PDA

Zobacz pełną wersję : Zarzut zabójstwa dla matki Magdzi z Sosnowca

Madlene
12-07-2012, 19:54
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-matka-magdy-z-sosnowca-z-zarzutem-zabojstwa-corki,nId,622176

Matka półrocznej Magdy z Sosnowca usłyszała zarzut zabójstwa swojego dziecka. Według naszych informacji, kobieta nie przyznała się do winy. Biegli ustalili, że śmierć dziewczynki miała "charakter nagły i gwałtowny".

gry88
12-07-2012, 21:38
przepraszam że tak z innej beczki ale co mam zrobić żeby móc dodawać tematy na forum :(

krilady.
12-07-2012, 21:58
przepraszam że tak z innej beczki ale co mam zrobić żeby móc dodawać tematy na forum :(

Wchodzisz na główną stronę forum, wybierasz dział w którym chcesz dodać temat i w lewym górnym rogu masz na takim niebieskim pasku Napisz nowy temat :)

dyszol
12-07-2012, 22:01
I jak tam fani bohatera Rutkowskiego który w 5 minut "rozwiązał" sprawę?

konto
12-07-2012, 22:32
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/madzia-madzia-smolensk-kurwa-pl-ffffff-1

gry88
13-07-2012, 10:39
do krilady.
Bardzo dziękuję za pomoc:)

krilady.
13-07-2012, 11:23
Nie ma sprawy :) To czekamy na nowy temat :))

tomi71
13-07-2012, 11:52
a wogóle potrzebna jest dyskusja na ten temat? :)

...ja uważam że nie ...szkoda nerwów i naszych dywagacji. Drugi Smoleńsk się znalazł, więc trzeba w mediach wytrzepać co się da z tematu, bo nie wiadomo, kiedy znów się coś trafi ...no chyba, że zapłacimy za kolejna sensację (to podpucha z mojej strony, ale czy w naszej rzeczywistości nie możliwa?). Taka moja teoria spiskowa:)

myszta
11-08-2012, 10:46
nie rozumie jak to matka może zabić dziecko w ogóle jak człowiek może coś zrobić bezbronnej istocie!!! ja czytając każdy artykuł o Madzi czy Szymonkowi płakałam!!! to przecież takie małe ANIOŁKI!!!

jackbenes
11-08-2012, 17:06
nie rozumie jak to matka może zabić dziecko w ogóle jak człowiek może coś zrobić bezbronnej istocie!!! ja czytając każdy artykuł o Madzi czy Szymonkowi płakałam!!! to przecież takie małe ANIOŁKI!!!

Takim kobietom nie powinni dawać kary śmierci,zbyt proste by to było,one za to co zrobiły powinny żyć długo i mieć piekło tu na ziemi bez możliwości odejścia na tamten świat..Ja też pojąć nie mogę co takie w głowie mają żeby taką krzywdę zadać maluchom..:(

myszta
11-08-2012, 18:03
one powinny mieć automatyczną sterylizacje

różyczka
11-08-2012, 18:31
Mnie również nie mieści się w głowie jak można skrzywdzić takiego malucha ! Nie lepiej oddać do adopcji ? Albo podrzucić do kościoła:)?

Ale już totalnie nie rozumiem podniecenia mediów na temat matki Madzi, ludzie przecież co dzień na świecie giną dzieciaki z rąk rodziców. Już po aferze z matką Madzi pisano o kobiecie co spaliło dziecko w piecu itp itd ale jakoś takiego nagłośnienia nie ma... mi tym chce się już wymiotować

myszta
12-08-2012, 15:58
Dla mediów jest to tylko dobry artykuł i zarobek a dla ludzi którzy mają sumienie , uczucia itp jest to przykre!!!
ja też tej sprawiedliwości z góry nie rozumie!!! są ludzie którzy chcą mieć dzieci a nie mogą , medycyna wymyśla różne sposoby
w domach dziecka jest pełno dzieci , nastolatki mają wpadki i zniszoną przyszłość nie rozumie o co chodzi na tym świecie!!! jednak życie traktuje nas jak przedmioty do wycierania

Krzaczek_Malin
15-10-2012, 20:10
Po prostu mi się chce rzygać..ona sobie jaja z wymaru sprawiedliwości robi albo na odwrót..prokuratura robi jaja z nas wszystkich, prosze was no...SZOK!
http://www.pomponik.pl/plotki/news-matka-madzi-w-bikini,nId,642102

Po pierwsze skąd ma na takie atrakcje kasę i dlaczego skoro jest oskarżona o ZABÓJSTWO łazi w bikini i pozuje na koniach ?
..na dodatek jeszcze tekst o tym, że zna się z matka Jasia (Szymonka)...ble, choc pewnie to już wymysł dziennikarzy dla podgrzania atmosfery ale mimo to mnei skręca.

jack!benes
15-10-2012, 23:15
to jest chore zamiast gnić w pudle to ona trafia na 1sze strony gazet robiąc z siebie show!!wogóle obleśny widok fuj nie mam szacunku dla takiej ani do tego prawa które jest tak kulawe..

Krzaczek_Malin
16-10-2012, 08:28
Mnie najbardziej razi nasze prawo, przecież to śmieszne i aż wręcz upokarzające dla społeczeństwa, że takie osoby krążą po naszym kraju wolno.

dyszol
16-10-2012, 09:55
Media to która władza w Polsce? Chyba wyprzedziła sądowniczą.

Krisgw
17-10-2012, 21:07
Po pierwsze skąd ma na takie atrakcje kasę i dlaczego skoro jest oskarżona o ZABÓJSTWO łazi w bikini i pozuje na koniach ?..na dodatek jeszcze tekst o tym, że zna się z matka Jasia (Szymonka)...ble, choc pewnie to już wymysł dziennikarzy dla podgrzania atmosfery ale mimo to mnei skręca.

A nie pomyślałaś czasem , że to może być celowa zagrywka?... żeby pokazać, że np. nie jest w pełni poczytalna i w ten sposób złagodzić wyrok?. Jak dla mnie to jest celowo zaaranżowane, pewnie w ten sposób próbują coś ugrać przed sądem.

Zoska
17-10-2012, 22:03
Ksisgw ja to samo pomyślałam,zrobi z siebie chorą psychicznie i uniknie kary.

dyszol
18-10-2012, 00:30
Ale co, chora psychicznie bo jeździ na koniu w bikini?

purtuk
18-10-2012, 12:47
Pytanie dlaczego tak późno skoro się przyznała się ładnych parę miesięcy temu.

Katrine98
21-10-2012, 09:58
ja też tej sprawiedliwości z góry nie rozumie!!! są ludzie którzy chcą mieć dzieci a nie mogą , medycyna wymyśla różne sposoby w domach dziecka jest pełno dzieci , nastolatki mają wpadki i zniszoną przyszłość nie rozumie o co chodzi na tym świecie!!! jednak życie traktuje nas jak przedmioty do wycierania

Niestety, ale mam te same odczucia tak jak Ty. :(

Krzaczek_Malin
03-11-2014, 13:28
I stało się. Wyrok zapadł.