PDA

Zobacz pełną wersję : Zapytanie do Władz Ratusza: Gdzie kupić bilet na autobus kom.miejskiej-plac Hajduka?

Madlene
21-01-2014, 16:34
Witam

Mam takie oto pytanie, które kieruję do Władz Ratusza:
Gdzie przy placu wsiadkowo - wysiadkowo- przesiadkowym Inter City Hajduka można zakupić bilet komunikacji miejskiej? Pragnę poinformować, że NIGDZIE w tym rejonie NIE MA BILETÓW na autobus komunikacji miejskiej. Ostatni kiosk, w którym była możliwość zakupienia biletu, przebranżowił się, ma jedynie rożki, kajzerki i kołaczyki. Smacznego. W żadnym sklepie nie ma biletów komunikacji miejskiej. Ludzie przyjeżdżają busem, wysiadają i błądzą po placu Inter City Hajduka, gonią po sklepach i szukają wśród artykułów spożywczych biletów, i odchodzą z kwitkiem. A może w sklepie rybnym, a może w Wędzarni Sądeckiej? :tuptup:

Sjokolade
21-01-2014, 16:58
albo w kiosku w kauflandzie

Madlene
21-01-2014, 17:51
W autobusie można kupić. Myślenie nie boli. Nie wszystkich stać na dopłatę. Nie wiesz jak ludzie w Polsce żyją, wiele osób żyje z zasiłków.
Wiesz, nie warto być takim egoistą, bo czasem role się odmieniają i Ty także ( nie życzę Ci tego) możesz podzielić los ludzi biednych, żyjących np. z zasiłku/ renty/ biednej emerytury i liczyć każdy grosz. A wtedy pewnie zrozumiesz jak to jest. Póki co, będziesz pewnie dalej gardził ludzmi. Powinieneś mieć więcej empatii do ludzi.
- - - Dopisano - - -

albo w kiosku w kauflandzie
W Kauflandzie w kiosku owszem są bilety. Ale jak ktoś przyjedzie zmęczony na plac Hajduka z bagażem, to naprawdę nie mają ludzie siły iść z takim bagażem do Kauflandu po bilet. Bilety powinny być sprzedawane tak jak kiedyś- blisko przystanku autobusowego.

jan_122
21-01-2014, 19:35
Proponuję forumowiczom na głupie i niedorzeczne zaczepki nie reagować.

arnika
21-01-2014, 19:49
Zapytanie do Władz Ratusza: Gdzie kupić bilet na autobus kom.miejskiej-plac Hajduka?

Myślę, że to pytanie należy zadać władzom z ratusza. Na forum oni raczej nie zaglądają ;>

Sjokolade
21-01-2014, 20:25
jest jeszcze opcja biletu miesięcznego albo kupna całego bloczka 11-biletowego. sama taki nabywam, aby za każdym razem nie mieć problemu " gdzie kupić". ponadto, jeden jest zawsze gratis.

Madlene
21-01-2014, 20:53
Ludzi żyjących z zasiłków należy zakopać.
Gdy Ty staniesz się biedny, będziesz kazał się zakopać?

zbicho
21-01-2014, 22:24
Ludzi żyjących z zasiłków należy zakopać.
Przeszedłeś wszystkie normy. Po prostu geniusz inteligencji i ciętej riposty. Zaimponowałeś na forum. A teraz jak już osiągnąłeś szczyt marzeń, to oddaj laptopa właścicielowi i wróć na oddział. Tam się martwią, gdzie podział się eksperymentalny klon idioty z pacanem.

polter
22-01-2014, 08:30
Na drogi cieszynioku! Umiłowany podróżniku! Spójrz na szlachetną i dobrotliwą twarz twego Przewodnika Jaśnie Panującego Szczurka! Toż to wcielenie dobroci oraz wszelkich cnót! Nie godzi się tak występować przeciwko Swemu!!! Cóż to za pytania o bilety?? On Twoj Przewodnik Szczurek nie będzie się pochylał nad głupiutkimi bilecikami!!! On do celów wyższych stworzon!!!! WIELKIE DWORCE burzyć! Inne przejmować i wizje roztaczać!!! OGROMNIASTE JAMY w drogach kopać i nad nimi się umartwiać w trybie wielomiesięcznym.... Do tego Ón stworzon! A nie jakieś tam bileciki i duperele :P Nawet Swakoniowi się tym nie przystoi zajmować... Ón tyż wyższejszy... Jako celnik.

wisiketa
22-01-2014, 10:59
Jak przeczytałem post Du bist ein Jude to mi się smutno zrobiło że ,,ludzie'' mogą takie coś pisać, chyba admin go wywalił z forum, takie coś nie powinno się na usunięciu zakończyć tym się powinien prokurator np.Tuleja zająć!!

klaudia88
20-02-2014, 14:03
a ja usłyszałam ostatnio w sklepie, że biletów się nie opłaca sprzedawać bo żaden z tego zarobek..jakby jeszcze w sklepach narzucili opłatę to nie wiem ile by ten bilet kosztował
a są już dość drogie jak dla mnie..

żali mi nieraz jechać dwa przystanki za 2,80 , tym bardziej w autobusie 3,40

a na zasiłku nie jestem

i nie raz też mam gon za głupim biletem, bo coraz mniej sklepów prowadzi, a kioski polikwidowane,
na os liburnia były 3 lub 4 na kupie i każdy miał obrót , teraz co??
ani jednego!!