PDA

Zobacz pełną wersję : Ubezpieczenie na wyjazd?

Krysia93
02-04-2014, 09:33
Chciałam się dowiedzieć czy wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie tzw. turystyczne , w tym roku wyjeżdżam do Włoch i zastanawiałam się na taką ofertą: [spam] , nigdy nie wiadomo co się wydarzy , warto się tak zabezpieczać?

Natalia3127
02-04-2014, 10:13
jeśli sama organizujesz wyjazd to na pewno warto, my nawet wyjeżdżając z biura podróży wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

red john
02-04-2014, 13:10
Chciałam się dowiedzieć czy wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie tzw. turystyczne , w tym roku wyjeżdżam do Włoch i zastanawiałam się na taką ofertą: [url] , nigdy nie wiadomo co się wydarzy , warto się tak zabezpieczać?
Nie, nie wykupujemy, bo i po co? Wystarczy wyrobić sobie bezpłatnie Europejska Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. I na terenie Unii mamy ubezpieczenie. Skoro już jesteśmy w tej Unii to kozystajmy z tego. Wniosek o kartę składa się w NFZ.

- - - Dopisano - - -

Jeśli chodzi o ubezpieczenia stricte turystyczne, to jest to jedna wiekla ściema. Łatwiej wygrać w totka niż zalapac się na sytuację uprawniającą do ubiegania sie o pokrycie kosztów.

- - - Dopisano - - -

No i trzecia sprawa. Jest ryzyko - jest zabawa! A na wczasach należy się bawić! :)