PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga! Niebezpieczni pijani mężczyźni przy parkingu na ul. Dojazdowej! (Cieszyn)-opis

Madlene
10-10-2013, 16:48
Ok. godziny temu moja ciocia przechodziła koło parkingu na ul. Dojazdowej w Cieszynie. Z parkingu słychać było krzyki, po chwili okazało się, że przy samochodach stoi dwóch pijanych mężczyzn i zaczepia kobietę, która zaczęła uciekać w kierunku cioci. Mężczyzni ci zaczęli biec za nią, ciocia chciała wezwać pomoc, niestety miała telefon rozładowany. Mężczyzni szarpali za torebkę kobietę, która przechodziła, a po zwróceniu im uwagi przez ciocię zaczęli je wyzywać. Ciocia zaczęła uciekać razem z tą kobietą, mężczyzni za nimi, są pijani, wydają jakby zwierzęce odgłosy, tj. naśladują psa, i wilka. To nie jest żart. Są agresywni, bezczelni. Pragnę przestrzec osoby chodzące tą ulicą, jak również ulicą zamkową. Jak udało mi się dowiedzieć, są oni często na ul. Dojazdowej i zaczepiają ludzi na ul. Zamkowej, także i Głębokiej. Najbardziej swoją '' siłę'' i zwinność pokazują na ul. Dojazdowej. Chcą siłą pieniędzy od ludzi.

Podaję opis jakby ktoś z Was ich kojarzył:
Pierwszy wysoki, szczupły, siwe włosy, wiek między 50 - 60 lat, ubrany w czerwoną kurtkę.
Drugi Młody, wysoki, ciemna kurtka, ma na głowie białą czapkę.
Plują na samochody, wyzywają ludzi! Szarpią. Uważajcie! Niestety Cieszyn stał się tak niebezpieczny z powodu pijaków, że potrzeba coraz więcej patroli.

syksyk
10-10-2013, 16:56
Ty to często bywasz w niebezpiecznych miejscach :) Frysztacka, Dojazdowa... Może to Ty wzbudzasz w ludziach agresję ;)
Na policję dzwonić albo po strażaków miejskich. Chyba nie sądzisz, że jak tu napiszesz to sami z siebie tam zaczną chodzić.

Edit
Znaczy się nie Ty tylko Twoi znajomi/bliscy :D

grand
10-10-2013, 18:07
Mam dozór elektroniczny przez takie ścierwa 3 miesiące bo kiedyś trzech takich połamałem mają szczęście że żyją .
Następnym razem ukręcę takim kark bez żadnych skrupułów.

kasiastar90
10-10-2013, 19:46
Od razu trzeba było dzwonić na policje.... !!

starocieszyniok
10-10-2013, 21:28
1. Koleżanka wspomniała o rozładowanym telefonie.
2. Nawet jeżeli to co im powiesz? Że dwóch pijanych mężczyzn za tobą idzie naśladując psa i wilka? Policja po takim zgłoszeniu przyjedzie po 15 minutach. Przez 15 minut można zgwałcić, zabić i jeszcze sobie po takiej imprezie odpocząć.

Chamstwo trzeba tępić. Niestety u nas jest na chamstwo za duże przyzwolenie. A jednocześnie za słaby lobbing na rzecz powszechnego dostępu do broni. Kobiety są od mężczyzn słabsze. Z pistoletami wszyscy jesteśmy równi!

polter
10-10-2013, 21:28
Znaczy na milicje. Policja była, ale się skończyła! Jakoś koło 2005 roku. Amen.

jan_122
11-10-2013, 11:17
Na tym parkingu od wielu lat trwa nielegalny handel alkoholem. Punktem w którym dokonuje się zamówień i odbioru jest znajdujący się tam miejski "kibel". Menele biorą w tym udział naganiając przyjeżdżające "wycieczki handlowe" do Czech. Zapewne za te usługi płaceni są tanią berbeluchą. Magazyn mają gdzieś na początku ul. Zamkowej skąd w reklamówka jest przynoszony "wycieczkowiczom" alkohol. Policja - zapewne- o tym wie, gdyż nie tak dawno (ok 1-1,5r temu) pobili się między sobą menele i była głośna sprawa sądowa.
Starczy zrobić zakup kontrolowany przez policjantów w cywilu i było by po sprawie, ale nikt się nie kwapi.
Może komuś to jest na rękę?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSdCr-ZhLUJ3rpBi53cZZCx6BXK1hlwtDIDQZC5HoVtcmj91HuW

Iwi
11-10-2013, 11:38
Znaczy na milicje. Policja była, ale się skończyła! .

albo odwrotnie.....:marzy:

;/

- - - Dopisano - - -

Jakoś koło 2005 roku. Amen.

:O

:rotfl:

Kris_pytajnik
11-10-2013, 11:46
Cóż się z chłopa śmiejesz, nie każdy musi być orłem z historii :lol:

Iwi
11-10-2013, 11:49
Nie śmiejem się wcale.....:marzy:

bo nie wiem czy śmiać sie czy płakać.....:marzy:

Kris_pytajnik
11-10-2013, 12:01
Może urodził się po 89 i się nie zna, tak jak Gawkowski :lol:

Iwi
11-10-2013, 12:19
raczej po 90tym....:marzy:

kwantq
14-10-2013, 09:02
Mam dozór elektroniczny przez takie ścierwa 3 miesiące bo kiedyś trzech takich połamałem mają szczęście że żyją .
Następnym razem ukręcę takim kark bez żadnych skrupułów.

Mogłeś ich nie bić wystarczyło postraszyć , oni są bardzo słabi ich agresja jest oznaką słabości do alkoholu a sami ledwo łażą wycieńczeni pitymi wynalazkami . ;|

megan990
14-10-2013, 10:25

no właśnie, co my biedne mamy zrobić jak nas zaatakują a jak telefon rozładowany to zupełnie :marzy:

a służby do pilnowania porządku siedzą w autkach albo w "conieco" :marzy:

nata27
14-10-2013, 11:26
Madlene odnoszę wrażenie że masz (lub twoi bliscy / znajomi) jakiś niebywały talent do przechadzania się niebezpiecznymi rejonami i przyciągania nieciekawych typów... ;> Telepatia jakaś?

no właśnie, co my biedne mamy zrobić jak nas zaatakują a jak telefon rozładowany to zupełnie :marzy:

Ja to bym darła japę ile wlezie, a nuż usłyszy jaki odważny wybawiciel... :)

Kris_pytajnik
14-10-2013, 11:30
Ja to bym darła japę ile wlezie, a nuż usłyszy jaki odważny wybawiciel... :)

Wybawicieli ci u nas pełno, i większość jest odważna, pytanie tylko czy warto wybawiać? :D

nata27
14-10-2013, 12:31
Wybawicieli ci u nas pełno, i większość jest odważna, pytanie tylko czy warto wybawiać? :D
Jakiś Ty interesowny... :P Z dobrego serca byś pomógł, a nie zastanawiał się pół godziny czy się opłaca :D
Ach ci dżentelmeni... :marzy:

megan990
15-10-2013, 11:16
Jakiś Ty interesowny... :P Z dobrego serca byś pomógł, a nie zastanawiał się pół godziny czy się opłaca :D
Ach ci dżentelmeni... :marzy:

haha no właśnie, zanim by sie zastanowil czy sie opłaca to byl by już niepotrzebny :lol:

jan_122
15-10-2013, 11:42
......zanim by sie zastanowil czy sie opłaca to byl by już niepotrzebny :lol:

Nó właśnie. Trza odrazu drzić sie do swojigo potyncajnygo wybawcy i objecać, że mu dosz- jak Twój chłop pudzie do roboty.
Mosz pewne, że łożralec bydzie mioł żić skopanóm.
http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,018_Ve_orig.gif (http://www.forum.ox.pl/#)