PDA

Zobacz pełną wersję : Karty Parkingowe Cieszynianka

sandracn4
13-04-2013, 22:18
Chciałam przytoczyć temat dotyczący "kart parkingowych Osiedla Piastowskiego w Cieszynie" Co mam zrobić w sytuacji kiedy przyjeżdża do mnie rodzina czy im też mam wyrobić kartę parkingową??? Może warto było by pomyśleć o zmniejszeniu placu zabaw i powiększeniu parkingu, co rozwiązało by problem bezsensownych KART

Tortilla
13-04-2013, 22:53
najlepiej pomniejszyć plac zabaw...

cezary20
14-04-2013, 01:15
A pewnie, że najlepiej.. Trzy huśtawki na krzyż i plac 100x100 metrów. Po co tam taki plac?? Trawników od groma, a ludzie nie maja gdzie parkować... W dodatku za parkowanie na chodnikach straż miejska nie prawnie mandaty wlepia, bo na większości ulic osiedlowych stoi znak d-40 (strefa zamieszkania) gdzie jasno jest powiedziane ze przy braku miejsc parkingowych można parkować nawet na ulicy aby tylko nie utrudniać przejazdu. A nawet gdyby straż miejska sprawdzała te karty parkingowe, to niech to robi w godzinach odbioru dzieci z przedszkola kiedy to na ulice Polną nie da się wjechać. Lepszym rozwiązaniem było by stworzenie miejsc parkingowych a nie wprowadzenie kart parkingowych, ale niestety tak spółdzielni prościej. Ale Pani wiceprezes spółdzielni woli ogrodzić plac zabaw dla swoich wnuczków niż powiększyć parking bo Sama ma garaż i nie widzi problemu. Wiec jeżeli miał bym już wybierać miedzy trawnikiem czy placem zabaw a większym parkingiem to wolał bym parking.

hatebreed
14-04-2013, 01:26
nie wiem o jakie osiedle i spółdzielnie tobie chodzi czy o spółdzielnie 'osiedle piastowskie', które nie wiem czy ma karty czy o bloki n aosiedlu piastowskim podległe cieszyniance - tu przysługuje każdemu mieszkaniu jedno miejsce na podstawie karty, jak ktoś ma drugi samochód powinien stawiać je na ogólnodostępnym parkingu przy katowickiej tak samo z gośćmi - bo to już wkurza - jak widze że tzw. gości lub drugie i trzecie samochody w rodzinie blokuja parkingi - po prostu dzwoni się na Straz miejską do skutku az będzie porządek

jan_122
14-04-2013, 09:58
Przynajmniej na parkingach Cieszynianki jest względny porządek. Na Piastowskim choć powstają nowe parkingi to jest burdel. Prezes-który mieszka na tym osiedlu- nie daje sobie rady z parkującymi służbowymi samochodami. Parkują tam między innymi samochody budowlańców, piekarni, fotografa, Apperty (Moroszczuków) itp. Wracając późnym wieczorem jest wielki problem z zaparkowaniem swojego samochodu.

Krisgw
14-04-2013, 11:35
A pewnie, że najlepiej.. Trzy huśtawki na krzyż i plac 100x100 metrów. Po co tam taki plac?? Trawników od groma, a ludzie nie maja gdzie parkować...

A może to nie o plac zabaw chodzi, a o odrobinę zieleni na osiedlu? Ty może jesteś typowy szczur miejski, któremu smród, brud i brak jakiejkolwiek zieleni nie przeszkadza, ale nie wszyscy myślą tak jak Ty.