PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w pracy licencjackiej

fireFCB
11-05-2011, 16:09
Badania wchodzące w skład pracy licencjackiej. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje !

http://www.ankietka.pl/ankieta/59982/ruch-turystyczny-w-oswiecimiu.html

dyszol
11-05-2011, 21:33
Nie chcę być niemiły ale co tu robi ta ankieta? Konstrukcja pytań sugeruje, że powinieneś/powinnaś stać w Oświęcimiu i przepytywać turystów a nie z lenistwa spamować bo większych portalach w okolicy. Jakich w ogóle faktów spodziewasz się po takim 'badaniu'?

O formie ankiety już nie wspomnę. Kobyła jakich mało. W życiu nikt ci tego nie wypełni póki nie zapłacisz.

Studia w dzisiejszych czasach to jakaś kpina..

jsz
11-05-2011, 22:15
Podpisuję się pod postem powyżej!
Zamiast marnotrawić czas zapraszam do Oświęcimia :P

krilady.
11-05-2011, 22:38
dziwna ankieta.... Nie wiem ile osób mogłoby ją wypełnić nie zmyślając.

- sorki, nie wypełniam, bo na większość pytań musiałabym odpowiedź jednak wymyślić...

megan990
12-05-2011, 10:40
a ja wypełniłam ankietę nie zmyślając - trzeba pomagać bo tez kiedyś byłam studentką, i nie zawsze licząc na zapłatę :|

krilady.
12-05-2011, 10:59
a czy ktoś tu liczy na zapłatę?? chętnie pomogłabym i wypełniłabym ankietę, ale w Oświęcimiu byłam jeszcze za szklonych czasów,a teraz się tam nie wybieram - a takiej opcji w tej ankiecie nie zauważyłam. Wypełniając tę ankietę musiałbym skłamać co sfałszowałoby wyniki, a chyba nie o to chodzi...

megan990
12-05-2011, 12:10
krilady, chodzi o wypowiedź dyszola "...W życiu nikt ci tego nie wypełni póki nie zapłacisz..." . I własnie o to chodzi ze jak ktos tam bywa to wypelnia ankiete a kto nie to olewa temat i nie pisze zbednych komentarzy... tego typu :|

A swoją drogą to ankieta troche zle zformulowana ale da sie wypelnic

krilady.
12-05-2011, 12:20
masz rację.

Wydaje mi się, że przez takie sformułowanie ankiety oddźwięk będzie mały, a może więcej osób chciałoby pomóc, ale niech wypełniają Ci co mogą :)

dyszol
12-05-2011, 13:25
a ja wypełniłam ankietę nie zmyślając - trzeba pomagać bo tez kiedyś byłam studentką, i nie zawsze licząc na zapłatę :|

A czytać ze zrozumieniem potrafisz, studentko?

marlonka
12-05-2011, 17:13
Skoro na początku pytasz jak długo planuję zostać i odpowiadam: jeden dzień bez noclegu...to dlaczego w kolejnym pytaniu pojawia się nocleg w Oświęcimiu lub poza nim...Kompletnie nie logiczna ankieta...W całości do poprawy...

aga-d
12-05-2011, 21:12
z tą ankietą to na dworzec PKS do Oświecimia prosze się wybrać. Tego się "tu" nie da wypełnić.
Sorrry nie pomogę.