PDA

Zobacz pełną wersję : Uśmiechnięta owieczka symbolem naszego regionu???

Hata
29-04-2012, 08:32
Chyba zbaranieli zupełnie pomysłodawcy którzy wymyślili owcę zadzierającą spódniczkę, która stać się ma znakiem rozpoznawczym Podbeskidzia, Śląska Cieszyńskiego oraz zachodniej Małopolski. Czytając ten artykuł w GZC pomyślałam że coś tu z kimś nie gra, za dużo pieniędzy mają pewnie do wydania a za mało rozumu... Dla tych którzy nie czytali tego artykułu dodam, że ma to być dwumetrowej wysokości pomnik wesołej owieczki umieszczony na rynku miasta! Dla mnie to jest wiadomość jak na 1 kwietnia, bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.Co o tym myślicie???

zbicho
29-04-2012, 16:14
A moim zdaniem, to bez znaczenia. I tak dupa pozostanie dupą. Nie ważne kto to wymyślił, czy kto zatwierdził. To niech już załatwią między sobą.
Parking na rynku w Cieszynie to pierwszy z największych idiotyzmów. Teraz tylko czekać, czy ktoś to przebije
btw. Co do parkingu na rynku. Zrobili kilka miejsc. Ale ostatnio jak osy goniłt chłopaki ze strząy miejskiek przy samochodach parkujących poza "BIAŁĄ LINIĄ". Tak jakby samochód parkujący o 2m dalej stwarzał większe zagrożenie niż ten na przeciwko domu kultuty.

---------- Post dodany o 16:14 ---------- Poprzedni post dodany o 16:11 ----------

Kiedyś na ul. Liburni po stronie Elżbietanek nie wolno było parkować. Ale jak środa, czy sobota przyszła to można było wybierać parkingowe.
Ludzie.
W ch... z nami lecą i tyle.

Iwi
14-05-2012, 09:55
haha Piszą w GZC, że to był żart i że ta owieczka to logo nowego portalu :lol: