PDA

Zobacz pełną wersję : Otwórzcie oczy!

krzyg
18-02-2013, 09:07
http://krolestwomojeniejestztegoswiata.salon24.pl/487603,wspolne-operacje-czyli-zamach-rzadu-na-suwerenny-narod-polski
http://www.facebook.com/lists/286335188161251

http://www.facebook.com/events/208155702664685/

- - - Dopisano - - -

W Polsce pojawiła się bardzo niebezpieczna ustawa o „udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”, ustawa ma na celu wykonanie prawa Unii Europejskiej. Ustawa zawiera szokujące treści.

http://krolestwomojeniejestztegoswiata.salon24.pl/487603,wspolne-operacje-czyli-zamach-rzadu-na-suwerenny-narod-polski
http://www.facebook.com/lists/286335188161251

jan_122
18-02-2013, 11:24
....i co dalej?? bo nie kumam.:sciana::sciana:

krzyg
18-02-2013, 12:22
....i co dalej?? bo nie kumam.:sciana::sciana:
Admin usunął linki do artykułów niestety. Taki to zasrany portal.

Krisgw
18-02-2013, 16:35
Admin usunął linki do artykułów niestety. Taki to zasrany portal.

No to grubo musiało być, że admin tak szybko i w taki sposób zareagował ;>

uongo
18-02-2013, 16:45
ja to otworzyłam, ale nie poczytałam, więc nie opowiem :lol:

- - - Dopisano - - -

to chyba było to http://pressmix.eu/index.php/2013/02/10/anonymous-polacy-otworzcie-oczy-powiedzmy-razem-nie-dla-obcej-policji-w-polsce/

ale nie interesuje mnie to :P

- - - Dopisano - - -

http://pressmix.eu/index.php/2013/02/10/anonymous-polacy-otworzcie-oczy-powiedzmy-razem-nie-dla-obcej-policji-w-polsce/

Iwi
18-02-2013, 19:42
. Taki to zasrany portal.
Jeju...toch nie wiedziała że się w kupie tu pultom http://emotikona.pl/emotikony/pic/036.gif

Ładny czaaaaad......

Trza się stąd brać... http://emotikona.pl/emotikony/pic/ulan.gif

Krisgw
18-02-2013, 20:03
ale nie interesuje mnie to :P

A powinno, bo potem może być już za późno...

aga-d
18-02-2013, 20:07
iwi widzę ,ze masz białego rumaka :lol:

Iwi
18-02-2013, 20:11
Mom. I na tym właśnie rumaku pędzę w siną dal.....Bo tu je "zasrany portal"......:marzy:

aga-d
18-02-2013, 20:13
e no zostań

w kupie zawsze rażniej :D

Krisgw
Eee już nie ma tak zasrany bo adminy wysprzątały :lol:

Iwi
ale czuć.....:marzy: smród się jeszcze utrzymuje

Krisgw
18-02-2013, 20:15
To pewnie caczorek zaś napierdzioł :lol:

Iwi
18-02-2013, 20:19
możliwe.....ale pewności nie ma....:marzy:

aga-d
18-02-2013, 20:20
trzeba otworzyć oczy , zatkać nos i zrobić dochodzenie :p

Iwi
18-02-2013, 20:24
że co? winnych szukamy? ;>

aga-d
18-02-2013, 20:26
on temu winien,wywietrzyć powinien!!

- - - Dopisano - - -

:PP :PP :PP

Iwi
18-02-2013, 20:27
[QUOTE=aga-d;130851]on temu winien/QUOTE]

konkrety....konkrety....;>

Krisgw
18-02-2013, 20:27
że co? winnych szukamy? ;>

Jo nima winny! kocury robióm zawsze do kuwety.

uongo
18-02-2013, 20:29
A powinno, bo potem może być już za późno...Nie czytałach.. ;> ni mom czasu... ;> bo wiysz co... ;>

Iwi
18-02-2013, 20:30
Jo nima winny! kocury robióm zawsze do kuwety.

a z tej kuwety to pachnie fiołkami ;>

Krisgw
18-02-2013, 20:32
Ale zagrzebane w piaseczku i popiskane neutralizatorem ;>

uongo
a co wy tak o goownach? ;>

Krisgw
bo wiysz co... ;>

Konsumujesz banana?

Iwi
18-02-2013, 20:34
a co wy tak o goownach? ;>

To przez "zasrany portal"....:marzy:

uongo
18-02-2013, 20:35
Konsumujesz banana?
Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............. ...... :P

krzyg
19-02-2013, 08:17
W Polsce pojawiła się bardzo niebezpieczna ustawa o „udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”, ustawa ma na celu wykonanie prawa Unii Europejskiej. Ustawa zawiera szokujące treści. Oto kilka cytatów z tej ustawy:

„Celem ustawy jest także umożliwienie funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich Unii Europejskiej i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dotyczy to sytuacji, w których Rzeczpospolita Polska będzie potrzebować międzynarodowej pomocy w postaci interwencji odpowiednich służb, w przypadkach ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobiegania przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof oraz innych poważnych zdarzeń.”

„Art. 8. 1. Zagraniczni funkcjonariusze biorący udział we wspólnych operacjach mają prawo do:
1) noszenia munduru służbowego;
2) okazywania legitymacji służbowej;
3) wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego;
4)użycia broni palnej w sposób i w trybie określonych w ustawie z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji”

„Art. 2. Użyte w ustawie określenia oznaczają:
1)wspólne operacje – wspólne działania prowadzone na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników:
a)w formie wspólnych patroli lub innego rodzaju wspólnych działań w celu ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz zapobiegania przestępczości – prowadzone przez funkcjonariuszy lub pracowników Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu lub Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego”

Nie wierzysz? Przeczytaj ustawę:
http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449

Zobacz również relację z posiedzenia posłów, którzy odrzucają wysłuchanie publiczne:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=DF590A3679302674C1257B040 035664C

Lista aktualizowana na bieżąco związana z miastami, które 2 marca 2013 roku wezmą udział w ogólnopolskiej manifestacji przeciwko ustawie:

Przeczytaj, jeśli podzielisz nasze obawy dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych i bądź razem z nami 2 marca 2013 roku o godzinie 15:00 w Twoim mieście.”

dyszol
19-02-2013, 08:55
Nie rozumiem. Całej ustawy nie chce mi się czytać ale pisze, że:

Art. 5. 1. Wspólne operacje lub wspólne działania ratownicze koordynuje właściwy miejscowo komendant wojewódzki Policji, komendant oddziału Straży Granicznej, komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, dyrektor delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub osoba wskazana przez Szefa Biura Ochrony Rządu – w zależności od rodzaju służby, której funkcjonariusze lub pracownicy biorą udział we wspólnej operacji lub wspólnym działaniu ratowniczym.

ITD.

W zasadzie dalsza część mówi o tym, że zagraniczne jednostki podlegają konkretnemu koordynatorowi ze strony naszego kraju. Co przeoczyłem?

SURRIwadera
19-02-2013, 08:58
W Polsce pojawiła się bardzo niebezpieczna ustawa o „udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”, ustawa ma na celu wykonanie prawa Unii Europejskiej. Ustawa zawiera szokujące treści. Oto kilka cytatów z tej ustawy:
„Celem ustawy jest także umożliwienie funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich Unii Europejskiej i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dotyczy to sytuacji, w których Rzeczpospolita Polska będzie potrzebować międzynarodowej pomocy w postaci interwencji odpowiednich służb, w przypadkach ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobiegania przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof oraz innych poważnych zdarzeń.”
„Art. 8. 1. Zagraniczni funkcjonariusze biorący udział we wspólnych operacjach mają prawo do:
1) noszenia munduru służbowego;
2) okazywania legitymacji służbowej;
3) wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego;
4)użycia broni palnej w sposób i w trybie określonych w ustawie z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji”
„Art. 2. Użyte w ustawie określenia oznaczają:
1)wspólne operacje – wspólne działania prowadzone na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników:
a)w formie wspólnych patroli lub innego rodzaju wspólnych działań w celu ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz zapobiegania przestępczości – prowadzone przez funkcjonariuszy lub pracowników Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu lub Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego”
Nie wierzysz? Przeczytaj ustawę:
http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449
Zobacz również relację z posiedzenia posłów, którzy odrzucają wysłuchanie publiczne:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=DF590A3679302674C1257B040 035664C
Lista aktualizowana na bieżąco związana z miastami, które 2 marca 2013 roku wezmą udział w ogólnopolskiej manifestacji przeciwko ustawie:
Przeczytaj, jeśli podzielisz nasze obawy dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych i bądź razem z nami 2 marca 2013 roku o godzinie 15:00 w Twoim mieście.”

Projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub w
sejmometr.pl
Na Sejmometrze możesz przeglądać bazy danych publicznych oraz ustawić powiadomienia, dzięki którym zawsze będziesz wiedział, gdy władza zajmuje się, interesującymi Ciebie problemami.

dyszol
19-02-2013, 09:09
krzyg Ty w ogóle przeczytałeś tę ustawę?

- - - Dopisano - - -

Aha, właśnie przeczytałem nazwę akcji - Nie dla obcych sił ZBROJNYCH w Polsce. Ustawa mówi o współpracy jednostek Policji, Straży Pożarnej, ABW, BORu, Strażników Granicznych. Od kiedy to są siły zbrojne? Jak dla mnie to manipulacja słowem na cele propagandowe. Być anonymous to już chyba tylko moda mainstreamu. Popraw mnie jeśli się mylę i powiedz co przeoczyłem.

SURRIwadera
19-02-2013, 09:50
OGÓLNIE WYMIENIONE SIŁY ZBROJNE TO:
Wojsko polskie Wojska Lądowe  Siły Powietrzne  Marynarka Wojenna  Wojska Specjalne

Formacje policyjne
i zabezpieczające
Policja  Żandarmeria Wojskowa  Straż Graniczna  Inspekcja Transportu Drogowego  Straż Ochrony Kolei  Służba Więzienna  Służba Celna
Służby specjalne
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego  Agencja Wywiadu  Centralne Biuro Antykorupcyjne  Służba Kontrwywiadu Wojskowego  Służba Wywiadu Wojskowego
Straże lokalne
i sektorowe
Straż gminna  Służba Leśna  Straż Parku Narodowego  Straż Parku Krajobrazowego  Państwowa Straż Łowiecka  Straż Rybacka
Służby ochrony władz
Biuro Ochrony Rządu  Straż Marszałkowska Czyli wszelkie służby państwowe posiadające w wyposarzeniu Broń Palną i /lub Białą.(wszelkie uzbrojenie)

Krisgw
19-02-2013, 12:03
W zasadzie dalsza część mówi o tym, że zagraniczne jednostki podlegają konkretnemu koordynatorowi ze strony naszego kraju. Co przeoczyłem?

A skąd wiesz Dyszol, że ten koordynator nie dopuści do samowolnych działań obcych sił zbrojnych na terytorium RP?

Skąd wiesz, że kiedyś w bardziej, lub mniej odległej przyszłości rząd RP nie mogąc poradzić sobie masowymi protestami polaków, którzy chcą go obalić nie wezwie na pomoc obcych sił policyjnych i wojskowych?

Unia Europejska zmierza w kierunku całkowitego zniewolenia państw członkowskich, ale aby to osiągnąć trzeba w jakiś sposób zapanować nad ewentualnymi protestami obywateli tych państw, a jak można to zrobić? tworząc europejskie służby porządkowe i dając im możliwość działań na terenie podobno suwerennych państw członkowskich. Możliwość działania takich służb na terenie RP już się szykuje, a utworzenie takich służb to już tylko kwestia czasu.

dyszol
19-02-2013, 13:15
A skąd wiesz Dyszol, że ten koordynator nie dopuści do samowolnych działań obcych sił zbrojnych na terytorium RP?
Nie wiem, oczywiście że nie. Ale koordynatorem jest komendant główny Policji, Straży Pożarnej i podobni, a nie anonimowy namiestnik-hulaj-dusza z unii. Ta sama osoba która i tak wydaje rozkazy służbom policyjnym, ratunkowym i innym. A taka osoba jest dość wyraźna w życiu naszego kraju. Był przecież swego czasu artykuł na oxie mówiący coś o wspólnych patrolach czy czymś naszych i czeskich strażaków miejskich. To też jest naruszenie suwerenności?

Skąd wiesz, że kiedyś w bardziej, lub mniej odległej przyszłości rząd RP nie mogąc poradzić sobie masowymi protestami polaków, którzy chcą go obalić nie wezwie na pomoc obcych sił policyjnych i wojskowych?
Hmm ale co to właściwie za argument? Przecież w obliczu takiej sytuacji rząd i tak będzie dążył do wykorzystania każdego możliwego środka gwarantującego zwycięstwo z przewrotem. Czy nie?

Nie upieram się tylko próbuję zrozumieć ideę tego przedsięwzięcia. Jak widzę polską inicjatywę ANONYMOUS to zaraz przychodzi mi na myśl dzieciarnia w wieku 17 latek, która w porywie masowej podniety wyłazi na ulicę krzycząc hasła których sensu do końca nie rozumie. Dlatego zastanawiam się ile osób z tego tysiąca zadeklarowanych na fejsie do wzięcia udziału w tej imprezie przeczytało choć projekt tej ustawy w całości i nie ogranicza się do powtarzania i kopwiowania-wklejania tego kilkunastolinijkowego postulatu powyżej. Bo mnie się wydaje, że hasło NIE DLA OBCYCH SIŁ ZBROJNYCH jest tak kozackie, że pod groźbą wykluczenia z modziarskiej sfery ludzi wyjątkowych i nadających kierunek szaraczkom, nie wolno nie wziąć w tym udziału.

Ale oczywiście mogę się mylić :)

Krisgw
19-02-2013, 13:50
Hmm ale co to właściwie za argument? Przecież w obliczu takiej sytuacji rząd i tak będzie dążył do wykorzystania każdego możliwego środka gwarantującego zwycięstwo z przewrotem. Czy nie?

Ale nie będą naszych spraw w naszym kraju rozwiązywać obce siły zbrojne, przyjmując tą ustawę godzimy się na interwencje i działania zbrojne obcych służb (czyli innych państw) w naszym kraju. W każdej chwili pod byle pretekstem do naszego kraju będzie mogła wkroczyć obca policja, wojsko i zaprowadzić porządek. Z pozoru to nie wygląda aż tak groźnie ale jak sam piszesz, wspólne międzynarodowe patrole w Polsce istnieją, możliwość zwrócenia się o pomoc do innych państw w wyjątkowych sytuacjach też jest to po co taka ustawa? tym bardziej, że ten projekt nie jest naszym pomysłem (podyktowanym taką potrzebą) tylko wynika z konieczności dostosowania naszego prawa do unijnych regulacji. Dlaczego Unii Europejskiej tak zależy na tym aby tak bardzo ułatwić obcym służbom jakichkolwiek działania w naszym kraju?

- - - Dopisano - - -

Z pozoru wygląda to niewinnie, ponieważ autorzy tego projektu też nie są głupi i wiedzą, że to nie przejdzie jeżeli będzie budzić jakieś wątpliwości. Dlatego też zawsze trzeba zawsze szukać tego co pomiędzy wierszami, ukrytego sensu. W tym przypadku jest realne niebezpieczeństwo, że taka regulacja może być wykorzystywana przeciwko naszej suwerenności.

To oczywiście jest moja zdanie w tym temacie i też mogę się mylić.

dyszol
19-02-2013, 15:42
Okej, ale z tego co piszesz wynikałoby, że naczelnicy poszczególnych formacji (komendant Policji, Straży itd) są na usługach europy. No bo przecież ustawa mówi o działaniach obcych formacji z polecenia właśnie tych osób, które w założeniu nie chcą działać przeciwko interesowi naszego kraju.

Krisgw
19-02-2013, 16:14
Okej, ale z tego co piszesz wynikałoby, że naczelnicy poszczególnych formacji (komendant Policji, Straży itd) są na usługach europy. No bo przecież ustawa mówi o działaniach obcych formacji z polecenia właśnie tych osób, które w założeniu nie chcą działać przeciwko interesowi naszego kraju.

Nie są, ale wiesz jak to będzie w przyszłości? na tym to właśnie polega powolutku, po cichutku forsowane są ustawy, traktaty, regulacje, które zdają się zmierzać w jednym kierunku. Tak było z traktatem lizbońskim, tak jest z tym projektem ustawy i pewnie będzie albo i jest (ale o tym nie wiemy) z wieloma innymi ustawami i regulacjami. Media przecież o tym nie mówią (przynajmniej ja nie słyszałem) a chyba powinny bo to dość istotne jest.

Cóż to za problem gdzieś tam w przyszłości po cichutku przeforsować jeszcze inną ustawę, albo zmienić tą, albo obsadzić odpowiednie stanowiska w Polskim rządzie swoimi ludźmi. Jest nawet zapis w jednym z traktatów (gdzieś to przytaczałem na tym forum), że obywatel Unii Europejskiej zamieszkujący na terytorium państwa członkowskiego ma prawo startować w wyborach tak jak obywatel tego państwa, nawet jeżeli nie ma obywatelstwa.

Przed wejściem do Unii Europejskiej mówiono nam wyraźnie, że unia nie będzie miała wpływu na ustawodawstwo w Polsce (ogólnie w krajach członkowskich) a prawo unijne nie będzie miało pierwszeństwa nad naszym, a jak jest? na tym to polega po cichutku, powolutku...

Najgorsze jest to, że ludzie tego nie widzą bo unia dała 300 miliardów, zachowują się tak trochę jak zwierzęta gospodarskie (napisałbym inaczej ale nie chcę nikogo obrażać), nie ważne kto i jak gazduje byle by w korycie było, jak gazda da pić i jeść to siedzą cicho, unia też daje, Tusk na tym dawaniu nawet wybory wygrał.

P.S. To jest oczywiście moja opinia i moje przemyślenia, nie każdy musi się z tym zgadzać, ja jak każdy człowiek też mogę się mylić.

dyszol
19-02-2013, 17:15
Chyba bardzo rozeźliłem autora tematu bo dostałem jakże wymownego priva hehe:

Zdychaj zasrańcu...

Na lańcuchu niewolnictwa...

Nie doczekawszy się odpowiedzi na pytania a zamiast tego prymitywną wiadomość stwierdzam, że miałem rację co do tego, że autor jest najzwyklejszym w świecie hipsterkiem i nie ma większego pojęcia o tym co tu pisze :)

- - - Dopisano - - -

krisek zgadzam się, że to MOŻE być jeden wielki zakamuflowany przekręt. Ale wciąż nie ma co do tego pewności. Tak jak niedawno załatwione 300mld z unii może być sposobem na ukazanie europy w dobrym świetle, i przemycenie tego pomysłu, tak samo fakt, że ktoś rozpętuje taki dym wokół tego tematu może być formą odwrócenia uwagi od czegoś jeszcze innego, a argumenty używane przez partyzancką opozycję (anonymous czy jeszce inny twór) są po prostu nadmuchane. To, że ta ustawa jest niejednoznaczna (ogólnikowa) sprawia, że mamy podejrzenia co do jej prawdziwego celu. Ale z drugiej strony nie od dziś wiemy, że ustawy w naszym kraju w większości pisane są na odp****ol się, i podobne argumenty można by wytoczyć jej większości.

Dlaczego akurat ta ustawa zyskała tak wielką popularność? Czy dlatego, że naprawdę jest niebezpieczna? A może komuś zależy aby robić ferment akurat w tym momencie?

Nie rozumiem też innej rzeczy. Tutaj mowa o jakiejś tam ustawie która fakt, może okazać się czymś nieciekawym w przyszłości ale niekoniecznie musi się tak stać. Jest wokół niej szum i nerwy. Bo przychodzi z europy. A tymczasem u nas na naszym podwórku siedzieliśmy cichutko kiedy rząd sukcesywnie podnosił vat, akcyzę na paliwo i robił inne bezczelne rzeczy, przez które statystyczny polak za CAŁĄ swoją miesięczną wypłatę kupi na stacji TYLKO 280 litrów paliwa, podczas gdy każdy statystyczny europejczyk cztery razy tyle.

Czy tym bardziej nie jest zastanawiające dlaczego teraz mamy protest, a wtedy siedzieliśmy w domach?

I na koniec. Co za różnica czy będzie do nas strzelała polska czy zagraniczna Policja gumowymi kulkami, skoro i tak nie wychodzimy na ulice walczyć o swoje? :)

Krisgw
19-02-2013, 18:12
Nie doczekawszy się odpowiedzi na pytania a zamiast tego prymitywną wiadomość stwierdzam, że miałem rację co do tego, że autor jest najzwyklejszym w świecie hipsterkiem i nie ma większego pojęcia o tym co tu pisze :)

Noo miałeś rację, ale dlatego też ja nie nawołuję do popierania tej akcji, właśnie z uwagi na to o czym gdzieś wcześniej pisałeś. Nie zmienia to jednak faktu, że nad tym tematem warto się pochylić.

krisek zgadzam się, że to MOŻE być jeden wielki zakamuflowany przekręt. Ale wciąż nie ma co do tego pewności. Tak jak niedawno załatwione 300mld z unii może być sposobem na ukazanie europy w dobrym świetle, i przemycenie tego pomysłu, tak samo fakt, że ktoś rozpętuje taki dym wokół tego tematu może być formą odwrócenia uwagi od czegoś jeszcze innego, a argumenty używane przez partyzancką opozycję (anonymous czy jeszce inny twór) są po prostu nadmuchane. To, że ta ustawa jest niejednoznaczna (ogólnikowa) sprawia, że mamy podejrzenia co do jej prawdziwego celu. Ale z drugiej strony nie od dziś wiemy, że ustawy w naszym kraju w większości pisane są na odp****ol się, i podobne argumenty można by wytoczyć jej większości.

Pewności nie ma i nie będzie, dopiero czas pokaże jak jest naprawdę, moim zdaniem Unia Europejska konsekwentnie zmierza w określonym kierunku, ale nie będę się tu rozpisywał na ten temat, ponieważ musiałbym przytoczyć dość kontrowersyjne tematy. Nie mam zamiaru też przekonywać kogokolwiek do mojego zdania w tym temacie i nawet nie o to chodzi, w gruncie rzeczy cała sprawa polega na tym, aby w końcu ludzie zaczęli interesować się tym, co dzieje się obok nich i przede wszystkim zaczęli o tym dyskutować! może w końcu doprowadzi to do pozytywnych zmian w naszym kraju, obawiam się jednak, że to są tylko takie moje naiwne marzenia... :marzy:

dyszol
19-02-2013, 18:37
obawiam się jednak, że to są tylko takie moje naiwne marzenia... :marzy:
Przynajmniej nie tylko Twoje :)

sympatyczny
20-02-2013, 05:44
http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201302/1361295610_hu2jzy_600.jpg