PDA

Zobacz pełną wersję : Na kogo będziecie głosować?

Natasza Gorzołka
09-10-2014, 15:35
Kto Waszym zdaniem powinien otrzymać fotel Burmistrza?

stas5566
11-10-2014, 11:14
Kto Waszym zdaniem powinien otrzymać fotel Burmistrza?
Problem jest w tym, że narazie jest cisza przed burzą. Obawiam się jednak najgorszego - wśród chętnych do grzania stołka czy jak określiłaś fotela burmistrza znów pojawi się grupa najwyższej klasy fachowców z Pogórza lub jak kto woli - grupa trzymająca dziś władzę.

su2014
14-10-2014, 13:14
W temacie skoczowskich wyborów najlepiej zaglądać tutaj:

[spam]

Wszystko, co ważne (co nieważne też) zebrane w jednym miejscu.

tomi71
15-10-2014, 13:36
z tego co wiem to jest 4 zdeklarowanych kandydatów do tego stołka i pytanie P. Nataszy jest jeszcze przedwczesne :)
Ważna informacja to ta, że obecna P. Burmistrz podobno nie będzie się biegać o reelekcję, więc swoje poparcie kieruje do swojego zastępcy P. Ruckiemu, poza tym startuje Beata Macura, P. Dyrektor ZS nr1. (z "ósemki") Halina Gatner i chyba Alfred Brudny z Międzyświecia.
Wszystko okaże się do 17 października, bo wtedy kończy się termin zgłaszania kandydatur ...a potem to możemy sobie tu "głosować" :)

Natasza Gorzołka
17-10-2014, 10:13
Ważna informacja to ta, że obecna P. Burmistrz podobno nie będzie się biegać o reelekcję, więc swoje poparcie kieruje do swojego zastępcy P. Ruckiemu

"Przecieki" się potwierdziły - Janina Żagan nie będzie kandydować: http://www.wybory.ox.pl/wiadomosc,28142,zagan-namascila-ruckiego.html

mari-mariano
17-10-2014, 21:56
stas5566 to zmaściłeś sprawę, miałeś startować, ze swoją grupą fachowców... oj "mamlasek" z Ciebie :)

mojra25
21-10-2014, 13:58
Gdybym mieszkała jeszcze w Skoczowie głosowałabym na panią Gatner. Odkąd wzięła "ósemkę" w swoje ręce, bardzo się tam poprawiło. Myślę, że jako Burmistrz też mogłaby wiele zdziałać, to ambitna kobieta.

Herr Flick
22-10-2014, 08:46
Gdybym mieszkała jeszcze w Skoczowie głosowałabym na panią Gatner. Odkąd wzięła "ósemkę" w swoje ręce, bardzo się tam poprawiło. Myślę, że jako Burmistrz też mogłaby wiele zdziałać, to ambitna kobieta.

Dobrze, może i ta Pani jest dobrym kandydatem ale... Czy w przypadku ewentualnej elekcji zrezygnuje z prowadzenia szkoły czy dalej będzie jej dyrektorem? Ma to o tyle duże znaczenie, że zajmowanie się dwoma instytucjami skazane jest na porażkę. Wg mnie nie można z jednakowym zaangażowaniem prowadzić i miasta i szkoły.

mojra25
22-10-2014, 09:19
Dobrze, może i ta Pani jest dobrym kandydatem ale... Czy w przypadku ewentualnej elekcji zrezygnuje z prowadzenia szkoły czy dalej będzie jej dyrektorem? Ma to o tyle duże znaczenie, że zajmowanie się dwoma instytucjami skazane jest na porażkę. Wg mnie nie można z jednakowym zaangażowaniem prowadzić i miasta i szkoły.

Tego to nie wiem, wydaje mi się logicznym, że zrezygnuje wtedy z posady dyrektora szkoły, ale czy tak będzie to nie mam pojęcia.

tomi71
22-10-2014, 10:46
Tego to nie wiem, wydaje mi się logicznym, że zrezygnuje wtedy z posady dyrektora szkoły, ale czy tak będzie to nie mam pojęcia.

ale czy to w ogóle możliwe? być burmistrzem i jeszcze dyrektorem, czy jakimkolwiek innym pełnoetatowym pracownikiem?

wg mnie to niemożliwe, bo nie do pogodzenia ...P. Malik chyba musiał się (oficjalnie) wymiksować ze Sparu, kiedy wygrał wybory.

Ja zagłosuję na Beatę Macura :) ...nauczycieli mam dość w rządzeniu (niech się rządzą w szkole) - to dwóch odpada :) (Gatner i Brudny), P. Ruckiego też nie widzę już w tym miejscu, bo patrzy na Skoczów przez pryzmat Pogórza ...a P. Sitko? to "Tymiński" tych wyborów.
P. Macura jest na miejscu, wie co w trawie piszczy, a jak nie może sobie z czymś poradzić to szuka takich co Jej pomogą ...czyli ma dystans do siebie,a to też się liczy.

beacik
22-10-2014, 11:49
Jak się znajdzie kandydat na burmistrza, który jest uczciwy, bo legalnie pracuje, to zaraz zaczyna się dyskusja, czy dwa stanowiska jednocześnie można piastować. Ale jeśli ktoś działa w szarej strefie, nie płaci podatków od uzyskiwanych przychodów ( jakby nie było z działalności) to jakoś nikt tego nie widzi (albo nie chce widzieć). Więc jak ma być dobrze skoro są kandydaci w Skoczowie, którzy do końca nie są kryształowi.
Popieram Panią Gatner!!!!

mojra25
23-10-2014, 11:23
Miałam okazję poznać P. Macurę osobiście a nawet przez jakiś czas pracować w Urzędzie miasta i w życiu bym na nią nie zagłosowała. Jak dla mnie jest za bardzo "potrzepana" słabo zorganizowana i ogólnie raczej woli zajmować się ploteczkami niż pracą. Ale to tylko moje spostrzeżenie..

observator
25-10-2014, 21:48
Niech wygra najlepszy, byle TYLKO nie nauczyciel !!

Maude
27-10-2014, 19:14
ale czy to w ogóle możliwe? być burmistrzem i jeszcze dyrektorem, czy jakimkolwiek innym pełnoetatowym pracownikiem?

wg mnie to niemożliwe, bo nie do pogodzenia ...P. Malik chyba musiał się (oficjalnie) wymiksować ze Sparu, kiedy wygrał wybory.

Ja zagłosuję na Beatę Macura :) ...nauczycieli mam dość w rządzeniu (niech się rządzą w szkole) - to dwóch odpada :) (Gatner i Brudny), P. Ruckiego też nie widzę już w tym miejscu, bo patrzy na Skoczów przez pryzmat Pogórza ...a P. Sitko? to "Tymiński" tych wyborów.
P. Macura jest na miejscu, wie co w trawie piszczy, a jak nie może sobie z czymś poradzić to szuka takich co Jej pomogą ...czyli ma dystans do siebie,a to też się liczy.

O tym jaki dystans ma do siebie p. Macura najlepiej świadczy fakt, że na jej facebookowej stronie komentarze są usuwane. Można tylko łaskawie "lajkować".Poza tym uważam, że to nieuczciwe, iż ta pani nie chwali się faktem, że kandyduje równocześnie do Rady Powiatowej z ramienia
Platformy Obywatelskiej.

- - - Dopisano - - -

kachula
02-11-2014, 20:29
A ja nic nie napiszę, oceńcie sami...

http://i.imgur.com/HiyKqTP.jpg (http://imgur.com/HiyKqTP)

Christopher
09-11-2014, 01:41
Co Wy gadacie??? Po wyborze na burmistrza trzeba wystąpić u pracodawcy o bezpłatny urlop, na który pracodawca może się zgodzić. Ale funkcja burmistrza to jest normalny stosunek pracy, nie da się jednocześnie pracować jako dyrektor szkoły. Kto pod tymi nickami tu pisze? Przedszkolaki???

kezarpl
09-11-2014, 09:33
W Skoczowie na nikogo, w Polsce mało kto w rządzie zasługuje na głos, a co dopiero tutaj, w małych miastach i wsiach.

Halandril
13-11-2014, 20:32
A co powiecie na p. Mirosława Sitko? Wydaje mi się że to osoba, której można byłoby dać szansę... W porównaniu z resztą kandydatów...

tomi71
14-11-2014, 07:46
wiecie co? ...na plakacie wszystko wygląda pięknie a jak staniesz koło takiego Sitko ...to już wiesz że nie zagłosujesz ...czar pryska :) nim się odezwie

grz3s
14-11-2014, 10:18
Moim zdaniem walka będzie między Rucki a Brudny