PDA

Zobacz pełną wersję : Media Markt - akcja bierz co chcesz -kit czy hit ?

aga-d
21-02-2013, 09:53
Od pewnego czasu w sieci i nie tylko było głośno a akcji Media Markt-u.

Akcji pod kryptonimem" bierz co chcesz".

I już po akcji, finalistą został młody chłopaczek, który "opędzlował" sklepik na 255 tysięcy złotych :lol:

Jeśli akcja nie była ustawiona, bo biorę pod uwagę tu pewien chwyt marketingowy, to trzeba powiedzieć, że chłopak wiedział co bierze.

A mówiąc o chwycie marketingowym mam na myśli ustawkę, żeby zrobić szum koło Media Marktu. A potem towar z powrotem wróci na półki.
Tu też mnie zastanawia jedna rzecz : dlaczego finaliści jakichkolwiek konkursów zawsze mieszkają niedaleko miejsca docelowego związanego z konkursem:) Ale to mniejsza z tym.

Jeśli jednak akcja prawdziwa to jak oceniać postawę chłopaka -- ciepnął się na ten towar jak szczerbaty na suchary czy po prostu k jest cwany , bystry i wykorzystał stosownie okazję ??

Co by nie rzecz jednym słowem zrobił w bambuko Media Markt:tuptup:

Artykuł wraz z filmikiem w linku poniżej:

http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,W-150-sekund-zrobil-zakupy-warte-za-255-tys-zl-Calkiem-za-darmo,wid,15351829,wiadomosc.html#opOpinie

wostok1
21-02-2013, 10:11
Ja nie słyszałam o takiej akcji ,ale masz rację w tych czasach za darmo nie ma nic :(

malgoska282
21-02-2013, 10:48
ja męża i brata zgłosiłam do tej akcji,niestety.A mieli już plan że wezmą tablety i laptopy cos co ma wartość a jest lekkie hehehehe

damdob
21-02-2013, 12:25
słyszałem o tej akcji ... gość ich nieźle w hu***a załadował, kierowniczek miał niezła minę :p

aga-d
21-02-2013, 21:14
jeśli wszystko prawdziwe to ich facio załatwil :D

Nie ma to jak wykorzystać też kosze do transportu :P

malgoska282
21-02-2013, 21:31
chyba nieprawdziwe kilka komentów poniżej filmiku ktoś właśnie pisze na temat regulaminu poczytej se

Krisgw
21-02-2013, 22:20
Regulami konkursu w MM zakaz odsprzedaży zabranych produktów . Ale i tak szacun .

Jeżeli to prawda to chłopak sam im ten sprzęt odda i jaszcze będzie prosił, żeby go wzięli z powrotem, bo w przeciwnym razie fiskus puści go z torbami :lol:

caczorekwakwa
21-02-2013, 23:02
Fiskus to zaraza ludzkości :lol:

lucy_s3
21-02-2013, 23:10
fiskus bez drugiego s był git, myło się piwem listki i wszystko błyszczało, a dziś... to lepiej nie wiedzieć co to fiskus....