PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga!!! Niebezpieczny mężczyzna na ul. Frysztackiej - podaje opis!

Madlene
01-09-2013, 21:10
Od jakiegoś czasu coraz częściej kręci się pijany mężczyzna na ul. Frysztackiej, często przychodzi do sklepu Młyn. Na początku chciał pieniądze, odmówiono mu, dzisiaj natomiast wybiegł ze sklepu Młyn i rzucił się na bliską mi osobę, która również była w sklepie, szarpał nią, udało jej się wyrwać i uciec, a mężczyzna ten nie ''podarował'' jej i biegł za nią aż do domu, na szczęście nie zdążył jej ''dorwać''.
Pan ten jest zawsze widziany jako bardzo upojony od alkoholu, bełkocze, ciężko go zrozumieć i jest agresywny. W sklepie Młyn zaczepia Panie ekspedientki, które się go boją są zastraszane w sklepie. Mężczyzna ten często chodzi ze swoją ''bandą'' po ulicy Frysztackiej i sklepie.
Dzisiejszego wieczora bliska mi osoba tak się wystraszyła, była obezwładniona przez niego, że nie była w stanie wyciągnąć telefonu i powiadomić policji. Musiała uciekać ile miała siły. Do teraz nie może dojść do siebie

Wygląd tego mężczyzny: wysoki, szczupły, wysportowany, wiek ok.60 lat, włosy siwe, ma siwą brodę i na głowie kapelusz we wzorki. Porusza się z pomocą kul ortopedycznych, mimo to bardzo szybko z nimi biega. Nosi przy sobie zwykle siatkę z alkoholem. Bełkocze, krzyczy za ludzmi, klnie, siłą wyłudza pieniądze, jest agresywny! Rzuca się i zastrasza ludzi! Czasem chodzi z pieskiem rasy jamnik.

Apeluję uważajcie, bo ich jest więcej, zwłaszcza nocą, uważajcie! i proszę o częstsze patrole Policji, bo ta ulica jest niebezpieczna!!!

gunia80
01-09-2013, 21:27
Ty to tak na poważnie? Wyobraziłam sobie ten pościg 60-latka z kulami i o mało nie popuściłam ze śmiechu :D

Madlene
01-09-2013, 21:32
Ty to tak na poważnie? Wyobraziłam sobie ten pościg 60-latka z kulami i o mało nie popuściłam ze śmiechu :D
no wiesz, gdyby Ciebie dopadł, nie wiem czy byś się tak śmiała ;/

malgoska282
01-09-2013, 21:50
zrobić mu fotke i podaj tu

wsciekla debride
01-09-2013, 21:55

A co w tym śmiesznego? Nie pisałabyś tak gdyby spotkało to kogoś z Twoich bliskich.

*gosia*
01-09-2013, 22:13
zgłosiłaś na policję???

- - - Dopisano - - -

a gdzie nasza kochana SM ??

- - - Dopisano - - -

LENIE ŚMIERDZĄCE - sami się boją pewnie

nata27
02-09-2013, 14:03
A co w tym śmiesznego? Nie pisałabyś tak gdyby spotkało to kogoś z Twoich bliskich.
Ok, ale to co najmniej dziwne... Facio 60 lat, porusza się o kulach w dodatku "smyczy się" nawalony i miał kondychę biec za tą osobą aż do domu?! Jeszcze z siatką piwska w ręce...
Co do zgłoszenia na policję trzeba było to zrobić, nawet po "fakcie". Może przynajmniej będą częściej patrolować tamtą okolicę.

SweetRose
02-09-2013, 14:17

wez se przygotuj srajtaśme, kilka rolek najlepiej, pralke bo jak Cie nie daj Boże dopadłby taki zbir to wtedy naprawdę popuścisz w galoty ;p

swoją drogą, trzeba być ograniczonym w myśleniu, by robić se jaja z takiej wiadomości, jeszcze sie smiać!
i tak jak tam dziewczyny wyzej napisały, gdyby Ciebie, albo kogoś z Twoich bliskich to spotkało, ciekawe, czy byś się tak śmiała. Nawet gdyby łaził taki zbir powoli, to może przecież czymś rzucić w człowieka, np. butelką, i zabić.

- - - Dopisano - - -

zapomniałam dopisać, te zbiry faktycznie się kręcą, niedawno widziałam takich wieczorem, ok. 20 w parku koło kościoła sw. Jerzego. Tam też nie jest bezpiecznie

kwantq
02-09-2013, 15:14
wez se przygotuj srajtaśme, kilka rolek najlepiej, pralke bo jak Cie nie daj Boże dopadłby taki zbir to wtedy naprawdę popuścisz w galoty ;p

swoją drogą, trzeba być ograniczonym w myśleniu, by robić se jaja z takiej wiadomości, jeszcze sie smiać!
i tak jak tam dziewczyny wyzej napisały, gdyby Ciebie, albo kogoś z Twoich bliskich to spotkało, ciekawe, czy byś się tak śmiała. Nawet gdyby łaził taki zbir powoli, to może przecież czymś rzucić w człowieka, np. butelką, i zabić.

- - - Dopisano - - -

zapomniałam dopisać, te zbiry faktycznie się kręcą, niedawno widziałam takich wieczorem, ok. 20 w parku koło kościoła sw. Jerzego. Tam też nie jest bezpiecznie

Niebezpiecznie może być wszędzie . Nie wdawać się z takim w dyskusję nie prowokować najlepiej się szybko oddalić.

wsciekla debride
02-09-2013, 16:50
Chyba nie wiecie do czego jest zdolny pijus, który chce kasy na alko.

masterrr1981
21-09-2013, 20:44
najbardziej zdolny moze być do przyjęcia liścia w ryj!!!!!!

syksyk
22-09-2013, 00:56
Chodzi o sklep z piekarnią?? Czy ten społem lekko dalej??

wsciekla debride
22-09-2013, 07:47
najbardziej zdolny moze być do przyjęcia liścia w ryj!!!!!!
Nie każdy ma tyle odwagi...

M53
28-09-2013, 20:25
Czegoś nie rozumiem, panie ekspedientki są zastraszone- dobra, ale przecież, kiedy facio opuści sklep, mogą zadzwonić po policję. One mają większe przebicie, bo on im odstrasza klientów oraz im zagraża. Nie lekceważyłabym takiego pijusa, bo to nieobliczalne typy.