PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie można kupić łądną sukienkę wieczorową?A może lepiej ją uszyć u krawcowej?

mojra25
09-06-2011, 10:04
Dziewczyny mam taki problem. Potrzebuje sukienki wieczorowej ale raczej długiej. No i mam problem bo jestem dość niska i ciężko kupić mi taką po prostu w sklepie, a nie każdy fason da się skrócić.. Wiecie może o jakiś sklepach gdzie szyja takie sukienki na miarę, ale wcześniej można przymierzyć taki model tyle że nie w swoim rozmiarze? Albo może możecie polecić jakąś dobrą krawcową godną zaufania? Będę wdzięczna za jakieś informacje na ten temat:)

misieksb
09-06-2011, 10:10
Niestety to jest mega problem :) sama szukalam jakiś czas temu. Przejeździłam dużo i w końcu na giełdzie w wapiennicy wybrałam jedną. Jeśli chcesz taką naprawde z prawdziwego zdarzenia to chyba prościej jest kupić materiał i iść do krawcowej.

krilady.
09-06-2011, 10:12
mi się wydaje, że taka możliwość jest w sklepie w Cieszynie koło Placu Teatralnego, tam gdzie kiedyś był sklep "Hobby", a przynajmniej jest tam dość duży wybór i w sumie niedrogo. A na Starym Targu byłaś (koło eurobanku)? ale nie wiem do końca jaki tam jest wybór....a, no i Modegal na Głębokiej...to tyle z mojej wiedzy :)

Love is gone
09-06-2011, 10:32
Koło Placu Teatralnego mają ładne sukienki i dość w przystępnych cenach. Wiem też że oni mają stanowisko na Juwenii. Przy Juwenii też jest wielki salon z sukniami. W budynku gdzie są garnitury bodajże, tam trza wyjść po schodach :)

mrowka615
09-06-2011, 11:44
Ja jakiś czas temu szukałam sukienki i nic nie znalazłam... w końcu zamówiłam na allegro i poszłam do krawcowej poprawić.

mojra jeśli chodzi o krawcową, to ja polecam Panią Renatę Weber

mojra25
09-06-2011, 13:21
Przy Juwenii w tym salonie byłam i niestety nic nie wpadło mi w oko:) garnitury sa fajne ale sukienki jakies takie nie w moim stylu:) na głębokiej i koło placu teatralnego jeszcze nie byłam musze się wybrać:) Mrówka a ile ta pani krawcowa mniej więcej sobie kasuje za swoje usługi?

dyszol
09-06-2011, 21:05
Osobiście czuję się dotknięty faktem, że tak ważne temat dedykujesz tylko dziewczynom...

mrowka615
09-06-2011, 21:24
mojra oj, nie pamiętam już ile ona wtedy ode mnie wzięła za poprawki... ale wydaje mi się że coś ok 100zł (byłam u niej 3 razy)

aga-d
09-06-2011, 21:25
wow, no to się ceni :)

mojra25
10-06-2011, 22:30
dyszol mam nadzieję, że nie będziesz długo żywił do mnie urazy;) oczywiście jeżeli masz coś do powiedzenia na ten temat to chętnie wysłucham :)

gwiazda88
19-10-2015, 14:33
Odnośnie oferty tego producenta - (...) to jest ona bardzo atrakcyjna, sama z niej zamierzam skorzystać. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat, więc sądzę, że warto coś kupić i samej się przekonać.

Królewna112
20-10-2015, 14:44
Witaj jest wiele sklepów z ekskluzywną odzieżą. Proponuje rozejrzeć się w galeriach handlowych. oczywiście w internecie. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę. Na pewno uda Ci się coś znależć. Szyjąc sukienkę u krawcowej naprawdę przepłaci. Także lepiej poszukać. Powodzenia.

łopica
20-10-2015, 16:05
Myślę, że mojra będzie wdzięczna za tę sugestię. :lol:

Krilady*
20-10-2015, 21:09
Może jeszcze nie poszła na tę imprezę. :D :rotfl:

spontaniczna
20-07-2016, 08:09
,,Jak jeszcze nie poszła na tą imprezę'' to powiem tylko tyle że fajne sukienki mają w sklepie Evita w Katowicach są po prostu boskie słyszałam że tam również szyją na miarę warto zobaczyć :)