PDA

Zobacz pełną wersję : Tuł

anieK
02-05-2014, 18:28
Czy ktoś organizował imprezę w restauracji na Tule , jak się udała ,czy smaczne jedzenie, jaka obsługa ,czy ceny przystępne no i jaki dojazd z Cieszyna .Słyszałam ,że droga blisko restauracji jest bardzo zniszczona .Proszę odpowiedzieć .

pynia79
02-05-2014, 20:24
Witam.
W ubiegłym roku organizowałam tam imprezę , jedzenie dobre, dojazd nie najgorszy, chociaż w deszczowy dzień może być kłopotliwy, a co do cen-moim zdaniem troszkę za drogo. Z obsługi w czasie imprezy byłam zadowolona, po imprezie musiałam sama sobie spakować jedzenie ,pani kelnerka zdziwiona ,że nie mam swoich pojemników, pierwszy raz się spotkałam z taką praktyką :( i nie miła szefowa/manager. Pozdrawiam.

Rafex13
02-05-2014, 22:33
Polecam Restaracje Wip w Cieszynie.Bardzo dobre jedzenie i obsługa.

kochana
02-05-2014, 22:49
Hm, no właśnie miałam tam okazję być niedawno. Kurcze jak dla mnie odpada. Baardzo długi czas oczekiwania na jedzenie, mięso twarde jak podkowa, placki ziemniaczane chyba robione z torebki. Nie, nie, nie. Trudno coś komuś doradzić, ja jednak się tam zawiodłam i napewno tam się nie wybiorę. Obsługa miła, to fakt. Tzn. mówię o Vip'ie.

Ja polecam jedzenie w Czechach u tzw. Dzika.

jsz
03-05-2014, 10:02
Byłam na kilku imprezach pod Tułem i szału nie było. Jedzenie dobre, ale nie powalające. Obsługa miła, menadżerka faktycznie jakaś naburmuszona chodziła. No i dojazd rzeczywiście - fatalny. Po zmroku trudno trafić co droga a co pobocze. Ja osobiście nie organizowałabym tam imprezy. Jeżeli ktoś ze znajomych zorganizuje i zaprosi to pojadę ale sama bym się tam nie wyrywała ;)

W Vipie byłam na samym początku więc było wszystko fajnie, teraz jak jest to nie wiem ;)

Ja osobiście organizowałam imprezę w Marlinie w Bażanowicach i wspominam bardzo miło. Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo miła, goście byli zadowoleni, tzn. tak mówili, co sobie myśleli to nie wiem, ale po dziś dzień miło wspominają ;)

Kiedyś też, dawno temu organizowałam imprezę w C-nie Pod Dębem, dziś bym się tam już nie pchała :P

arnika
03-05-2014, 13:09
Nie, no, zaś bez przesady, jedzyni było ganc dobre ;>
Ale jo by też na Tule imprezy nie orgaznizowała :marzy:

toudik
30-09-2015, 19:40
Jedzenie Pod Tułem zmieniło się na troszkę gorsze gdy zmienił się główny kucharz tej restauracji!!!

arnika
30-09-2015, 20:10
Jedzenie Pod Tułem zmieniło się na troszkę gorsze gdy zmienił się główny kucharz tej restauracji!!!

Szczerze mówiąc szału to tam nigdy nie było :lol:
Taki se jedzyni jak w każdej podrzędnej knajpie. Idzie już co normalnego dla wegetarian tam dostać? Bo jeszcze niedawno to ino rybe proponowali ;>

naliks
01-10-2015, 04:05
Zaprzeczasz sobie arnika, raz ganc dobre a raz szału to tam nigdy nie było

arnika
01-10-2015, 16:47
Zaprzeczasz sobie arnika, raz ganc dobre a raz szału to tam nigdy nie było

Przede wszystkim jest różnica (przynajmniej ja odczułam) pomiędzy obiadem serwowanym na imprezie, a tym, który można sobie we własnym zakresie kupić na przykład w ciągu tygodnia.
Tamta wypowiedź, sprzed ponad roku nie przeczy tej obecnej, bo tamta odnosiła się do jedzenia, które było serwowane podczas imprez. I na życzenie przygotowano zestaw dla wegetarian, oczywiście z rybą, bo cóż innego można wymyślić :marzy:.
Obecna dotyczy jedzenia serwowanego na co dzień. Zajrzyj do karty menu - trzy dania na krzyż i wszechobecne frytki. Jak prosisz o zestaw do wegetarian to dostajesz, uwaga: frytki! i nic więcej, bo jak ktoś ryb nie jada to pozamiatane. Także co do menu to niestety, szału ni ma. Choć w sumie dawno tam nie zaglądałam, może już coś się zmieniło?

Rufijok
01-10-2015, 17:29
I na życzenie przygotowano zestaw dla wegetarian, oczywiście z rybą, bo cóż innego można wymyślić .

To dziwne że taki ubogi ten jadłospis :marzy:, mogliby zaserwować kotleciki z zielonego groszku, albo faszyrki z marchewki a to wszystko z ziemniaczkami a nie z frytkami :marzy:, może się to nie opłaca bo jak raz do roku ktoś taaaaki do nich zawita ;>. Troche tych wegetarian nie rozumiem, niby mięsa nie jedzą a swoim 20 kotom codziennie mięso innych zwierzątek serwują.;>

naliks
01-10-2015, 17:38
Nie wiem, byłem w maju no i najgorzej nie było, ciekawe czy pościerali kurze na barku bo rzucało sie w oczy :)

Rufijok
01-10-2015, 17:43
Ciekaw jestem jakie jedzenie podają w Rezydencji "M" na Chełmie w Goleszowie :marzy:, też sie chwalą że organizują wesela i inne imprezy :)

naliks
01-10-2015, 17:53
Tam jeszcze nie byłem

Rufijok
01-10-2015, 18:02
Ja tam byłem na rowerze, wypiłem piwko (bezalkoholowe), zjadłem loda i do domciu, było to Latem, piękna pogoda, otwarty był tylko bar a ludzi jak na lekarstwo.:marzy:

- - - Dopisano - - -

A takie piękne są widoki z Chełmu

naliks
01-10-2015, 20:16
A co do zjedzenia treściwego mają??

Rufijok
01-10-2015, 20:17
Nie wiem , ja tam byłem w niedziele ok. 11 to tylko było dojście do baru a sale były pozamykane.

acd103
22-01-2016, 19:17
Nie wiem , ja tam byłem w niedziele ok. 11 to tylko było dojście do baru a sale były pozamykane.

To chodzisz do knajpy zamiast do koscioła?

Nie bój żaby
24-01-2016, 15:04
To chodzisz do knajpy zamiast do koscioła?

Gdybyś uważnie czytał jego posty (http://forum.ox.pl/showthread.php?9514-Nielegalni-imigranci&p=295676&viewfull=1#post295676) wiedziałbyś, że kościoły to nie jego bajka. Bardziej marzą mu się meczety, takie, jakie ma w Niemczech w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Na Śląsku Cieszyńskim na razie takowych nie ma, więc z braku laku, będąc tutaj, musi zadowolić się knajpami.

Ki-koker
24-01-2016, 17:55
Bravo!!:oklaski:.
:smiech2::smiech2::smiech2::smiech2::smiech2:

Rufijok
24-01-2016, 18:32
Gdybyś uważnie czytał jego posty (http://forum.ox.pl/showthread.php?9514-Nielegalni-imigranci&p=295676&viewfull=1#post295676) wiedziałbyś, że kościoły to nie jego bajka

W takim razie kościół to twoja bajka, włóż taki moherowy beret będzie ci w nim do twarzy.

http://o3.fbl.pl/w640/fbl-2007/200710/8368813.jpg

A dobrze se go naciągnij, nawet na uszka żeby cie nie przewioło.

Ki-koker
25-01-2016, 08:57
Swój niedzielny beret chcesz podarować koledze? Coś nieprawdopodobnego.http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,18_Nk_orig.gif

Nie bój żaby
25-01-2016, 09:46
Bravo!!:oklaski:.

Akurat nie w takim kontekście pisałem ten post. To nie są kolejne docinki, tylko zwrócenie uwagi na pewną deklarację. Nie ma w tamtym poście rufijoka żadnych emotek, które sugerowałyby, że to żart, sam tekst również na to nie wskazuje. Należy traktować go jak najbardziej poważnie.

Ki-koker
25-01-2016, 10:50
To nie są kolejne docinki, tylko zwrócenie uwagi na pewną deklarację. .... Należy traktować go jak najbardziej poważnie.

Okazując aprobatę i szacunek potraktował to jak najbardziej poważnie i w dowód wdzięczności otrzymałeś cenny podarunek, który jest mu już zbyteczny.

Rufijok
25-01-2016, 10:58
Swój niedzielny beret chcesz podarować koledze? Coś nieprawdopodobnego.http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,18_Nk_orig.gif

Okazując aprobatę i szacunek potraktował to jak najbardziej poważnie i w dowód wdzięczności otrzymałeś cenny podarunek, który jest mu już zbyteczny.

Słabe to kikuś, ani ło haziel łostrzaś, przypomne ci twoje słowa, "nie zaśmiecaj kolejnego tematu":)

Ki-koker
25-01-2016, 11:11
przypomne ci twoje słowa, "nie zaśmiecaj kolejnego tematu"

Kiedy tak powiedziałem? Przypomnij mi wklejając tą moją wypowiedź.
Swoją drogą to ty wkleiłeś do tego tematu ten beret....nie ja.

Rufijok
25-01-2016, 11:17
Kikuś, nie chce mi sie szukać, ja nie taki durny jak twój koalicjant żeby cały serwer oxa przegrzebać , mogłeś też to napisać z innego nicku a masz ich w sumie kilka.:)

- - - Dopisano - - -

Swoją drogą to ty wkleiłeś do tego tematu ten beret....nie ja.

Ja dałem propozycje ropuchowi a nie tobie, to ty czego się wmieszałeś, a sorry zapomniałem - koalicja :smiech2::smiech2::smiech2:

Ki-koker
25-01-2016, 11:36
Kikuś, ja nie taki durny jak twój koalicjant żeby cały serwer oxa przegrzebać , mogłeś też to napisać z innego nicku a masz ich w sumie kilka.

Przypomnij mi jakież to ja mam inne nicki?

Rufijok;
Ja dałem propozycje ropuchowi a nie tobie,

...tym samym zaśmiecając temat.

Rufijok
25-01-2016, 13:30
...tym samym zaśmiecając temat.

Nie , ja ropuchowi odpowiedziałem na post #19 (http://forum.ox.pl/showthread.php?7072-Tu%B3&p=300254&viewfull=1#post300254) pozwolę sobie zauważyć, że zanim ja się do dyskusji włączyłem ty już też napisałeś w pocie czoła niesamowity post-śmieć #20 (http://forum.ox.pl/showthread.php?7072-Tu%B3&p=300259&viewfull=1#post300259) :).