PDA

Zobacz pełną wersję : Polecane, profesjonalne biuro tutrystyczne.

Mr.Rododendron
09-07-2013, 14:35
Skoro już tutaj jestem, to walę z grubej rury.

Poszukuje biura turystycznego, ale takiego profesjonalnego.
Byłam w dwóch biurach podróży na głębokiej i muszę powiedzieć, że tragedia.

W tym z logiem Neckermann totalna zlewka w stosunku do klienta.
Stoję, a Pani coś robi, jakbym przezroczysta była. Nie zapyta czy pomóc, nic totalnie.
W biurze przy PTTK to w ogóle jakaś porażka.
Wygląda tam, jakby to jakiś przekręt był.
Moja piwnica wygląda lepiej.
Kobieta która tam obsługuje chyba nie wie, co sprzedaje.
Rozumiem, że to osoba starsza, ale nie potrafi sklecić konkretnego jednego zdania.
Wciska mi ofertę, której nie chcę.
Precyzuję, czego mi potrzeba, a ona swoje dalej..
Wygląda tam, jakbym miała wpłacić pieniądze i nigdy ich nie zobaczyć.

Koło postoju taksówek nie idę, bo z pewnych względów prywatnych nie chcę tam iść.
Jakieś porady ?
Opinie?

Ktoś ma jakieś doświadczenia, których należy unikać?

altacet
09-07-2013, 15:47
W Cieszynie to chyba nic konkretnego nie znajdziesz.Polecam biura podróży w Czeskim Cieszynie-dużo ofert,miła obsługa i ceny konkurencyjne.

grazkaskoczow
09-07-2013, 17:29
Witam! Polecam biuro obok Castoramy, trafiliśmy do niego dwa lata temu przez ogłoszenie na OX.PL i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani kompetentna, miła i rzetelna/co dziś jest rzadkością/. Biuro nazywa się Tropicana Travel. Udanych wakacji, pozdrawiam Grażyna ze Skoczowa

Bananowysok87
09-07-2013, 17:36
Teraz dużo ludzi wyjeżdża na własną ręke, bez pośredników.

Krisgw
09-07-2013, 18:18
Teraz dużo ludzi wyjeżdża na własną ręke, bez pośredników.

A to tak a propos polecanego biura podróży, czy z chęci napisanie czegokolwiek? ;>

aga-d
09-07-2013, 18:43
SportCentrum polecam, biuro z Bielska, ale mają agentów na Cieszynie.

konto
09-07-2013, 18:44
Olza tour - polecam! Najlepsze w Cieszynie

jan_122
10-07-2013, 11:04
Musiałaś trafić na zły dzień. Często korzystam z biur na Szersznika i na Głębokiej u pani Beaty. Zawsze byłem profesjonalnie i mile obsłużony. Panie poświęcały mi wiele czasu proponując różnych touroperatorów i różne kierunki podróży. Zaznaczam, że przy planowaniu moich wojaży jestem dociekliwy i wręcz upierdliwy. Nigdy nie zauważyłem u tych osób zdenerwowania czy gorszego traktowania.

Mr.Rododendron
10-07-2013, 14:17
Olza tour - polecam! Najlepsze w Cieszynie

To zdaje się jest to biuro na ulicy Głębokiej, w którym wygląda jak w skupie złomu.
Pani która tam obsługuje nie potrafi określić oferty, jak już mówiłam. Kiedy byłam tam drugi raz, to była jakaś młodsza kobieta i klient, który musiał coś dopłacić, bo szefowa źle mu zarezerwowała :)
Dziękuję, ale nie mam zamiaru jechać na pół-wczasy.

Jutro idziemy na Szersznika cóż :D
Zobaczymy, co tam znajdziemy.
Dziękuję wam za liczne odpowiedzi.

P.S. Krisgw - czego ludzi prowokujesz? :)

sugi
10-07-2013, 18:50
Safari travel - mennicza

konto
10-07-2013, 19:00
To zdaje się jest to biuro na ulicy Głębokiej, w którym wygląda jak w skupie złomu.
Pani która tam obsługuje nie potrafi określić oferty, jak już mówiłam. Kiedy byłam tam drugi raz, to była jakaś młodsza kobieta i klient, który musiał coś dopłacić, bo szefowa źle mu zarezerwowała :)
Dziękuję, ale nie mam zamiaru jechać na pół-wczasy.

Jutro idziemy na Szersznika cóż :D
Zobaczymy, co tam znajdziemy.
Dziękuję wam za liczne odpowiedzi.

To zależy gdzie chcesz się wybrać jak do Włoch to Olza tour ma najlepsze ceny ,co z tego że miło cię obsłużą jak zedrą skórę i niedaj bóg zostaniesz gdzieś na walizkach , to biuro jet jednym z pierwszych w Cieszynie pewne:)

aga-d
10-07-2013, 20:06
konto a zabier mnie kajsik ze sobą :marzy:

megan990
10-07-2013, 21:21
T

on już tak ma :marzy: po prostu, nie czytasz ignorujesz albo sie wkrecasz i potem żałujesz

- - - Dopisano - - -

hahaha ale mi sie zrymowało - chodziło oczywiście o posty krisa :lol:

a we wspomnianym biurze na głębokiej tez byłam ostatni raz.... albo pracownika nie moga se wyuczyć albo maja pecha ze klienci trafiaja na niefachowa obsługe

starocieszyniok
10-07-2013, 21:47
Skoro już tutaj jestem, to walę z grubej rury.

Poszukuje biura turystycznego, ale takiego profesjonalnego.
Byłam w dwóch biurach podróży na głębokiej i muszę powiedzieć, że tragedia.

W tym z logiem Neckermann totalna zlewka w stosunku do klienta.
Stoję, a Pani coś robi, jakbym przezroczysta była. Nie zapyta czy pomóc, nic totalnie.
W biurze przy PTTK to w ogóle jakaś porażka.
Wygląda tam, jakby to jakiś przekręt był.
Moja piwnica wygląda lepiej.
Kobieta która tam obsługuje chyba nie wie, co sprzedaje.
Rozumiem, że to osoba starsza, ale nie potrafi sklecić konkretnego jednego zdania.
Wciska mi ofertę, której nie chcę.
Precyzuję, czego mi potrzeba, a ona swoje dalej..
Wygląda tam, jakbym miała wpłacić pieniądze i nigdy ich nie zobaczyć.

Koło postoju taksówek nie idę, bo z pewnych względów prywatnych nie chcę tam iść.
Jakieś porady ?
Opinie?

Ktoś ma jakieś doświadczenia, których należy unikać?
Biuro czy Agencję? Agencje tylko pośredniczą. Jeśli chodzi o Biuro Podróży to polecam WEZYR. Byłem kilka razy w różnych miejscach i muszę powiedzieć, że są więcej niż profesjonalni (np. zabrali mnie dodatkowym autobusem na wycieczkę, bo sobie zaspałem :rolleyes: ). W ogóle to specjalizują się w Turcji, ale w każdym kraju prezentują ten sam standard. Bywałem na wakacjach również z innych biur i było różnie (chociaż tragedii nie było). Ale Wezyra polecam w 100%

pozdrawiam:)

Mr.Rododendron
11-07-2013, 00:31
Co do biura olza tour to słyszałam właśnie, że to jedno z pierwszych tutaj. Co z tego jak ludzie mówią, że zostało na poziomie sprzed kilkunastu lat. Czas leci, a olza tour nie zmienia się. Kiedyś podobno byli w innym miejscu i było lepiej. Znajomi plotkują, że biuro ma się ku upadkowi.

Nas interesuje najbardziej właśnie turcja, więc pewnie z oferty wezyru chętnie skorzystamy. Szukamy pośredników w sprzedaży, bo jesteśmy zabiegani i człowiek nie ma nawet czasu przysiąść i przejrzeć co ciekawego w ofercie mają firmy. Zaufać komuś z doświadczeniem - to ogromna oszczędność czasu. Ale nie, kiedy ja do pani o turcji, a ona mi włochy wciska lub coś innego :) Rozumiem, że każdy chce coś sprzedać - my chętnie kupimy, ale to, czego nam potrzeba.

nata27
11-07-2013, 15:22
Jeżeli samolotem to polecam WEZYR, Itaka oraz EXIM Tours. Jeśli autokar - jest masa dobrych biur, niekoniecznie tych największych. Wystarczy popytać tu i ówdzie :)

- - - Dopisano - - -

Ja najlepsze doświadczenia (znajomi zresztą też) mam z paniami: Kasią z biura na Szersznika i Basią z biura na Bobreckiej (nazw obu biur celowo nie wymieniam, bo zaraz się zacznie że reklamę robię :) )

Ginkgo
08-08-2013, 14:15
Safari Travel na Menniczej! Profesjonalne biuro,miła obsługa.Dziewczyny zawsze znajdą mi coś fajnego!Serdecznie Polecam!

Natalia3127
16-08-2013, 00:40
witam, od 12 lat korzystam z usług Beatravel na Głębokiej - średnio dwa razy w roku i zawsze jestem zadowolona zarówno z ceny jak i z obsługi, pani Beata dobrze zna swoich klientów i wie czego szukają, a w razie problemów (np przebukowania miejsc) zawsze służy pomocą. POLECAM

MoniqueJulie
25-08-2013, 17:40
Ja od siebie polecam (co prawda nie z Cieszyna) Twoje Centrum Podróży, ich siedziba znajduje się w Bielsku Białej, w galerii Gemini Park (naprzeciwko Reala). Bardzo miłe dziewczyny, które profesjonalnie wykonują swoją pracę ;)

zysia135
10-01-2014, 10:46
Witam! Polecam biuro obok Castoramy, trafiliśmy do niego dwa lata temu przez ogłoszenie na OX.PL i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani kompetentna, miła i rzetelna/co dziś jest rzadkością/. Biuro nazywa się Tropicana Travel. Udanych wakacji, pozdrawiam Grażyna ze Skoczowa

też tam byłam :) pani bardzo miła ;)

wisiketa
10-01-2014, 11:13
Jak będziesz w biurze turystycznym to na koniec zapytaj pana/panią czy tam byli w tym pięknie opisanym miejscu? dla nich tylko klient się liczy!! skąd oni wiedzą jak ty chcesz wypoczywać, może lubisz długie spacery nad morze bo nie lubisz szumu fal i noce lubisz cichutkie, morze nie lubisz pisaku tylko wolisz kamyki (okrąglaki) bo piasek cię denerwuje. Zapytaj też czy miejscowi są na każdym rogu i czy zachęcają do zakupów byle czego, najważniejsze zapytaj czy polisa pokrywa powrót samolotem ....
http://www.hotmoney.pl/Turysta-ciezko-zachorowal-w-Egipcie-Nie-ma-za-co-wrocic-a29607

jan_122
10-01-2014, 12:02
Wisiketa......najważniejsze zapytaj czy polisa pokrywa powrót samolotem ....

Poza tym przy okazji wyjazdu do krajów członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego należy zaopatrzyć się w kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ.

warzónka
10-01-2014, 12:11
Janie , żeby my Wisiketóm nie musieli po Ciebie balónym przilecieć

jan_122
10-01-2014, 13:14
Janie , żeby my Wisiketóm nie musieli po Ciebie balónym przilecieć

Jak wjysz i inni poniektórzy forumowicze, jo dużo podróżujym. Czynsto z biur podróży, a czasami na własnóm rynkym. Nie wyobrażóm sobie by czytajónc i podpisujónc warunki uczestnictwa nie zdać se sprawy, że te ubezpieczynia w ramach cyny wycieczki sóm "o dupe raztrzaskać". Jak już wydowóm 2000/os za wczasy to mószym jeszcze mieć świadómość, że maże mi sie co po chodniku stać i wolym jeszcze ze półtoryj stówki wyłożyć na dodatkowe ubezpieczyniy.
Swojóm drogóm jak po mje przilecicie balónym to to kosza wpierniczym balón dobrego wina.

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

turbina
09-04-2014, 19:17
Ee,najlepiej na własną rękę:) Zawsze jest ten dreszczyk i można się wykazać:)

Talimo
21-05-2014, 09:07
Ja planuję wycieczkę ale nie mam pojęcia jeszcze z jakim biurem , raczej z jakimś znanym żeby nie było cyrków , Itaka czy Rainbowtours.

kochana
21-05-2014, 10:16
Ja kiedyś leciałam z biura na ul. Głebokiej, nie pamętem jak się nazywa. Bardzo miła właścicielka i wszystko można było na spokojnie załatwić, opłaty, hotel i zwłaszcza ubezpieczenie.

nata27
21-05-2014, 15:24
Ja planuję wycieczkę ale nie mam pojęcia jeszcze z jakim biurem , raczej z jakimś znanym żeby nie było cyrków , Itaka czy Rainbowtours.
To że biuro jest znane nie gwarantuje bezpieczeństwa - patrz: SkyClub, Aquamaris, GTI Travel, Orbis Travel, Triada...
Te duże, znane biura często mają sporo za uszami.

Dlatego najlepiej na wczasy wybrać się samemu - wszystko da się załatwić samodzielnie, ino się nie chce...

malgoska282
22-05-2014, 07:01
To że biuro jest znane nie gwarantuje bezpieczeństwa - patrz: SkyClub, Aquamaris, GTI Travel, Orbis Travel, Triada...
Te duże, znane biura często mają sporo za uszami.

Dlatego najlepiej na wczasy wybrać się samemu - wszystko da się załatwić samodzielnie, ino się nie chce...

i jest taniej bez biura ;)

nata27
22-05-2014, 11:32
i jest taniej bez biura ;)
Dokładnie :)
I program układasz se sam pod siebie, a nie musisz latać za pilotem i grupą czy chodzić na posiłki o wyznaczonych porach ;)

Ewe87
24-05-2014, 15:00
Bez biura, z biurem byliśmy raz i to jednak nie dla nas. Cenimy sobie wolność :)

nighttime
28-05-2014, 11:39
Witam, jeśli chodzi o biura podróży to ja, jako że jestem organizatorem grupowych wycieczek i jednocześnie jestem przewodnikiem i historykiem, stąd moje zajęcie organizowania wycieczek dla różnych grup ludzi. Są to osoby starsze, młodzież, dzieci, nastolatki i dorośli. Korzystam zawsze z biura podróży http://wyjazdydlagrup.pl/, które pomaga mi w organizacji takich własnie wycieczek grupowych. Biuro podróży jest sprawdzone i zaufane, więc jak najbardziej warto korzystać z tych usług. Dużo pomagają, mają korzystne oferty i naprawdę rewelacyjnie się z nimi współpracuje, a więc polecam bardzo gorąco :).

jan_122
29-05-2014, 09:14
Dla mnie sprawdzonym i polecanym biurem jest:
http://wyprawy.pl/?menu=wyprawy

grazkaskoczow
26-06-2014, 15:17
Witam! Polecamy biuro w Cieszynie koło Castoramy "Tropicana Travel" - bardzo miła i profesjonalna obsługa. Korzystamy z usług tego biura od lat i wszystko jest na tip-top. Życzę wszystkim udanych wakacji!