PDA

Zobacz pełną wersję : ''Dziewiątki'' doradzają uczciwiej. Centrum 9 otwarło oddział w Cieszynie

kosmos251
02-07-2013, 09:46
PO pierwsze dlaczego nie można komentowac ? lol wolnosc słowa dlaczego Mydli sie ludzią oczy ? ja tez moge napisac jestem Mesim szukam klubu piłkarskiego kto da mi 1 milion miesiecznie pewnie w polsce by sie znalazl jelen. dlaczego nie mozna tego z komentowac link sponsorowany czyli mam rozumiec ze za kase w tym portalu nawet moge zrobic kupe na stronie głównej ? ktoś idzie do banku jednego idzie do drugiego wylicza sobie sam chyba umie procent obliczac itd i w czym trzeba kalkulowac? lol robcie dalej Idiotów z ludzmi Pozdrawiam

Krisgw
02-07-2013, 09:51
A to je to centrum 9 co to w radio mówią mi, że po prostu mam se przyjść i wziąć ile kasy chcę?... no to se pójdę i se wezmę, ale nawet niech nie próbują mówić, że mam zwrócić, bo kto daje i odbiera, ten sie w piekle poniewiera...

krilady.
02-07-2013, 22:32
A ja nie rozumiem o so cho.....jakiś bełkot...

Krisgw
02-07-2013, 23:49
A ja nie rozumiem o so cho.....jakiś bełkot...

Tóż jak tego nie rozumiysz? przecie to proste je: tamci napisali o tych co to wszystkim dajóm za darmo, tyn to skrytykowoł, tamci mu to skasowali i tyn wyloł swoji frustracje na forum... :lol: