PDA

Zobacz pełną wersję : Turawa - gdzie spać?

MarzenaKRZ
03-07-2012, 10:09
Czy był ktoś z Was na Turawie (nad Turawą?) kolo Opola i mógłby polecić nocleg? Wybieramy się z dzieckiem i interesują nas domki, ewentualnie pensjonat.

Akustyk
03-07-2012, 10:59
Byłem tam ze 3 razy. Ostatni raz 2008r. Zawsze w pensjonacie zielonym. Masz jakieś informacje dotyczące stanu jeziora ? Bo jak ja byłem to ostatnim razem kiedy można było tam pływać czy coś był rok 2007. Ogólnie woda zielona pustka na plaży.

MarzenaKRZ
03-07-2012, 18:55
No właśnie też mam informacje trochę przestarzałe jeśli chodzi o czystość jeziora. A może ktoś poleca jakieś inne ciekawe miejsce? Może Jezioro Żywieckie?

speeddriver
04-07-2012, 09:31
Byłem w Turawie w zeszłym roku. Jakość wody w jeziorze- makabra.Na plaży i w ośrodkach pusto ,smutno i ponuro. Natomiast nad Jeziorem Żywieckim byłem tydzień temu i bardzo nam się z rodzinką podobało.Nie wiem nic na temat pensjonatów ,bo ja ciągnę za autem przyczepkę kempingową, tak więc mogę polecić tylko ośrodek U Rumcajsa, gdzie były umiarkowane ceny i sympatyczna obsługa. Miłych wakacji życzę.

jackbenes
06-07-2012, 12:34
Miałem krótki epizod pracy na kuchni w jednym z ośrodków ale niestety to była jesień a w sezonie w turawie na pewno jest inaczej.Wtedy było pusto oczywiście ale kawa z rana przed pracą nad jeziorem turawskim,wokół mgiełka,w oddali łódki tu i tam-no nie zapomnę :)

---------- Post dodany o 13:34 ---------- Poprzedni post dodany o 13:30 ----------

Przypomniało mi się jest kąpielisko na obrzerzach opola gdzieś w okolicach elektrowni,dużo przyjezdnych,a woda błękitna jak lazur na żywo jeszcze takiej nie widziałem,warto zajrzeć

mimi@
06-07-2012, 12:52
Przypomniało mi się jest kąpielisko na obrzerzach opola gdzieś w okolicach elektrowni,dużo przyjezdnych,a woda błękitna jak lazur na żywo jeszcze takiej nie widziałem,warto zajrzećMasz na myśli Jezioro Srebrne?
No tam się parę ładnych biwaków zaliczyło :D.

jackbenes
06-07-2012, 13:24
Masz na myśli Jezioro Srebrne?
No tam się parę ładnych biwaków zaliczyło :D.

A to Ty się tak rozpychałaś wtedy w nocy po tym namiocie przy kładce!! :P

mimi@
06-07-2012, 13:32
A to Ty się tak rozpychałaś wtedy w nocy po tym namiocie przy kładce!! :PZawsze grzecznie spałam, bo byłam "zmęczona"! ha! :P
:D

jackbenes
06-07-2012, 13:44
Jak mi wychlałaś te 3piwa co je miałem schowane w namiocie to w sumie mogłaś być zmęczona.. :)

mimi@
06-07-2012, 14:07
Raz się obok nas rozłożyły dwa małżeństwa ze Śląska. Każdy chop mioł ze sobą beczkę piwa. Myśleliśmy, że oni na 2 tygodnie przyjechali, albo coś takiego. A oni to w weekend opróżnili... :lol: W 2 dni!! hahahaha :smiech2:

jackbenes
06-07-2012, 14:15
Kaj beczka na tydzień mimi@!! :D
A swoją drogą nie zmieniaj tematu-kaj moje piwa??!! ;>