PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja obsługi dla jeżdżących ELF'ami:)

balbinka6
06-06-2012, 14:43
Dzisiaj po raz kolejny widziałam jak dziewczyna jadąca elfem nacisnęła za szybko przycisk od otwierania drzwi i drzwi się zablokowały...
Wiem że takie ostrzeżenie może śmiesznie wyglądać ale wiele osób już wpadło w pośpiechu i pojechali o jeden przystanek za daleko (a na tej trasie to są już większe odległości i jest problem z powrotem):)

Instrukcja obsługi do drzwi:
Po zatrzymaniu pociągu na stacji (musi całkowicie się zatrzymać) po kilku sekundach zapalają się zielone diody wokół przycisku otwierania drzwi i to właśnie wtedy naciska się na przycisk. NIE wcześniej bo drzwi się zablokują i pozostaje nam udanie się biegiem do kierownika pociągu;) Czasami otwarcie drzwi się opóźnia ze względu na wysuwający się dodatkowy schodek (przy niższych peronach).
Także pośpiech w ELF'ach akurat się nie opłaca:)

Jeżeli choć jedna osoba dzięki tej instrukcji uniknie tego typu atrakcji to będzie dobrze:)
A osoby trochę bardziej biegłe w tym temacie proszę o uczenie starszych osób korzystania z tych nowinek technicznych:)

Pozdrawiam Współpodróżujących na tej trasie.

---------- Post dodany o 12:43 ---------- Poprzedni post dodany o 12:41 ----------

Chodziło mi oczywiście o trasę Katowice-Wisła:)