PDA

Zobacz pełną wersję : Wycieczki rowerowe

agnes
24-03-2012, 21:00
Witam wszystkich, poszukuję fajnych i ciekawych tras rowerowych na wypady rodzinne. Szukam informacji gdzie się można wybrać, co jest godne polecenia i sprawdzone. Bardzo ciekawi mnie trasa strumień-pszczyna, czy może ktoś zna tą trasę?? czekam na ciekawe propozycje zapalonych rowerzystów:))

markymark88
24-03-2012, 22:01
Tamte tereny są mi obce.
:jupi::jupi::jupi::dobranoc:

Tommm3112
24-03-2012, 22:46
ta trasa bardzo fajna objechaliśmy od chybia cały zalew

mały
25-03-2012, 11:54
Zaglądaj częściej na forum w temat " ROWER" dowiesz się więcej. Nie polecam ścieżki R4 przez Wisełki M i D. Natomiast możesz się wybrać żółtym szlakiem przez Zabłocie, Chybie, Landek. Dojedziesz do zapory w Goczałkowicach. Z powrotem możesz wracać tą samą drogą lub przez las, ale droga dla bardziej mocniejszych rowerów, odcinek 3km po płytach betonowych. :)

ametyst
26-03-2012, 09:38
Bardzo fajny temat:) my ostatnio pojechaliśmy ze Skoczowa wałami, Drogomyśl, Chybie nad Zalew właśnie ale na Zarzecze. Trasa super, tylko 52km w sumie. A ze Skoczowa jakieś trasy polecacie?

chłopak
27-03-2012, 18:57
A ja w tym tygodniu jade po trekingi i bedziemy chulac, tylko problem jest z psem , mam labradora ale za rowerem nie pobiegnie z 50km patrzylem za przyczepkami ale to kosztuje tyle co rower ok 1000zł:( myslalem zeby kupic przczyczepke na dziecko ale tam jest siedzisko a ono raczej nie da sie zdemontowac, moze ktos z Was ma taka przyczepke na sprzedaz albo pomysl jak ja zrobic .

ametyst
28-03-2012, 09:29
też rok temu chcieliśmy kupić przyczepkę ale cena była zbyt wysoka. Nawet używane kosztują ok 800zł. Jeśli chciałbyś coś takiego zrobić to pamiętaj że musi ona spełniać odpowiednie normy co do wielkości, oznakowania itd. powodzenia