PDA

Zobacz pełną wersję : polskie morze

ceuer
12-11-2014, 07:13
Jakie miejscowości polecacie co sie wam tam podoba i ośrodki godne polecenia ktore moglibyście z czystym sumieniem polecić swoim znajomym

kezarpl
12-11-2014, 08:10
Władysławowo, Jastrzębia Góra. Polskie morze i ośrodki raczej niczym szczególnym się nie wyróżniają.

4ever
12-11-2014, 09:35
Ciekawy temat,
ciekaw jestem jak jest w innych nadmorskich miejscowościach jeżeli ja tej nadmorskiej perły - Swinoujście nie polecam.

babajaga52
12-11-2014, 10:05
Polecam Bobolin k/Dąbek.Piękna czysta i duża plaża.Są kwatery i ośrodki a także dużo domków letniskowych.Szczególnie spokojnie jest przed lub po sezonie,wtedy ceny są też atrakcyjne.Spacerkiem jest blisko do Dąbek,do Darłowa samochodem kilka minut.

gabi_m1
12-11-2014, 11:55
Ja polecam Pobierowo,mieścinka ma swój urok :) W pobliżu jest Rewal,Niechorze,Międzyzdroje,Kamień Pomorski,Trzęsacz a znajomi byli ostatnio w Chłapowie i też byli bardzo zadowoleni :)

Bibulec
12-11-2014, 17:01
wszystko zależy kto co lubi. Ja szukam spokojnych miejsc, cichych, scieżek rowerowych i pustej plaży,ale też nie za daleko od miastażeby można było gofra wciamkolić i sie polansować :)
od jakiegoś czasu jeździmy do Mrzeżyna tak ze 3km od centrum. Miejsc
òwka nam odpowiada. Cena wręcz świetna (920 zł od osoby na 2 tygodnie z wyżywieniem) i raczej w przyszłum roku też tam będziemy.

bodziow
13-11-2014, 16:11
Drugi rok z rzędu byłem w Karwii w OW CLAUDIA. Ciche, spokojne miejsce 500m do centrum 50m do plaży. Plaża płaska (nie tak jak 6 km dalej w Jastrzębiej Górze - wysoki klif). Ośrodek czysty zadbany wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana.Wszystko w cenie 97 zł. Co do Jastrzębiej Góry zatłoczona. Chłapowo, Władysławowo zakorkowane (dwa podejścia na Hel i dwa razy godzinny korek). W drugą stronę można zobaczyć Jezioro Żarnowieckie, Jezioro Sarbsko oraz Łebę. Po drodze warto zobaczyć Sea Park w Sarbsku - fokarium, oceanarium prehistoryczne, latarnie morskie polskiego wybrzeża w miniaturze i inne atrakcje. Więcej info u wujka google. Naprawdę polecam.

She6L
13-11-2014, 17:18
Rewal, Kołobrzeg, Międzyzdroje - to są fajne miejsca. Miejscówek nie pamiętam ale wiem że były dość blisko morza i nie drogo :)

Irena77
22-11-2014, 20:00
Nad Polskim morzem jest spoko ale czy taniej jak nad innymi ?

4ever
22-11-2014, 20:28
No, polskie morze jest spoko pod warunkiem że sie polskie kibole z meksykańskimi żołnierzami na plaży nie spotkają.:lol:

ceuer
23-11-2014, 01:15
No, polskie morze jest spoko pod warunkiem że sie polskie kibole z meksykańskimi żołnierzami na plaży nie spotkają.:lol:

Ani nie godej bo z tymi pajacami jechałem od katowic do tczewa...świnie.w chlewie sie lepiej zachowują jak kibole...oczywiście godzinne opóźnienie bo co większa stacja gliniarze sie zmieniali...ale jednak bali sie ich kibolki oj bali...nie chcieli gazuuuuuu:smiech2:

- - - Dopisano - - -

Ani nie godej bo z tymi pajacami jechałem od katowic do tczewa...świnie.w chlewie sie lepiej zachowują jak kibole...oczywiście godzinne opóźnienie bo co większa stacja gliniarze sie zmieniali...ale jednak bali sie ich kibolki oj bali...nie chcieli gazuuuuuu:smiech2:

Irena77
27-11-2014, 08:11
A miało coś takiego miejsce jakaś bójka została wszczęta na jednej z plaż . Ale cóż i pod domem możemy się z czymś takim spotkać .

ceuer
07-12-2014, 14:18
A jeździ ktoś może nad zatoke gdańską?? Ja moge polecić stegne...konkretnie szukam czegoś godnego polecenia w krynicy morskiej

jan_122
07-12-2014, 17:20
Polecam wspaniały hotel Continental*** który znajduje się w pobliżu morza ( przejście przez park-lasek). W okolicy wiele sklepików i knajpek. Długa i piaszczysta plaża. Pokoje wspaniałe z balkonami. Wyżywienia (śniad. i obiadokolacje) palce lizać. Na miejscy sauna, bawialnia dla dzieci, boiska, solarium itp. Dla zainteresowanych ...... w razie braku pogody można zwiedzić w Szutowie muzeum Stutthof.

ceuer
07-12-2014, 18:13
Polecam wspaniały hotel Continental*** który znajduje się w pobliżu morza ( przejście przez park-lasek). W okolicy wiele sklepików i knajpek. Długa i piaszczysta plaża. Pokoje wspaniałe z balkonami. Wyżywienia (śniad. i obiadokolacje) palce lizać. Na miejscy sauna, bawialnia dla dzieci, boiska, solarium itp. Dla zainteresowanych ...... w razie braku pogody można zwiedzić w Szutowie muzeum Stutthof.

Rozumie że tam byłeś i polecasz...bo na necie dużo nieciekawych opinii

jan_122
08-12-2014, 10:21
Byłem i polecam. Trochę w swoim życiu przemierzyłem tras. Byłem -jak to się mówi- tu i ówdzie i przeważnie za każdym razem znalazła się osoba, której coś nie pasiło. To zła obsługa, to brzydki pokój albo niesmaczne jadło. Są to z reguły osoby, które pragną przed kimś zaszpanować a z butów słoma....... .

ceuer
08-12-2014, 19:48
Byłem i polecam. Trochę w swoim życiu przemierzyłem tras. Byłem -jak to się mówi- tu i ówdzie i przeważnie za każdym razem znalazła się osoba, której coś nie pasiło. To zła obsługa, to brzydki pokój albo niesmaczne jadło. Są to z reguły osoby, które pragną przed kimś zaszpanować a z butów słoma....... .

tzn. dużo opinii że hotel rodem z czasów prl-u... chyba nie masz sentymentu ??

jan_122
09-12-2014, 09:41
tzn. dużo opinii że hotel rodem z czasów prl-u...

Tak wyglądały domy wczasowe za PRL-u.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_ukPtvybEi_zGoRXk30Wz5go0efTA3 4lmm-gqXOVoJk1QAVExZA

4ever
09-12-2014, 09:46
Ustroń Zawodzie za PRL-u było kapke piekniejsze

http://narty.pascal.pl/baza/polska/slaskie/02/slaski_ustron_99076025_kos.jpg

JarRes
15-12-2014, 21:57
Dla rodzin z małymi dziećmi polecam Karwię lub Dąbki. W Karwi są głównie rodziny z dziećmi, więc wieczorem jest cisza i spokój. Z atrakcji w obu miejscach są gokarty na pedały. Zaletą Dąbek są suche baseny z piłkami. W obu miejscach są więc atrakcje jak się morze znudzi.

paulo33
30-12-2014, 19:36
Pogoda nas zaskoczyła bo wszyscy obstawiali że śniegu to raczej narazie nie będzie i planowałem z dzieciakami i żonka w lutym na feria nad morze pojechac. Twierdza że teraz jod lepiej się wchłania i więcej go w powietrzu. Uwielbiam Pobierowo, Darłówek, Dzwiżyno i niechorze. Kwatery wybieram zawsze jakieś prywatne

dyszol
30-12-2014, 22:10
Zimą w morzu fajnie się morsuje ;)

krawi
18-01-2015, 07:47
Ja polecam pomorze zachodnie. Duzo fajnych miejscowości, dosc dobry dojazd samochodem. Jeździmy co roku. Jeżeli z dziećmi to w Pobierowie jest super ośrodek Diament. Fajny jest Koral w Mrzeżynie, blisko morza. Osobiscie najbardziej podobało mi się w Dziwnowie.

wisiketa
18-01-2015, 08:26
Zimą w morzu fajnie się morsuje ;)Ja na samą myśl o morsach już mam ciary na plecach, mój kolega Staszek jest morsem, zimą się moczą...
http://img.urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2010/12/4961381x.jpg