PDA

Zobacz pełn± wersję : Bardzo ciekawi mnie czy burmistrz miasta wsła odwiedził pogorzelców

Mironek 111
19-03-2013, 21:19
CIEKAWI MNIE fakt czy burmistrz Wisły lub który¶ z włodarzy odwiedził dzisiejszych pogożelców czy zaoferowano im pomoc psychologa 2.czy zapewniono im jak± kolwiek pomoc by mogli przetrwać noc 3.i co dalej ? na co mog± liczyć? na księdza napewno nie no bo bo ma wydatki! pożyjemy zobaczymy na co U.M Wisła stać

scholays
19-03-2013, 22:26
CIEKAWI MNIE fakt czy burmistrz Wisły lub który¶ z włodarzy odwiedził dzisiejszych pogożelców czy zaoferowano im pomoc psychologa 2.czy zapewniono im jak± kolwiek pomoc by mogli przetrwać noc 3.i co dalej ? na co mog± liczyć? na księdza napewno nie no bo bo ma wydatki! pożyjemy zobaczymy na co U.M Wisła stać

Jak możesz w±tpić w to ???!!! Na pewno odwiedził ale ....jak to tam było niewiadomo...

arnika
19-03-2013, 22:27
Na po cóż by tam szeł? :marzy:

Krisgw
20-03-2013, 10:23
CIEKAWI MNIE fakt czy burmistrz Wisły lub który¶ z włodarzy odwiedził dzisiejszych pogożelców czy zaoferowano im pomoc....

A Ty byłe¶? zaoferowałe¶ pomoc? pomogłe¶? skoro tak bardzo leży Ci na sercu los pogorzelców... czy może należysz do grupy tzw. "szczekaczy" którzy tylko dyskutować potrafi± a od pomocy s± inni?

i co dalej ? na co mog± liczyć? na księdza napewno nie no bo bo ma wydatki! pożyjemy zobaczymy na co U.M Wisła stać

No nic dalej... życie toczy się nadal, na pewno maj± rodzinę, przyjaciół, znajomych, którzy pomog± im w potrzebie, przygarn± pod swój dach, pomog± odbudować spalony dom. Co Urz±d Miasta, czy nawet burmistrz Wisły ma do tego? czyżby twoim zdaniem U.M. powinien wynaj±ć im teraz apartament w hotelu i odbudować dom?