PDA

Zobacz pełną wersję : weekend w spa

jusmadzia
20-08-2012, 12:15
mam pytanie gdzie polecacie spedzenie weekendu z dzieckiem w jakims fajnym kompleksie?

tomi71
20-08-2012, 12:57
http://www.hotelstok.pl/ myślę że możesz się tu zorientować.
Dużo zależy od zasobności portfela, bo w naszym regionie oferta jest dość bogata.
...Hotel Stok nie jest "zadeptany" i posiada świetny kompleks SPA i Welness.
Tam byłem to mogę polecić.
...udanego wypoczynku!

bombka
20-08-2012, 13:17
ja polecam www.kocierz.pl jest też tam aquapark. Byłam i polecam :)

Sheek
08-01-2013, 13:40
ja miałam przyjemność spędzić 5 uroczych dni w Gdańsku w hotelu ze spa, tu masz stronkę: [spam]. Od razu mówię, że cena może niektórych zwalić z nóg, ale my byliśmy tam w podroży poślubnej, dlatego postanowiliśmy nie oszczędzać. Ale nie żałujemy ani złotówki - spa nowoczesne, obsługa przemiła, do tego basen i wyśmienita kuchnia w restauracji. A w jakim apartamencie spaliśmy to ciężko opisać- tv, klima, telefon, łazienka, wszystko nowoczesne, eleganckie.. Chętnie tam jescze kiedyć wrócę

Natalia3127
09-01-2013, 05:31
zdecydowanie Zagroń - są i narty i baseny - piękne apartamenty - polecam

Konwalia1000
15-03-2013, 15:47
Ja bym wybrała wakacje lubuskie, a dokładnie Łagów. To piękne miejsce. Byłam tam już trzy razy i zawsze świetnie się bawiłam razem z moją rodziną. Jest tam dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Ponad to atutem tego miejsca jest kontakt z naturą. Co do noclegów to zawsze byłam w pensjonacie Złoty Potok.

Iwi
15-03-2013, 17:04
hehe myślałam że to nasza konwalia a to jakosik spamerka się podszywo ;>

konwalia
15-03-2013, 17:12
hehe myślałam że to nasza konwalia a to jakosik spamerka się podszywo ;>

No Iwi i Ciebie niech kiedyś nie zdziwi,;>
jak zobaczysz na forum inną 1000Iwi :lol:

Iwi
15-03-2013, 17:51
haha niech no kto spróbuje :cisza:

Krisgw
15-03-2013, 21:08
Niech tylko kto spróbuje! to mu Iwi oczy wykłuje :lol:

- - - Dopisano - - -

ja polecam www.kocierz.pl jest też tam aquapark. Byłam i polecam :)

Też polecam Kocierz, bywałem tam kilka razy, piękna recepcjonistka tam pracowała... Izabella :marzy:

aga-d
15-03-2013, 21:14
ja miałam przyjemność spędzić 5 uroczych dni w Gdańsku w hotelu ze spa, tu masz stronkę: http://www.hiltongdansk.pl. Od razu mówię, że cena może niektórych zwalić z nóg, ale my byliśmy tam w podroży poślubnej, dlatego postanowiliśmy nie oszczędzać. Ale nie żałujemy ani złotówki - spa nowoczesne, obsługa przemiła, do tego basen i wyśmienita kuchnia w restauracji. A w jakim apartamencie spaliśmy to ciężko opisać- tv, klima, telefon, łazienka, wszystko nowoczesne, eleganckie.. Chętnie tam jescze kiedyć wrócę
\

bo to hilton ,no :)

- - - Dopisano - - -

- - - Dopisano - - -

Też polecam Kocierz, bywałem tam kilka razy, piękna recepcjonistka tam pracowała... Izabella :marzy:

ohohoho :))

jan_122
16-03-2013, 11:13
......Też polecam Kocierz, bywałem tam kilka razy, piękna recepcjonistka tam pracowała...

i co ?..........Rozwiodłeś się dla niej, czy tylko płacisz alimenty?

http://gify.magazynek.org/pictures/Postacie,%20zawody/Kr%C3%B3l,%20kr%C3%B3lowa,%20kr%C3%B3lewna,%20kr%C 3%B3lewicz/027.gif

Sloneczny_Zdroj
20-06-2013, 23:02
Na [spam ]Weekend w SPA polecamy Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju :). Proces SPA, czyli leczenie przez wodę, następuje u nas za sprawą wody siarczkowej posiadającej unikatowe właściwości lecznicze związane m.in. z: alergologią, reumatologią, narządami ruchu, neurologią. Zdrowie, odpoczynek i piękno dostarczamy jednakże przy wykorzystaniu także innych czynników leczniczych, a w tym wykwalifikowanego personelu i najnowocześniejszego sprzętu. W naszym centrum Vitality Medical Spa & Wellness znajduje się łącznie 36 gabinetów, co stawia nasz hotel w gronie największych obiektów SPA w Polsce.

Więcej informacji na stronie www: [spam]

AnnaPik
26-06-2013, 14:39
Mogę Ci polecić [spam] w Uroczysku Siedmiu Stawów w Goli Dzierżoniowskiej (na południe od Wrocławia). Dla ciebie profesjonalne zabiegi, typu masaże, kąpiele, peelingi i wiele innych, a dziecko może się w tym czasie bawić w dobrze urządzonym pokoju zabaw lub na placu z huśtawkami i innym atrakcjami. Jest tam animator właśnie od zabaw z dziećmi, więc Ty spokojnie odpoczniesz. A okolica urocza, bo to renesansowy zamek, zaś dookoła mnóstwo zieleni.

Dudus22
11-12-2013, 19:18
To mój kumpel zafundował ostatnio swojej dziewczynie weekend w Spa w Zakopanym. Znalazł tutaj ofertę [spam] i postanowił zrobić jej niespodziankę. Była w takim szoku. Do wszystkich dzwoniła i mówiła jaka niespodziankę jej zrobił Rafał. Wróciła bardzo zadowolona

aga-d
11-12-2013, 19:24
spaadaj juz stąd:zakaz:

megan990
12-12-2013, 07:46
To mój kumpel zafundował ostatnio swojej dziewczynie weekend w Spa w Zakopanym. Znalazł tutaj ofertę [spam] i postanowił zrobić jej niespodziankę. Była w takim szoku. Do wszystkich dzwoniła i mówiła jaka niespodziankę jej zrobił Rafał. Wróciła bardzo zadowolona

ale tam jest podobno obrzydliwe jedzenie, nie polecam !

macza
14-10-2014, 14:16
To nie musi być od razu cały pakiet spa, można pojedyncze zabiegi kupić. Masaż w Super Prezenty kupowaliśmy poniżej 50 zeta. Wiadomo, że pakiet to fajna sprawa, ale wszystko jest kwestią tego ile chce się wydać kasy ;-)