PDA

Zobacz pełną wersję : Hodowla królików Nowozelandzkich białych

Tommm3112
25-12-2012, 16:30
Witam czy ktoś w okolicach Cieszyna hoduje tą rasę królików

jendrus135
25-12-2012, 16:41
Witam czy ktoś w okolicach Cieszyna hoduje tą rasę królików
w Cieszynie się nie bedą hodowały Nowozelandy ! bo to by były Cieszyniaki :)
ale w Nowej Zelandii owszem hodują z powodzeniem :)

Życzę dalszego wesołego świętowania:)

jendrus135
25-12-2012, 22:13
Chłopie tu o nic nie pytaj na tym forum bo z 10 :censored: zaraz Ci glupio nie w temacie odpowie.

Witam serdecznie! Może zanim zaczniesz rzucać epitetami poczytaj troszke na tym forum ! My się tu wzajemnie nie obrażamy
nie wprowadzamy nikogo świadomie w błąd, a jeżeli na jakiś temat nic nie wiemy i nie możemy pomóc ,to przynajmniej ja tak czynie,że pisze humorystyczny post i to nie po to,żeby kogoś obrażać ,tylko,żeby mu pomóc rozwinąć temat a tym samym wzbudzić zainteresowanie jego postem.
Myślę,że przestudiujesz troche forum ( swoje posty też zachęcam przejrzeć ) ,bo trochę nie wypada w same święta używać niecenzurowanych słówek.
To tyle z mojej strony,miłego pobytu na forum,powodzenia.
ps.szkoda,że na wstępie się nie przywitałeś, My tu taki zwyczaj mamy.:)

dyszol
26-12-2012, 14:39
Chłopie tu o nic nie pytaj na tym forum bo z 10 :censored: zaraz Ci glupio nie w temacie odpowie.
Czekamy na pozostałych dziwięciu.

wisiketa
26-12-2012, 15:17
Witam serdecznie! Może zanim zaczniesz rzucać epitetami poczytaj troszke na tym forum ! My się tu wzajemnie nie obrażamy
nie wprowadzamy nikogo świadomie w błąd, a jeżeli na jakiś temat nic nie wiemy i nie możemy pomóc ,to przynajmniej ja tak czynie,że pisze humorystyczny post i to nie po to,żeby kogoś obrażać ,tylko,żeby mu pomóc rozwinąć temat a tym samym wzbudzić zainteresowanie jego postem.
Myślę,że przestudiujesz troche forum ( swoje posty też zachęcam przejrzeć ) ,bo trochę nie wypada w same święta używać niecenzurowanych słówek.
To tyle z mojej strony,miłego pobytu na forum,powodzenia.
ps.szkoda,że na wstępie się nie przywitałeś, My tu taki zwyczaj mamy.:)

Brawo jedrus masz u mnie WIELKIEGOPLUSIKA alasnie to chcialem napisac albo zaraportowac adninowi o złym poscie moze by na drugi raz to przemyslał co pisze na forum

Tommm3112
26-12-2012, 22:48
Brawo jedrus masz u mnie WIELKIEGOPLUSIKA alasnie to chcialem napisac albo zaraportowac adninowi o złym poscie moze by na drugi raz to przemyslał co pisze na forum

Po cholerę się odzywacie jak nic mądrego nie piszecie

Iwi
27-12-2012, 12:38
I po co te nerwy?

Może tu popytasz o te króliki :)

http://www.forum.hodowla-krolikow.pl/index.php?topic=1916.0