PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolne Party 16 czerwca 2011 (czwartek) @ Zielona3 FINAL ROUND EDITION

sly.records@op.pl
15-06-2011, 06:57
HELLO!!!
TAK JAK W TEMACIE.
JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK W ZIELONEJ 3 O GODZINIE 17 OSTATNIA W TYM ROKU SZKOLNYM IMPREZA DLA SZKÓŁ ŚREDNICH >SZKOLNE PARTY<
SPORO DOBREGO BRZMIENIA, LOSOWANIE NAGRÓD I INNE MIŁE RZECZY WAS NIE OMINĄ, WYSTARCZY PRZYJŚĆ
IMPREZA BEZALKOHOLOWA!
WSTĘP 10ZŁ.
A KTO Z NAMI NA FEJSIE TEN MA WSTĘP TANIEJ.
-zielona.cieszyn.pl

Uwaga do Admina: to nie jest reklama, tylko informacja o wydarzeniu, dla wielu "szkolników" bardzo ważna.

Love is gone
15-06-2011, 15:46
Czyli krótko mówiąc kto nie ma fejsbóka płaci za to że nie ma tam profilu, nie zbiera znajomych i nie dodaje multum słit foci... ;| :lol:

sly.records@op.pl
15-06-2011, 19:23
czyli krótko reasumując: lepiej być na czasie niż go marnować, bo to się opłaca :)

Love is gone
15-06-2011, 19:59
Co to znaczy "na czasie" ? Mam to rozumieć tak - nie masz fejsbóka i innych śmiesznych portali to marnujesz czas? ;|

misieksb
15-06-2011, 20:43
Co to znaczy "na czasie" ? Mam to rozumieć tak - nie masz fejsbóka i innych śmiesznych portali to marnujesz czas? ;|

kolega chyba ma na myśli to że nie jesteś "kul" ;P wiesz w szkołach to dzieciaki tylko myślą o słit fociach na fejsbuku i ajfonach :)

Love is gone
15-06-2011, 20:48
Wiesz, powiadają "nie masz fejsbóka, nk, fotki pe el więc nie istniejesz" ... brak słów...

misieksb
15-06-2011, 21:26
haha też to słyszałam :) pozostaje mieć nadzieję że z tego wyrosną :)

dyszol
15-06-2011, 23:32
haha też to słyszałam :) pozostaje mieć nadzieję że z tego wyrosną :)
Nie wyrosną, to idzie w coraz gorszym kierunku. Operatorzy gsm nawet oferują telefony z DARMOWYM dostępem do fcb i nk..... M A S A K R A !!

krilady.
15-06-2011, 23:34
Nie wyrosną, to idzie w coraz gorszym kierunku. Operatorzy gsm nawet oferują telefony z DARMOWYM dostępem do fcb i nk..... M A S A K R A !!

dokładnie, a najgorsze że z telefonu tego nie idzie wywalić!

dyszol
16-06-2011, 00:11
Da się, da - trzeba sporo pogrzebać. Ale wciskanie ludziom tego kitu na każdym kroku jest irytujące.

krilady.
16-06-2011, 09:32
dyszol - ręcznie w telefonie czy jakimś programem przez kompa??

Love is gone
16-06-2011, 09:40
Troche mały offtop się zrobił...

No ale fakt faktem ludzie dziś żyją tylko i wyłącznie portalami społecznościowymi, no ale cóż, może im to się kiedyś znudzi i zmądrzeją... ;)

joje@
16-06-2011, 09:49
No ale fakt faktem ludzie dziś żyją tylko i wyłącznie portalami społecznościowymi, no ale cóż, może im to się kiedyś znudzi i zmądrzeją... ;)

i założą bloga.........hihi

misieksb
16-06-2011, 10:09

ostatnio czytałam taki tam artykulik http://gizmodo.pl/gadgets/23988/poznaj_liste_portali_z_ktorych_nie_wypiszesz_sie_t ak_latwo.html
Może niektórym pomoże

dyszol
16-06-2011, 10:48
Ręcznie w telefonie raczej nie. Wymaga to ingerencji w soft operatora (wiąże się to z możliwością utraty gwarancji) i jego wymiana na oryginalny (goły) soft producenta (telefony nie wychodzą z fabryki z fejsbukiem - to są dodatki operatorów) lub ręczna modyfikacja wspomnianego softu.
Łatwiej z tym badziewiem poradzić sobie na smartfonach (telefony z Androidem, Windowsem, Symbianem etc.) bo po prostu wywalasz niepotrzebną paczkę po odblokowaniu systemu. Gorzej na autorskich systemach np. w Samsungu.
Powiedz jaki masz telefon jeśli jesteś zainteresowana zerwaniem się ze smyczy ;)

krilady.
16-06-2011, 11:06
dzięki za odp :))
napisałam na priva, żeby już tu nie offtopować :)

A szkolniakom niech się impreza uda! :D