PDA

Zobacz pełną wersję : Druga tura... na kogo mają głosować niezdecydowani, czyli p. Krehut vs. p. Sikorski

sisao1980
18-11-2014, 12:25
Zapraszam do dyskusji.

Pieniu
19-11-2014, 20:57
myślę że zostanie pan Sikorski bo nie wyobrażam sobie rządzenia gminą przez panią Krechut jak tak się stanie to się wyprowadzam z gminy

- - - Dopisano - - -

było w tych wyborach dwóch poważnych kandydatów pan Foltyn i pan Sikorski niestety został tylko jeden

walkow
19-11-2014, 21:41
myślę że zostanie pan Sikorski bo nie wyobrażam sobie rządzenia gminą przez panią Krechut jak tak się stanie to się wyprowadzam z gminy

- - - Dopisano - - -

było w tych wyborach dwóch poważnych kandydatów pan Foltyn i pan Sikorski niestety został tylko jeden

Identycznych Pieniu typowałem kandydatów na wójta Gminy Hażlach Pana Foltyna oraz Pana Sikorskiego. Został już tylko jeden Pan Sikorski i na niego będę głosował. Pozdrawiam

Zołza1
20-11-2014, 14:31

- - - Dopisano - - -

Także i ja zagłosuję na pana Sikorskiego, Pieniu - proszę Cię, zwróć uwagę na poprawność pisowni nazwiska KREHUT, OK? Nazwisko kandydatki na wójta, jak każdego innego Mieszkańca Naszej Gminy, powinno pisać się poprawnie, bez błędów ortograficznych. Myślę, że nie było to przez Ciebie celowo zamierzone, jednak każdy z nas ma prawo do poprawnie pisanych swoich nazwisk, ponieważ są nasze dobra osobiste. Pozdrawiam.

Bona Sforza
20-11-2014, 20:10
Także i ja zagłosuję na pana Sikorskiego, Pieniu - proszę Cię, zwróć uwagę na poprawność pisowni nazwiska KREHUT, OK? Nazwisko kandydatki na wójta, jak każdego innego Mieszkańca Naszej Gminy, powinno pisać się poprawnie, bez błędów ortograficznych. Myślę, że nie było to przez Ciebie celowo zamierzone, jednak każdy z nas ma prawo do poprawnie pisanych swoich nazwisk, ponieważ są nasze dobra osobiste. Pozdrawiam.

Także postawię swój glos na p. Sikorskiego. Działania p. Krehut mnie nie przekonywają.

Pieniu
22-11-2014, 20:35
przepraszam za źle napisane nazwisko p.Krehut nie było to celowe z mojej strony.