PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie wypoczywać w beskidach

andrew123_1980@
15-08-2012, 21:13
Chciałbym zabrać "koleżankę" w jakieś urokliwe miejsce z dala od zgiełku miasta. Gdzie warto byłoby pojechać? Niestety sam mieszkam tu od niedawna i ani ja ani ona nie znamy dokładnie tych okolic - znamy jedynie brennę i cieszyn. Może trójwieś ? Macie jakies propozycje?

dyszol
15-08-2012, 21:21
Weź ją na równicę. Są atrakcje (np. tor saneczkowy, park linowy), są fajne knajpy a i do lasa można się kopsnąć ;)

boguszowice7
15-08-2012, 21:26
Ustroń,Wisła,Brenna,Górki,Istebna,Koniaków,Szczyrk ,....masa szlaków turystycznych,góry,lasy...Wszędzie znajdziecie coś ciekawego i urokliwego:)

arnika
15-08-2012, 22:08
urokliwe miejsce z dala od zgiełku miasta

Polecam wyjechać na Wielką Czantorię, potem spacerkiem przejść na Małą Czantorię. Widoki piękne, ludzi zero no i jesteś z dala od zgiełku miasta ;)

Filip24
15-08-2012, 23:04
Z czystym sumieniem mogę polecić Paprocany w Tychach. Świetny park, masa atrakcji. Rowerki wodne, żaglówki, boiska, restauracja.
A jeśli chodzi o nasz Śląsk Cieszyński, to ja poleciłbym Równicę w Ustroniu, wiele atrakcji, choć też dużo ludzi, zwłaszcza w wakacje. A jeśli chodzi o bardziej ustronne miejsce to może Zebrzydowice i zameczek? Cisza, spokój nad wodą, w dodatku z "koleżanką" ;) Czego chcieć więcej ? :))