PDA

Zobacz pełną wersję : Targ zabawek używanych i nowych

janbrt
12-11-2012, 22:49
Kto jest za tym by w Cieszynie zorganizować targ zabawek? Podejrzewam, że wielu z Was "męczy się" z dużą ilością zabawek w pokoju dziecięcym, strychu czy piwnicy, albo sprzedając po trochu na aukcji internetowej. Proponuję zorganizować flomark w Cieszynie, np w Hali sportowo-widowiskowej.

markymark88
12-11-2012, 23:10
To byś kolego znieważył Świątynie pana Niżnikiewicza

uongo
13-11-2012, 09:05
Kto jest za tym by w Cieszynie zorganizować targ zabawek? Podejrzewam, że wielu z Was "męczy się" z dużą ilością zabawek w pokoju dziecięcym, strychu czy piwnicy, albo sprzedając po trochu na aukcji internetowej. Proponuję zorganizować flomark w Cieszynie, np w Hali sportowo-widowiskowej.tomtoma już nie ma. Ale może z konwalią podziałacie? ;) http://www.forum.ox.pl/showthread.php?1496-wyprzeda%BF-gara%BFowa&highlight=wyprzeda%BF+gara%BFowa

Tortilla
13-11-2012, 15:12
Tak całkiem serio, to uwielbiam pchle targi- w Reichu zawsze znajdę coś ciekawego ;)
Super sprawa. Nawet niezły pomysł na biznes, myślę, że prędzej, czy później ktoś na to wpadnie. A może już wpadł? ;)
Wynajmujesz halę/boisko/parking, kasujesz ludzi za stanowisko. Biznes się kręci.
Nie wiem jak to z podatkami, ale na allegro/ebay tez można sprzedawać rzeczy używane.
W Hameryce za to wyprzedaże garażowe- równie ekscytujące :)

janbrt
13-11-2012, 20:08
Czy w Cieszynie odbywają się jeszcze targi staroci?

markymark88
13-11-2012, 20:39
Czy w Cieszynie odbywają się jeszcze targi staroci?

odbywają w Domu Narodowym

jan_122
15-11-2012, 11:45
odbywają w Domu Narodowym

.....w pierwszą niedzielę każdego miesiąca.

wsciekla debride
16-11-2012, 20:49
Ja też chętnie chodzę tutaj na dziecięce flomarkty. Można kupić rzeczy w świetnej kondycji za grosze czy centy raczej;)