PDA

Zobacz pełną wersję : Grecja

babina
30-06-2011, 14:01
Co myslicie o wczasach w Grecji. Czy aby na pewno bedzie bezpiecznie skoro tyle sie slyszy o zamieszkach,bankructwie?

cezark
30-06-2011, 15:04
wczasy są bezpieczne bo kurorty to zamknięte chronione strefy,druga sprawa to te zamieszki są raczej tylko w atenach i mają charakter kibolskich zadym a nie walki na śmierć i życie jak to u arabów było,zresztą nawet tam kurorty były bezpieczne bo oni dobrze wiedzą że turyści to ich być albo nie być...

Tadeusz1965
01-09-2011, 08:21
ja byłem w Grecji dokładnie w tym czasie, kiedy trwały zamieszki
szczerze mówiąc osobiście tego nie odczułem
kurorty są w całkowicie innych rejonach
gdyby wszyscy turyści siedzieli na plażach to nic by się nikomu nie stało
a oni specjalnie jechali sobie popatrzeć jak Grecy rzucają czym popadnie
osobiście polecam Grecje jako idealne miejsce na wakacje

Iwi
01-09-2011, 18:44
Moja szwagierka mieszka w Grecji na stałe, dokładniej na wyspie. Rozmawiałam z nią ostatnio i mówiła mi, że na wyspach wogóle nie czuć kryzysu wręcz przeciwnie. Zdaje się,że w tym roku przybyła tam rekordowa ilość turystów, pewnie to ci którzy zrezygnowali z wakacji w Tunezji czy Egipcie. A zamieszki oglądali tylko w telewizji..... Jesień u nas to najlepsza pora na wczasy na greckich wyspach, jest tam jeszcze bardzo ciepło.

jan_122
03-09-2011, 15:26
Ją tam wolę Kanary. W zimie robię sobie lato. Wracam i za niedługo jest wiosna a Grecję mam na miejscu z małymi wyjątkami- jak leje. Jednak każdy planuje sobie urlop według swoich możliwości.