PDA

Zobacz pełną wersję : Co na prezent dwulatkowi?

Temperance
14-06-2011, 10:08
Witam, nie mam doświadczenia z dziećmi, poradźcie proszę, co można kupić dwuletniemu chłopcu na urodziny? tak do 50 zł.

misieksb
14-06-2011, 10:16
słodycze, zabawki, bajki, a najlepiej to jakąś grę :)

Temperance
14-06-2011, 10:45
Zabawki, ale jakie? co polecacie? Czym bawią się Wasze dzieciaki?

kalafiorrr
14-06-2011, 10:50
umów się z rodzicami 2-latka, że np. w ciągu miesiąca, raz w tygodniu zabierzesz Go na 3 godzinki, na jakiś plac zabaw (otwarty/zamknięty); na zabawki do piasku i soczek/lody 50pln spokojnie starczy; Maluch będzie miał rozrywkę, a Starzy chwilę wytchnienia ;)
albo... jesli to nie wbrew Twoim/rodziców przekonaniom - wycieczka do zoo (np. w ostrawie)!

Love is gone
14-06-2011, 13:16
Dwu latki to chyba autkami się bawią... ;| Ale znam z dośw że potem w domu nic tylko same autka, nogi połamać można... Najlepiej zapytaj rodziców dziecka co do niego potrzebują :)

Dwulatki*

aga-d
14-06-2011, 15:32
jaka "inteligentną" zabawke co nie tylko wyje ,ale tez i uczy.
Typu łamigówki odpowiednie dla dwulatka, puzzle, dobieranie kształtów, kolorów, róznie przeplatywanki itp. Albo jakas fajna ksiażeczke z wierszykami dla dzieci.
np. http://allegro.pl/wbijak-drewniany-zabawka-edukacyjna-kurier-od-ss-i1647376401.html proste ale efektywne i niedrogie do tego zawsze mozna cos jeszcze odkupic. Z doswiadczenia wiem,ze ta zabawka robiła furore z racji tego młoteczka :D

masia203
14-06-2011, 20:51
Mój syn na dwa latka dostał tablicę znikopis i muszę przyznać iż zrobiła furorę bo on bawi się nią do dzisiaj a młodszy syn który teraz ma półtorej roku też uwielbia się nią bawić więc jest cały czas walka o tablicę!!!!!! Naprawdę polecam