PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie przenocować?

nika811
25-09-2014, 12:27
Mam problem :P
Otóż w październiku przyjadą do mnie znajomi z drugiej części Polski. W sumie 15 osób w tym dzieci.
Niestety nie mam możliwości przenocować ich u siebie. Rodzina też nie za bardzo ma warunki.
Tak szczerze się przyznam nie znam warunków noclegowych Cieszyna. Chodzi tylko o nocleg (konkretnie 2 noce), bo nakarmić ich już dam rady a generalnie dni będziemy spędzać na oglądaniu okolic.
Mam pytanie w związku z tym - gdzie w Cieszynie można zarezerwować noclegi. Żeby nie było za drogo więc hotel Orbis odpada ;)

ceuer
25-09-2014, 12:45
Ja zawsze korzystam ze stronki
Booking.com

td00
25-09-2014, 13:20
Jeżeli szukasz czegoś budżetowego to polecam http://3broshostel.com; masz jeszcze oprócz tego Zajazd 3 Braci na Piastowskim; Hotel 500 na dwupasmówce; Hotel Gambit na Liburni.

wisiketa
25-09-2014, 15:58
W Górkach nocleg po 35 zł od osoby, chyba taniej nie znajdziesz.

- - - Dopisano - - -

wujek google Ci pomoże
http://asset-f.soup.io/asset/2624/5769_f82d_720.jpeg

dyszol
25-09-2014, 16:13
Polecam 3bros hostel ;)

hmevrak
25-09-2014, 18:55
Na Górze Chełm w Goleszowie jest Pensjonat W tzw. "Budynku Kolonijnym" miejsca były po 30,- os. Myślę, że przy 15 osobach można tę cenę utargować.
Tel. do osoby decyzyjnej: 530 132 930 - p. Maria

nika811
26-09-2014, 08:05
Wisiketa, wiem, że wujek google ale chodzi mi o to żeby to było miejsce polecane. Nie chcę im zamówić noclegów żeby potem mieli jakieś niespodzianki.
W sumie już kiedyś pojechałam na wakacje do miejsca wyszukanego w googlach, noclegi zarezerwowałam przez internet i na miejscu się okazało, że nie ma łazienek i trzeba mieć swoje śpiwory :zawstydzony:.
Sprawdzę te, które polecacie, dzięki :)

Bibulec
29-09-2014, 05:22
Wisiketa, wiem, że wujek google ale chodzi mi o to żeby to było miejsce polecane. Nie chcę im zamówić noclegów żeby potem mieli jakieś niespodzianki.
W sumie już kiedyś pojechałam na wakacje do miejsca wyszukanego w googlach, noclegi zarezerwowałam przez internet i na miejscu się okazało, że nie ma łazienek i trzeba mieć swoje śpiwory :zawstydzony:.
Sprawdzę te, które polecacie, dzięki :)

Ja mam sprawdzony - na wyższej Bramie w Cieszynie (Hotel Wyższa Brama) - jeśli tyle osób to można całe pięterko wziąć. Z tego co pamiętam skontaktowac trzeba się telefonicznie bo tam nikt nie siedzi stale. Dostałam klucze a rodzinka przyjechała nocą i nie było problemu, swoje klucze mieli, żywienie też u nas było chociaż z tego co pamiętam w hotelu był jakiś aneks. Wystrój domowy a nie jakieś tam higieniczno-szpitalne sale, przyjemnie, rodzina zadowolona, blisko centrum. I z tego co pamiętam ceny nie wyszarpały mi kieszeni do podszewki.

babajaga52
05-10-2014, 19:30
Pokoje są także na zamku.Moi znajomi tam nocowali kilka razy i byli zadowoleni.

nika811
07-10-2014, 17:45
Dziękuję za odpowiedzi. Niestety tak się złożyło, że znajomi się pochorowali. Przyjadą tylko 3 osoby więc tyle przenocuję u siebie. Natomiast namiary przydają się na wiosnę bo co się odwlecze to nie uciecze ;)