PDA

Zobacz pełną wersję : Złodzieje złomu Wisła Głębce i okolice

dyszol
01-11-2012, 09:57
Czy spotkaliście się z tego typu zdarzeniami, że goście bez żenady wchodzą do ogrodu i łapią co popadnie? Dziadkowi już tak kilka razy kradli sprzęt metalowy nawet w jego obecności!

jan_122
01-11-2012, 10:45
Myślę, że to byli menele. Od czasu do czasu w tamtych stronach pojawia się taka żółta ciężarówka (chyba z okolic Jastrzębia), ale faceci za każdym razem dzwonią do domu i pytają - czy jest jakiś złom. Są bardzo mili i kulturalni. Osobiści z nimi miałem kiedyś kontakt.
Uczul dziadka na takie wizyty, napisz mu kartkę z nr. policji i powieś w widocznym miejscu. Może uda się ukrócić te poczynania.Choć -szczerze mówiąc- nie wierzę w szybką reakcję Wiślańskiej policji.

Krisgw
01-11-2012, 14:10
Ja się nie spotkałem no może po za kradzieżą puszek po piwie wystawionych do odbioru jako śmieci segregowane. Słyszałem natomiast o tym, że już kiedyś w ten sposób podpierniczyli stary piec CO wystawiony przed dom a nawet furtkę z ogrodzenia prywatnej posesji.

cezark
01-11-2012, 22:31
do nas na posesję sobie wjechał złomiarz z wózkiem ręcznym bo brama jest przez dzień otwarta i ładował sobie do wózka co chciał,dopiero jak go teściu zauważył i opierd.... to koleś prosto z mostu "a ja myślałem że sobie to mogę wziąć bo tak leży pod ścianą"

konto
02-11-2012, 17:29
U mnie też przyłapałem na gorącym ja sobie kosił co popadnie to nie tylko o złomiarzy chodzi jest wielu domokrążców trzeba uważać

jan_122
16-01-2013, 16:27
..... a skąd maja brać "siano" na jabcoki?

caczorekwakwa
19-01-2013, 11:13
Jak bieda w kraju to każdy szuka grosza gdzie popadnie

Nieuchwytny
20-01-2013, 23:53
już nie zwalajcie wszystkiego na biedę, kto alkoholikom każe pić i kraść na alkohol? Bieda?

uongo
21-01-2013, 10:36
już nie zwalajcie wszystkiego na biedę, kto alkoholikom każe pić i kraść na alkohol? Bieda?No przecież jak alkoholik ma dość kasy na picie, to kraść nie musi, ni? ;) :lol: