pewnie bardzo wszystkich zaskoczy. No bo każda matka jak jej dziecko upadnie w pierwszym odruchu będzie je ratować - wzywać pogotowie lub jechać do szpitala. Nie wiem...... mnie się zdaje, że oni to dziecko sprzedali.......przecież dawno znaleźli by ciałko a znaleźli tylko ubranka..... po co rozbierałaby dziecko, skoro była w szoku i chciała je ukryć? To wygląda na jakieś zaplanowane..... Może się mylę....hmmmmm....

isabellka
03-02-2012, 12:06
Myślę, że nie nam osądzać czy zła z niej kobieta czy nie. Upadek nawet z 1 metra może byc śmiertelny jeśli się źle upadnie. Jeśli upadła prosto na główkę to raczej nie ma mowy o amortyzacji uderzenia.
Jest to straszna tragedia. A największa pewnie dla matki, która obwinia się za śmierć dziecka. Najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek, który niestety może przydarzyć się każdemu z nas. Możemy sobie gdybać cobyśmy zrobili ale tak na prawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zachowałby się w takiej sytuacji. Może to ukryła bo była w ogromnym szoku, bała się reakcji otoczenia i pomówień, że zrobiła to celowo, że jest wyrodną matką i złym człowiekiem.
Z takimi osądami lepiej się wstrzymać do wyjaśnienia tej tragedii, a najlepiej nie osądzać w ogóle.
Co do tego, że rodzina nie zauważyła domniemanej depresji to wydaje mi się, że jej zauważenie nie jest takie oczywiste. My baby potrafimy się doskonale maskować.

---------- Post dodany o 12:06 ---------- Poprzedni post dodany o 12:05 ----------

A ja myślę, że to jeszcze nie koniec tej sprawy.....finał pewnie bardzo wszystkich zaskoczy. No bo każda matka jak jej dziecko upadnie w pierwszym odruchu będzie je ratować - wzywać pogotowie lub jechać do szpitala. Nie wiem...... mnie się zdaje, że oni to dziecko sprzedali.......przecież dawno znaleźli by ciałko a znaleźli tylko ubranka..... po co rozbierałaby dziecko, skoro była w szoku i chciała je ukryć? To wygląda na jakieś zaplanowane..... Może się mylę....hmmmmm....

Iwi Twoja teoria też jest całkiem prawdopodobna. Dobrze by było gdyby okazała się prawdziwa.

tommy
03-02-2012, 12:29
Jest jeszcze jedna możliwość. Bardzo mało prawdopodobna, ale jednak... Dziecko zostało porwane. Policja i Rutkowscy byli za blisko porywaczy. Rodzice otrzymali polecenie zmylenia tropu, albo po dziecku... Polecenie nie zostało przechwycone przez policję i rodzice realizują rozkaz.
Co prawda daję temu scenariuszowi poniżej 1% prawdopodobieństwa, ale niewykluczone.

sardynka
03-02-2012, 12:42
W tym przypadku już nic chyba nas nie zdziwi...

boguszowice7
03-02-2012, 13:21
Ja bym faktycznie jeszcze poczekał,media przekazują każdą informację - byle by wzbudzić sensację. Matka dziecka jest na dzień dzisiejszy mało wiarygodna,więc wersja z niefortunnym upadkiem też może być zmyślona (swego rodzaju próba ponownego odwrócenia uwagi, oczyszczenia poniekąd samej siebie). Myślę,że czas pokaże kto,co,jak,kiedy i dlaczego.

cezark
03-02-2012, 20:23
co do tego upadku,matka twierdzi że dziecko wysunęło się jej ze śliskiego kocyka i upadło uderzając głową o próg....pomyślcie,przecież nawet jeśli byłaby to prawda to dziecko upadło by na nogi,no chyba że niosła to dziecko do góry nogami.To jest kit,dalej ściemnia

katia77
04-02-2012, 09:27
Odnaleziono Magdzię. Niech śpi w spokoju

krilady.
04-02-2012, 10:11
http://www.tvn24.pl/0,11318,,,zaginiecie-polrocznej-magdy,raport.html

Myślę, że wszyscy jesteśmy w szoku, a ta sprawa jeszcze może nas zaskoczyć.....

dyszol
23-03-2012, 06:30
http://www.wprost.pl/ar/312446/Szokujace-odkrycia-w-domu-rodzicow-Madzi/

krilady.
23-03-2012, 08:34
Dzisiaj, jeśli dobrze usłyszałam, ma być konferencja z Rutkowskim i rodzicami Magdy....

Ja tam podejrzewam jednak drugie dno w tej sprawie, ale zobaczymy jakie informacje jeszcze wypłyną...

dyszol
23-03-2012, 14:21
W jakim sensie drugie dno?

krilady.
23-03-2012, 16:06
Wydaje mi się, że oni chcieli się pozbyć dziecka. Drugie dno tak mi się napisało, chodziło mi o to, że jednak mogło być tam to ich działanie przemyślane.... Ciekawe jak to się potoczy dalej i jaki będzie wynik tej sprawy...

Iwi
23-03-2012, 17:04
http://polskalokalna.pl/raport/poszukiwania-Magdy/news/rmf24-magda-mogla-umrzec-nawet-dwa-dni-wczesniej,1776284,7917

krilady.
29-03-2012, 16:11
U Ewy Drzyzgi teraz wywiad z nimi....

Eprzyjaciel
29-03-2012, 18:07
Czekam na film z ich udziałem! "Kłamca, kłamca 2"

dyszol
30-03-2012, 14:01
U Ewy Drzyzgi teraz wywiad z nimi....
Zaraz odpalam VOD!

Jodełko
31-03-2012, 15:58
Sprawa Madzi to kolejny dowód na brak profesjonalizmu prokuratorów,policjantów.

dyszol
31-03-2012, 20:13
Sprawa Madzi to kolejny dowód na brak profesjonalizmu prokuratorów,policjantów.
I Rutkowskiego.

krilady.
04-04-2012, 12:07
Słyszeliście? http://www.tvn24.pl/0,1740434,0,1,matka-madzi-zniknela-zostawila-listy-pozegnalne,wiadomosc.html

To chyba jakaś szopka jest....

mimi@
04-04-2012, 13:58
Pewnie ktoś ją porwał... ;>

dyszol
04-04-2012, 14:53
O, trzeci sezon? Ciekawe jaki jest tytuł.

mimi@
04-04-2012, 15:14
Czytałam gdzieś, że zdarzenia te nadawałyby się na niezły scenariusz kryminalny, tylko co z prawami autorskimi? A tu jeszcze takie zagęszczenie akcji... No no...

---------- Post dodany o 14:14 ---------- Poprzedni post dodany o 13:57 ----------

Ciekawe jaki numer nogi ma Rutkowski... ;>;>

krilady.
04-04-2012, 15:19
A może to ten adwokat? Albo jej brat?? Wow, to dopiero jest zagadka!

A poważnie mówiąc mi się to przestaje mieścić w głowie, przecież generalnie mogli dawno wyjechać i tyle.... Nie rozumiem jak długo się takie sprawy mogą ciągnąć? Mieć ich na miejscu i nie przemaglować?

mimi@
04-04-2012, 15:22
Dyć mają swoje procedury- hehe dyszol zaś mnie opierniczy... :P

dyszol
04-04-2012, 16:33
Dyć mają swoje procedury- hehe dyszol zaś mnie opierniczy... :P

Że Milicjanci mają procedury? Ależ ja się z tym wybitnie zgadzam! ;)

Iwi
04-04-2012, 17:39
http://polskalokalna.pl/raport/poszukiwania-Magdy/news/zniknela-matka-magdy-komunikat-policji,1781066,7917

Cyrk...poprostu cyrk i żenada......

tomi71
04-04-2012, 21:41
rzygać już się chce całą tą sprawą.
Media się prześcigają w różnych komentarzach i domysłach ...dobrze że nas nie informują kiedy kto idzie do kibla ...no już dość!!!
A na domiar złego "rodzice" stali się gwiazdami. Wywiady, konferencje etc widać można zrobić niezłą kasę na śmierci dziecka ...byle innym to teraz do głowy nie przyszło, bo takich rodziców na pewno jest więcej; teraz mają przetarte szlaki.
Tylko czekać na występ któregoś z państwa W. w "tańcu z gwiazdami" wszak już u Drzyzgi już byli.