PDA

Zobacz pełną wersję : Noc Muzeów - Wasze podsumowanie

gellwetka
26-05-2012, 10:19
Hej
Kto z Was wybrał się do centrum na Noc Muzeów? Co widzieliście, co polecacie zobaczyć?

Ja kilkakrotnie dotychczas próbowałam zwiedzić Browar, ale długa kolejka zawsze mnie odstraszała. W tym roku postanowiłam zobaczyć "alternatywnie" inne miejsca - Kościół Jezusowy, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Teatr.
I to był dobry wybór!
Muzeum Drukarstwa przeniosło mnie w inne czasy. Starsi panowie, którzy spędzili w tych murach większość swojego życia, służyli relacją z pierwszej ręki. Wszystkiego można była dotknąć. To było zdecydowanie najciekawsze miejsce, które minionej nocy zobaczyłam.

krilady.
27-05-2012, 20:12
Ja miała, chrapkę na Teatr i Bibliotekę, ale niestety w ogóle nie dałam rady... :( żal mi strasznie....:placze:

dyszol
27-05-2012, 20:30
Mnie też nie było dane, i trochę żałuję.

arnika
30-05-2012, 21:21
Ja byłam ale wydaje mi się, że w zeszłym roku było więcej atrakcji (ale to tylko moje odczucie)
Byłam w Muzeum Protestantyzmu no i oczywiście zobaczyłam od środka te słynne organy. Wrażenie niesamowite! Zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam i rzeczywiście szkody wyrządzone przez korniki widać gołym okiem.
Byłam też w muzeum Drukarstwa, zmienił się trochę wystrój od roku ubiegłego ;)
Byłam w Ratuszu i miałam też chrapkę na Kościół Bonifratrów ale przegapiłam godziny wstępu :(