PDA

Zobacz pełną wersję : OX na rynku - wrażenia

Iwi
27-07-2013, 20:26
Pojechałam po mój jeden bilet do dinozaurów... Nie dość że było mi smutno, bo wiele osób odbierało po trzy, cztery nawet osiem nagród, to godzinę stałam w pełnym słońcu ;> .... nic to, stara baba jestem, ino kapkę się odwodniłam ale stały tam osoby z małymi ba nawet maleńkimi dziećmi ;>
Zastanawiam się, czy tak ciężko było podnieść tylną ściankę namiotu i przenieść kolejkę na drugą stronę tam gdzie był cień? ;>
Odebrałam bilet ale moim dzieciom zachciało się popcornu który OX dawał za darmo :podziw: stałam z dziećmi z boczku (trochę cienia znalazłam :D) i czekałam aż mój chłopek przyniesie ten popcorn.....i.....zawiał wiatr albo nie wiem co się stało, ale spadł ze stojaka taki rozwijany ekran który oni tam mieli i uderzył mojego syna w skroń, w sekundzie urósł potężny guz, dziecko w płacz, ja przytulam, mój pomaga zawiesić ten ekran, mówię " to cholerstwo uderzyło moje dziecko", a pan (taki łokropnie chudy) mówi:....no jak myślicie co powiedział? Przepraszamy? Nie płacz chłopczyku masz tu balonik?

Lekceważącym głosem odparł....spokoojnie.....i poszedł :marzy:

Nie wspomnę o panu który wydawał popcorn...a dokładnie o jego paznokciach.....:marzy:

Jestem zniesmaczona, rozczarowana i juz mnie nie cieszy ten jeden bilet do dinozaurów...:marzy:

wostok1
27-07-2013, 21:03
Ja odebrałam 4 nagrody za co bardzo dziękuję portalowi OX.PL :) Ale zamieszanie z balonem przenoszenie z rynku na Kaplicówkę było trochę męczące :( Wyszliśmy na Kaplicówkę ale nie doczekaliśmy z moim maleństwem i oddaliśmy bilet innemu dziecku :( Ale dziwi mnie fakt że straż miejska spacerowała po rynku a żule spożywali na rynku alkohol i butelki zostawiali pod ławkami , przepychali się po popcorn gdzie stały nasze dzieci :( nie mówiąc o kolejce do tortu gdzie ich smród odbierał apetyt ;( Gdzie straż miejska ja pytam :) Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze dla portalu i wszystkich pracowników OX.PL :)

...?...
27-07-2013, 21:14
Ale dziwi mnie fakt że straż miejska spacerowała po rynku a żule spożywali na rynku alkohol i butelki zostawiali pod ławkami

Ponieważ żul i tak nie zapłaci mandatu to jaki w tym interes? za darmo nikt palcem nie kiwnie...

Tortilla
27-07-2013, 21:18
zawiał wiatr albo nie wiem co się stało, ale spadł ze stojaka taki rozwijany ekran który oni tam mieli i uderzył mojego syna w skroń, w sekundzie urósł potężny guz, dziecko w płacz, ja przytulam, mój pomaga zawiesić ten ekran, mówię " to cholerstwo uderzyło moje dziecko", a pan (taki łokropnie chudy) mówi:....no jak myślicie co powiedział? Przepraszamy? Nie płacz chłopczyku masz tu balonik?
Lekceważącym głosem odparł....spokoojnie.....i poszedł :marzy:

Wrrrrrrrrrrrrrrrr....

arnika
27-07-2013, 21:56
Nie starej sie Iwi, tam u dinozaurów wcale ni ma pieknie :marzy:

krilady.
27-07-2013, 22:03
Szczególnie jak bydzie se musiałą kupić resztę biletów :lol: Lepji sprzedej tyn jedyn bilet na alle i kup dzieckóm tytke cuksów :lol:

Niii, taka wyprawa do dinusiów to dla dzieci tez jest fajna rzecz :)

jarek_arek
27-07-2013, 22:04
Jezu... to jakiś Armageddon!?

krilady.
27-07-2013, 22:07
jarek_arek, tu popatrz... :D http://www.forum.ox.pl/showthread.php?5559-Wybory-nr-2-Z-kim-by%B6-chcia%B3-zje%B6%E6-kolacje

tomi71
27-07-2013, 22:46
ja jestem pod dużym wrażeniem rozmachu z jakim zorganizowano te urodziny. Skoczów takich nie widział nawet swoich:)

Też stałem w kolejce po bilet do Heliosa z 15minut w słońcu i upale ale przyszedł gość- szef Wojtek;) ...i widząc, że leje się z nas skoczył i każdemu dał po BigMilku ...naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach:)

Niestety stojąc w tej kolejce odnosiłem wrażenie, że choć ludzie dostają coś za darmo, to i tak niektórzy jeszcze fluchcili, ale to kwestia kultury.

Dziecko Iwi miało pecha ...przykra sprawa, a reakcja "obsługi" - nie będę komentował, bo nie znam szczegółów.

Naprawdę uważam, że Miasta Skoczów nie będzie stać na zorganizowanie podobnej imprezy, bo żeby coś takiego uruchomić, trzeba być pradziwym Gospodarzem, a nie tylko urzędnikiem na ciepłej posadce.

A Wojciech Tatka był ...i pewnie o tej porze jeszcze ciągle jest, prawdziwym GAZDĄ na Skoczowie.

BRAWO!!!!!!

...tylko ta maskotka... nie było lepszych?:)

...?...
27-07-2013, 22:52
Ooo widzę , że jednak jakaś pozytywna opinia się pojawiła. Ja tam nie wiem, bo nie byłem, ale chyba nie mogło być aż takiej tragedii, przecież organizatorom zależy na tym, żeby impreza się udała. Może były jakieś wpadki, ale zawsze trzeba starać się spojrzeć z drugiej strony i poszukać pozytywów :)

dyszol
27-07-2013, 22:52
Niestety stojąc w tej kolejce odnosiłem wrażenie, że choć ludzie dostają coś za darmo, to i tak niektórzy jeszcze fluchcili, ale to kwestia kultury.

Jesteśmy Polakami.... :)

wostok1
27-07-2013, 22:54
tomi71 zgadzam się !!! Pan Wojciech Tatka jest rewelacyjnym organizatorem , biegał tam i z powrotem starając się by wszystko super wyszło :) Widziałabym Go na stanowisku burmistrza !!! Nie że się podlizuję ;> . To takie moje skromne zdanie :)

olkasandra1
27-07-2013, 23:24
Moje wrażenia z dzisiejszej imprezy są mieszane,z trójką dzieci stałam czekając po bilet na lot balonem,synek 8miesięcy dostał z upału gorączki,ale to nic,w sumie moja wina bo gdzie głupia zabrałam takie maleństwo w taki upał.Bilet odebrałam około 16tej.i tu zonk-lot bedzie koło 19tej.więc jak niepyszna pojechałam z dziećmi do domu.Wieczorem wróciłam na koncert już tylko z dwójką dzieci-dopiero wtedy młodsza córka poszalała na zjeżdżalni(pewnie bedzie miała zakwasy:):))ze starszą posłuchałyśmy USTRONSKY,zjadłyśmy popcorn,i ogólnie było super.OX urządził super imprezę,były drobne wpadki ale wszędzie się takie zdarzają.Brawa za całokształt.Żal mi tylko straconego lotu balonem,bo porównując się do innych to wygrałam niewiele a jeszcze nie mogłam skorzystać.

malgoska282
28-07-2013, 00:09
dobrze że nie jechałam po mój bilet do Skoczowa,pewnie z wielkim brzuchem i na słońcu to by mnie odwieźli do szpitala od razu,w sumie to w taki upał nie dałam rady wychodzic z domu nawet.Napisałam do nich czy mogła bym odebrać w Cieszynie,ale na razie jeszcze nikt nie odpisał.Trudno najwyżej przepadnie :(

dyszol
28-07-2013, 09:11
Widziałabym Go na stanowisku burmistrza !!! Nie że się podlizuję ;> . To takie moje skromne zdanie :)
Bez przesady... Ojciec własnego trudno wypracowanego sukcesu troszczy się o swoje dziecko, i to właśnie fajnie wygląda i imponuje. Nie dziwię się, że tak to odbierałaś bo mimo, że nie byłem to wygląda na to, że włożyli sporo starań i serca żeby wyszło na 110%.

Ale stanowisko burmistrza to już zdecydowanie inna sprawa... :) Chociaż w sumie... Może masz rację? :)

Rybka
28-07-2013, 09:26
co do imprezy, nie wiem, nie byłam. Fajnie, że w dzisiejszych czasach oferowali tyle za darmo. Wiem, wiem, reklamodawcy zapłacą :)

Niemniej jednak stanowisko burmistrza? Znam tego pana od innej strony, więc lepiej nie.

wostok1
28-07-2013, 11:04
Tak to wczoraj odczułam :) Ale jak też powiedziałam to moje skromne zdanie :)

Iwi
28-07-2013, 12:53
Dziecko Iwi miało pecha ...przykra sprawa, a reakcja "obsługi" - nie będę komentował, bo nie znam szczegółów.

Ładny mi pech..... ciekawa jestem czy jakby to spotkało Twojego synka też byś to tak określił ;> nie jestem pieniaczką i dlatego od razu wróciliśmy do domu, choć ktoś powinien usłyszeć kilka gorzkich słów...jestem matką i najzwyczajniej w świecie było mi przykro bo moje dziecko spotkało coś złego a nawet prostego przepraszam nie usłyszałam.....nic. Poza tym miejsce w które synek został uderzony było dość niebezpieczne, dlatego wróciliśmy od razu do domu....
Reszty imprezy nie komentuję, bo nie byłam......zachwytu nad p. Tatką nie podzielam .....:marzy:

- - - Dopisano - - -

Nie starej sie Iwi, tam u dinozaurów wcale ni ma pieknie :marzy:

hehe nie chodzi mi o ten jeden bilet......tak se z tego żartuję :D

tylko o sytuację która mnie potem spotkała.......:marzy:

wostok1
28-07-2013, 15:04
Iwi mój mąż mówi że byliśmy tam jak spadł ten ekran :( musiałam cię widzieć ale niestety nie wiem jak wyglądasz i nie mogłam się przywitać :( A jak maluszek ??? lepiej ???

Iwi
28-07-2013, 15:19
tako wielko zielono żaba to byłam ja.....:D

a z małym w porządku, ma sinego guza, ale nic sie więcej na szczęście nie dzieje....:)

wostok1
28-07-2013, 16:10
Całe szczęście że tak to się skończył0 . Jak na kaplicówce mój syn z mężem czekali na balon to kamera przyłączona do czegoś latającego spadła pomiędzy ludzi,mój mąż w ostatniej chwili krzyknął uwaga , całe szczęście że nic się nie stało. Szkoda że spadła i się zniszczyła bo fajne fotki by były :)

tomi71
29-07-2013, 14:19
chętnie bym zobaczył galerię propozycji maskotek, które spłynęły do redakcji OXa w ramach ogłoszonego konkursu.

ciekawe jakie ludzie mieli pomysły na tem temat:)

aga-d
29-07-2013, 15:23
I ja też !

Już taką chęć gdzieś tu wyraziłam. I widziałam jedną inną propozycję.

Nie chce nikogo urazić ,ale ta maskotka (wybrana) jest no jakby to powiedzieć, taka kapkę... dzwino :marzy:

- - - Dopisano - - -

w ogóle kto to wybierał ?? I czym się kierowali ??

wostok1
29-07-2013, 20:18
Może znajomościami ;> Bo maskotka taka se :(

krilady.
29-07-2013, 20:49
Pomysł fajny, nie gadajcie - i pójdzie kogoś w to ubrać, i do ręki łatwo da się wziąć :) Ale fajnie gdyby pokazali jakie były inne :)

aga-d
29-07-2013, 20:52
no ok, kolorystyka , kształ wszystko zachowany/ Ale ta głowa czy zero, O ? , to troszku inne bym to widziała i czemu to ma na ustach X ??

to mnie zastanawia najbardziej :D

krilady.
29-07-2013, 20:53
Bo to może konto je? :lol:

aga-d
29-07-2013, 20:54
a chyba, że tak :D

A Jakieś inne pomysły ;>

- - - Dopisano - - -

chyba ze to ox z dwoma xx jest i tymu:marzy:

krilady.
29-07-2013, 20:56
Hehe, to lepsze byłoby z trzema.....:rotfl: Ale to też konto :lol:

ukweli
30-07-2013, 07:17
Bo to może konto je? :lol:hehehehehe

- - - Dopisano - - -

Hehe, to lepsze byłoby z trzema.....:rotfl: Ale to też konto :lol:buhahahahaha

malgoska282
30-07-2013, 09:54
I ja też !

Już taką chęć gdzieś tu wyraziłam. I widziałam jedną inną propozycję.

Nie chce nikogo urazić ,ale ta maskotka (wybrana) jest no jakby to powiedzieć, taka kapkę... dzwino :marzy:

- - - Dopisano - - -

w ogóle kto to wybierał ?? I czym się kierowali ??

ni mo ust ja hello kitty :)

Tortilla
30-07-2013, 10:25
Maskotka tragiczna moim zdaniem.
Ni pies, ni wydra :)
Zero polotu.

aga-d
30-07-2013, 17:14
Może jury się wypowie na ten temat ??

- - - Dopisano - - -

Może jury się wypowie na ten temat ??

tomi71
30-07-2013, 21:59
organizator obiecał mi, że postara się zrobić galerię maskotek z otrzymanych materiałów:)
...bądźmy cierpliwi:)

aga-d
30-07-2013, 22:02
oo Super, jak to załatwiłeś :)
Pooglądamy i może faktycznie ta wybrana była najładniejsza :)

Kedzior
01-08-2013, 18:29
25 lat na scenie a ciagle mlodzi

megan990
14-08-2013, 12:03
organizator obiecał mi, że postara się zrobić galerię maskotek z otrzymanych materiałów:)
...bądźmy cierpliwi:)

juz wiadomo kiedy ta galeria maskotek bedzie bo juz dwa tydnie minęły, no chyba, że gdzies jest to prosze linka jakiego :prosi:

tomi71
14-08-2013, 13:04
też czekam :(

może Pat uderzy do Wojciecha i przypomni Mu że czekamy.
A może Pani Kochman mimo swoich wielu obowiązków znajdzie czas, aby ruszyć ten temat do przodu. Ona powinna mieć wszystkie prace u siebie na biurku:)

M53
14-08-2013, 22:48
Pani Kochman jest zajęta.... próbuje zdania sklecić po polsku:(

megan990
17-08-2013, 10:24
Pani Kochman jest zajęta.... próbuje zdania sklecić po polsku:(

:smiech2: dobre... , aż smutne bo prawdziwe ...