PDA

Zobacz pełną wersję : Zamknięte z powodu otwarcia!

agatomek
30-11-2012, 23:01
Dziwi mnie fakt,że ostatnio podano iż została otwarta "Wiślanka" w Wiślicy. Jechałem we wtorek i była otwarta natomiast dziś już jeden pas na Skoczów był wyłączony z ruchu. Zastanawiam się po co otwierać-a ox podał oczywiście jako news'a- skoro zaraz się to zamyka? Kurde,ma chyba jakąś pomroczność jasną(lub ciemną)bo gdzieś już coś takiego widziałem w tym roku;)

lucy_s3
01-12-2012, 02:14
a może dobrze, że zamknęli tego bubla, bo to przecież gańba taką droge oddać do użytku... każda nierówność twoja, a oznakowania poziomego nie widać , bo słońce sie odbija i oślepia:)

sympatyczny
01-12-2012, 07:38
Dziwi mnie fakt,że ostatnio podano iż została otwarta "Wiślanka" w Wiślicy. Jechałem we wtorek i była otwarta natomiast dziś już jeden pas na Skoczów był wyłączony z ruchu. Zastanawiam się po co otwierać-a ox podał oczywiście jako news'a- skoro zaraz się to zamyka? Kurde,ma chyba jakąś pomroczność jasną(lub ciemną)bo gdzieś już coś takiego widziałem w tym roku;) Taki był plan,oddać do użytku prezesi,kierownicy dostali premie, a teraz zamknąc.Kolejne ekipy remontowe znów zarobią a ludzie bedą mieli pracę.:) jaki kraj takie drogi:(

Jest przysłowie: Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. I jak sobie zbudujesz drogę to se pojeździsz;P

markymark88
01-12-2012, 11:28
Po to się otwiera by zaraz zamknąć i tak w kółko:lol: