PDA

Zobacz pełną wersję : Wędliny od Bielesza coraz gorsze?

malakasia25
29-05-2012, 14:04
Witam! Nie wiem czy do końca dobry dział wybrałam, ale chciałabym zapytać czy też macie podobne odczucia co do pogorszenia się jakości wyrobów z w.w firmy? od lat zaopatruje się w sklepach Bielesza, szczególnie przy "taksówkach" fajnie że towar próżniowo zapakują i jest wybór na ale... własnie coraz częściej wydaje mi się, że wszystko jest cholernie słone i odbija się potem czymś takim "chemicznym" z żołądka - szczególnie po necówce która do tej pory uwielbiałam, kiełbasy też jakieś nie takie, wysypuja się wręcz z otoczek, wszystko strzela na patelni i w sumie smierdzi, polędwica sopocka, szynka wiejska - sama woda, herbowe brudzą ręce od jakiegoś barwnika czy nie wiem czego i ogólnie jakoś wszystko w złą stronę zmierza. nie wiem czy zmienili kogos odpowiedzialnego za sklad i jakosc czy co jest grane. Też macie takie odczucia? Co polecacie, gdzie teraz warto się zaopatrywać w szyneczkę ? :)

lukkoc1986
29-05-2012, 15:37
Ostatnio rozmawiałem z ekspedientka w sklepie i mówiła mi , że kazali im oszczędzać na jednorazówkach i woreczkach.Jeśli firma zaczyna oszczędzać na takich rzeczach to idzie to w złym kierunku.