PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacje 2015

Kasiorek186
01-02-2015, 13:48
Macie już jakieś plany na wakacje? My myślimy jechać nad polskie morze. Moze polecicie jakąs fajną miejscowość...Tylko nie duze miasta, bo jedziemy z dzieckiem.

kwantq3
01-02-2015, 14:08
Co powiesz na Krynicę Morską ? jest tam dość fajnie i w miarę spokojnie :marzy:

daciek1
01-02-2015, 14:21
Ja polecał Łebe, fajne plaże, przyjemne misteczko. Wiadomo jak sezon to tłumy ludzi...

Kasiorek186
01-02-2015, 15:06
kwantq3 (http://forum.ox.pl/member.php?72335-kwantq3) myślelismy własnie o krynicy,daciek1 (http://forum.ox.pl/member.php?3801-daciek1) Łeba odpada zbyt tłozno

Malkontent
01-02-2015, 15:26
Wiadomo... Krynica Morska, Łeba... brakuje jeszcze Sopotu, Mielna i Władysławowa :nie_powiem:

- - - Dopisano - - -

A coś innego prócz tych kilku najpopularniejszych potraficie wymienić? nie sądzę, żeby Kasiorek ich nie znała.

ceuer
01-02-2015, 15:59
Ja sie wybieram do Stegny, niedaleko krynicy morskiej...hehe samo centrum o 22 zamiera:D

Kasiorek186
01-02-2015, 16:04
Ja sie wybieram do Stegny, niedaleko krynicy morskiej...hehe samo centrum o 22 zamiera:D
hehe noo z dwulatkiem to moze entrum zamierac juz o 22 ;)

kwantq3
01-02-2015, 16:08
Napisałem o Krynicy Morskiej tylko dla tego ze tam byłem kilka dni zeszłego roku , spodobało nam się więc poleciłem . Nic poza tym :)

ceuer
01-02-2015, 16:10
Spasowało mo to miejsce...przejdziesz 200m od wejscia głównego na plaży i już ludzie są przerzedzeni że na koc ci nikt piachu nie nasypie:igla:

spitfire
01-02-2015, 16:17
A nikt nie napisał Sianorzęty albo Rowy :marzy:

dyszol
01-02-2015, 16:35
Ja też polecam Rowy :D

kwantq3
01-02-2015, 16:37
Nie mylić z przykopami :p:P

daciek1
01-02-2015, 16:49
Ja natomiast byłem w Żarnowskiej koło Łeby nad samym jeziorem Łebsko. Do plaży daleko więc bez auta ani rusz, ale spokój i okolica super. Jednak w tym roku pewnie wybiorę się na Chorwację.

dyszol
01-02-2015, 17:17
DO Chorwacji ;)

She6L
01-02-2015, 17:29
Może Rewal? :)

gabi_m1
01-02-2015, 19:22
Ja też pomyślałam o Rewalu,Pobierowie albo Niechorzu :)

olina82
01-02-2015, 19:35
A ja polecam Ustkę milo spokojnie polecam:)

aysha77
01-02-2015, 19:39
Ja polecam Puck. Jest płytkie morze więc dziecko spokojnie może taplać się w wodzie. A i turystów dużo nie ma to i plaże są wolne.

xyzxyz
01-02-2015, 19:40
To może do Pustkowa albo Trzęsacza.

Slaw:)
01-02-2015, 19:47
To może do Pustkowa albo Trzęsacza.

W Trzęsaczu jest super. Polecam :)

Natalia3127
02-02-2015, 05:56
osobiście odradzam małe "zapyziałe" miejscowości. W zeszły roku po 12 letniej przerwie była nad polski morzem . . . dwa razy w Sopocie i Gdańsku . . . byliśmy zachwyceni zarówno latem- bo akurat pogoda dopisała, a jesienią (listopad) pozwiedzaliśmy z naszą 6-telnią córką kilka fajnych miejsc (Kaszuby, centrum nauki, oceanarium). Mieszkaliśmy w hotelu Novotel Marina - w Gdańsku przy samej plaży, rezerwując pobyt prze stronę Accor płaciliśmy za dobę 200 zł (cena obejmowała nocleg dla 3 osób ze śniadaniem-mega wypas i pokój z widokiem na morze), dodam tylko, że w hotelu znajduje się basen, sauna i siłownia, korty i plac zabaw oraz pokój zabaw dla dzieci - nawet w deszczowy wieczór było co robić. no I JESZCZE JEDNA WAŻNA KWESTIA - podróż nad morze do Gdańska z Cieszyna - zajęła nam 6,5 godziny - autostrada non stop !!! POLECAM

ceuer
02-02-2015, 07:28
Czas sie zgadza ale czy autostrada non stop to bym sie kłocił...może do 2020 sie im uda skończyć

xyzxyz
02-02-2015, 07:43
osobiście odradzam małe "zapyziałe" miejscowości. W zeszły roku po 12 letniej przerwie była nad polski morzem . . . dwa razy w Sopocie i Gdańsku . .

Natalia, coś mi tu nie pasuje, odradzasz "małe zapyziałe miejscowości" a sama reklamujesz swój hotel "Pod Tułem" (restauracje oraz pokoje), który nie znajduje się nawet "w małej zapyziałej miejscowości" lecz w lesie na końcu świata.

Natalia3127
02-02-2015, 08:48
wjechaliśmy na dwupasmówkę w Cieszynie i zjechaliśmy w Gdańsku Oliwie koło centrum Handlowego . . . pisząc autostrada miałam na myśli fakt, iż cała podróż upłynęła drogą dwupasmową ze średnią szybkości 110 km ma godzinę :) WIEC NIE JEST ŹLE

Czas sie zgadza ale czy autostrada non stop to bym sie kłocił...może do 2020 sie im uda skończyć

- - - Dopisano - - -

- - - Dopisano - - -

- - - Dopisano - - -

a i owszem reklamuję, ale na imprezę, która zazwyczaj tra 1 dzień . . . no chyba że są poprawiny :)
na wakacje, które trwają kilka dni a pogoda może nie dopisać (nad polskim morzem niestety często brak słońca) osobiście spokojnego miejsca na końcu świata bym nie wybrała, szczególnie na wypad z dzieckiem, dla którego wieczór przy lampce wina w deszczową pogodę nie jest niestety atrakcyjny
Często podróżujemy z córką i wybieramy miejscowości, a właściwie miasta gdzie można robić coś ciekawego . . . no chyba ze romantyczny weekend we dwoje . . . wtedy wystarczy mój maż, lampka wina i spokojne miejsce . . . może być nawet Cisownica

Natalia, coś mi tu nie pasuje, odradzasz "małe zapyziałe miejscowości" a sama reklamujesz swój hotel "Pod Tułem" (restauracje oraz pokoje), który nie znajduje się nawet "w małej zapyziałej miejscowości" lecz w lesie na końcu świata.

nata27
02-02-2015, 11:02
Natalia3127 problem w tym że zazwyczaj takie Trójmiasta czy inne Kołobrzegi oferują znacznie wyższe ceny od tych "małych zapyziałych miejscowości". Z autopsji, wiem co mówię. A nie każdy ma tak fajnie jak ty że może sobie pozwolić na spore wydatki. Jest też inna sprawa - każdy lubi spędzać wakacje inaczej. Niektórzy dobrze czują się w większym mieście wśród tłumów turystów, inni jadą na wczasy żeby odetchnąć od zgiełku i nacieszyć się spokojem.
My zawsze spędzaliśmy wakacje w małej miejscowości, a nigdy nikt nie cierpiał na nudę - nawet w czasie deszczu. Grunt to umieć zorganizować sobie rozrywkę - żadne z nas nawet nie wspomniało o telewizorze czy dostępie do internetu.

jan_122
02-02-2015, 11:05
xyz... Nie rozumiem, co ma wakacyjna porada Natalii do lokalizacji jej lokalu. Niepotrzebnie się czepiasz .

ceuer
02-02-2015, 11:36
Grunt mieć wporzo sąsiadów na wczasach...reszta sie nie liczy :D
Hehe te niezapomniane imprezy na ogrodku...aż lza sie w oku kręci

xyzxyz
02-02-2015, 13:29
Niektórzy dobrze czują się w większym mieście wśród tłumów turystów, inni jadą na wczasy żeby odetchnąć od zgiełku i nacieszyć się spokojem.

Podzielam Twoje zdanie, gdybym mieszkał Pod Tułem to też od czasu do czasu chciałbym zobaczyć cywilizacje, pojechać do Sopotu czy Gdańska i się zabawić :). Ze względów że mieszkam tam gdzie mieszkam a nie gdzie indziej wczasuje się w zacisznych miejscach i rozkoszuje się naturą której stale ubywa.

Mamusia_cn
02-02-2015, 14:43
Macie już jakieś plany na wakacje? My myślimy jechać nad polskie morze. Moze polecicie jakąs fajną miejscowość...Tylko nie duze miasta, bo jedziemy z dzieckiem.

polecam miejscowość Łeba, rewelacja :)

Natalia3127
02-02-2015, 14:43
Fakt każdy jedzie tam gdzie lubi
ale jeśli chodzi o cenę to się nie zgodzę, ze trójmiasto jest drogie . . . 200zł na hotel 3-gwiazdkowy z basenem, sauną, przy plaży i śniadaniem dla 3 osób to dobra cena, porównuję ją np z ceną pokoi w Darłówku gdzie kiedyś często jeździłam - bez śniadań pokój z łazienką dla 3 osób 150zł jak nic i do tego żadnych atrakcji w obiekcie
polecam stronę accor hotels - mają dobre ceny na całą Polskę, często też korzystam z grouponu . . . można wychaczyć naprawdę super oferty

Natalia3127 problem w tym że zazwyczaj takie Trójmiasta czy inne Kołobrzegi oferują znacznie wyższe ceny od tych "małych zapyziałych miejscowości". Z autopsji, wiem co mówię. A nie każdy ma tak fajnie jak ty że może sobie pozwolić na spore wydatki. Jest też inna sprawa - każdy lubi spędzać wakacje inaczej. Niektórzy dobrze czują się w większym mieście wśród tłumów turystów, inni jadą na wczasy żeby odetchnąć od zgiełku i nacieszyć się spokojem.
My zawsze spędzaliśmy wakacje w małej miejscowości, a nigdy nikt nie cierpiał na nudę - nawet w czasie deszczu. Grunt to umieć zorganizować sobie rozrywkę - żadne z nas nawet nie wspomniało o telewizorze czy dostępie do internetu.

Mamusia_cn
02-02-2015, 14:45
Ja natomiast byłem w Żarnowskiej koło Łeby nad samym jeziorem Łebsko. Do plaży daleko więc bez auta ani rusz, ale spokój i okolica super. Jednak w tym roku pewnie wybiorę się na Chorwację.

do jakiego miasta?

jorg1975
02-02-2015, 18:16
A ja sobie z rodzinką jadę w tym roku do Dźiwirzyna, a jak!

wisiketa
02-02-2015, 18:29
A może Władysławowo?

marzenie
02-02-2015, 19:37
Proponuję Ustronie Morskie Ośrodek "Faleza" . Moje córki były tam w zeszłym roku i bardzo sobie chwaliły. Bliziutko morza i "Biedronki"
tanio . Polecam wszystkim. Osobiście preferuje Świnoujście i Słoneczny Brzeg to moje ukochane miejscowości.

Kasiorek186
02-02-2015, 19:42
Dziwnówek był ktos?

- - - Dopisano - - -

Dziwnówek był ktos?

nata27
02-02-2015, 21:29
Dźwirzyno - bardzo fajna miejscówka.
Kasiorek186 w Dziwnówku znajomi byli w zeszlym roku i nachwalić się nie mogli. I mieli co robić całe 2 tygodnie.
W tym roku jestem rozdarta. Polskie morze bardzo lubię, ale w Chorwacji też fajnie było... w tym roku chyba to podzielę. Część urlopu u nas, część u Chorwatów.

aga-d
03-02-2015, 05:06
xyz... Nie rozumiem, co ma wakacyjna porada Natalii do lokalizacji jej lokalu. Niepotrzebnie się czepiasz .

ale jaki on oczytany swiezaczek w tym forumie-pfiu pfiu :P

dyszol
03-02-2015, 05:40
Grunt mieć wporzo sąsiadów na wczasach...reszta sie nie liczy :D
Hehe te niezapomniane imprezy na ogrodku...aż lza sie w oku kręci
Jak niezapomniane to slabe te imprezy hehe

nata27
03-02-2015, 09:48
Niezapomniane... do pewnego momentu ;)

nuova vita
03-02-2015, 14:02
Dziwnówek był ktos?

- - - Dopisano - - -

Dziwnówek był ktos?

Nie byłam ale słyszałam wiele pozytywnych opinii :)

Mamusia_cn
03-02-2015, 18:29
Dźwirzyno - bardzo fajna miejscówka.
Kasiorek186 w Dziwnówku znajomi byli w zeszlym roku i nachwalić się nie mogli. I mieli co robić całe 2 tygodnie.
W tym roku jestem rozdarta. Polskie morze bardzo lubię, ale w Chorwacji też fajnie było... w tym roku chyba to podzielę. Część urlopu u nas, część u Chorwatów.

a gdzie dokładniej do CHORWACJI ?

ceuer
04-02-2015, 04:55
Jak niezapomniane to slabe te imprezy hehe

Bardziej na myśli...zdjecia z imprez;)

konwalia
04-02-2015, 11:12
Białogóra z białym piaskiem (pomiędzy Dębkami a Łebą)...niezatłoczone miejsce,właśnie dla rodzin z małymi dziećmi

http://www.naurlop.com/galeria/bialogora,19.html

nata27
04-02-2015, 11:29
a gdzie dokładniej do CHORWACJI ?
Pewnie będę szukać miejscówki gdzie plaże są piaszczyste lub żwirowe, bo tych kamienistych jakoś nie lubię.
W zeszłym roku wybrałam się ze znajomymi na wyspę Rab (konkretnie miejscowość Lopar) i było mega!
Właściwie to zastanawiam się nad powrotem w to miejsce. Są tam duże piaszczyste plaże z wyjątkowo łagodnymi zejściami do morza.
Na największej plaży, żeby sobie popływać trzeba było wejść jakieś 70 - 100 metrów wgłąb morza. Woda długo sięgała tylko kolan :) Dlatego z czystym sumieniem polecam rodzinkom z dziećmi - na pewno będą mieli co robić. Woda czysta, miejscowość ładna, spokojna - aczkolwiek byłam po sezonie. Ceny jak to w Chorwacji... nie najniższe, w dodatku to wyspa. Ale tragedii cenowej nie było ;) Ogólnie fajnie :)

xyzxyz
04-02-2015, 11:44
Wyspa Rab jest super, ja byłem w dziedzinie Banjol a na plaże chodziłem a raczej jeździłem na Pudarice.
Bardzo przyjaźni i gościnni Chorwaci, super restauracje. Niezapomniana przejażdżka statkiem Kordica. Tam musze jeszcze raz jechać.

nata27
04-02-2015, 11:52
Bardzo przyjaźni i gościnni Chorwaci, super restauracje.
Zgadzam się! Panuje tam świetna atmosfera.

malgoska282
05-02-2015, 21:59
Macie już jakieś plany na wakacje My myślimy jechać nad polskie morze. Moze polecicie jakąs fajną miejscowość...Tylko nie duze miasta, bo jedziemy z dzieckiem.

Bylismy w zeszłym roku w Sarbinowie,niedaleko kołobrzegu,całkiem fajna spokojna miejscowosc,polecam

4xb5
15-02-2015, 16:36

Polecam miejscowość Kopań. Cicha wioska, nie za wiele turystów, głównie tacy co szukają ciszy i spokoju.

Katrine98
17-02-2015, 13:13
Pewnie będę szukać miejscówki gdzie plaże są piaszczyste lub żwirowe, bo tych kamienistych jakoś nie lubię.
W zeszłym roku wybrałam się ze znajomymi na wyspę Rab (konkretnie miejscowość Lopar) i było mega!
Właściwie to zastanawiam się nad powrotem w to miejsce. Są tam duże piaszczyste plaże z wyjątkowo łagodnymi zejściami do morza.
Na największej plaży, żeby sobie popływać trzeba było wejść jakieś 70 - 100 metrów wgłąb morza. Woda długo sięgała tylko kolan :) Dlatego z czystym sumieniem polecam rodzinkom z dziećmi - na pewno będą mieli co robić. Woda czysta, miejscowość ładna, spokojna - aczkolwiek byłam po sezonie. Ceny jak to w Chorwacji... nie najniższe, w dodatku to wyspa. Ale tragedii cenowej nie było ;) Ogólnie fajnie :)

A czy w Chorwacji są może jeszcze gdzieś indziej plaże piaszczyste jak na wyspie Rab? Bo wielce reklamowane na wyspie Brać wcale nie są piaszczyste.

4ever
17-02-2015, 13:29
Są Makarska .

nata27
17-02-2015, 13:42
A czy w Chorwacji są może jeszcze gdzieś indziej plaże piaszczyste jak na wyspie Rab? Bo wielce reklamowane na wyspie Brać wcale nie są piaszczyste.
Z tego co wiem na pewno piaszczyste plaże można znaleźć na wyspach: Vis i Korcula. Innych sprawdzonych informacji nie mam.
Wyspa Brać to w ogóle jest chyba zbyt przereklamowana...

- - - Dopisano - - -

Przy czym te plaże znalezione na Korculi w większości nie są naturalne, a po prostu wysypane piaskiem.

zagubionawczasie
13-03-2015, 19:39
Może komuś pomoże strona Myroad.pl Tam jest wyszukiwarka ciekawych miejsc - atrakcji turystycznych - które warto zobaczyć. W ten sposób można sobie zaplanować wyjazd i to co będziemy zwiedzać w konkretne dni.

jan_122
14-03-2015, 17:29
Może komuś pomoże strona Myroad.pl Tam jest wyszukiwarka ciekawych miejsc ...

Guzik tam jest. To jakaś ściema. Lepiej poczytać propozycje z tej strony.
http://www.logostravel.pl/

jan_122
15-03-2015, 08:43
Widać, że poniektórym nie chciało się nawet kliknąć na linka tylko wypisywać głupie insynuacje. Z biura Marka Śliwki korzystałem parokrotnie i nigdzie na lotniskach przesiadkowych (brak bezpośrednich połączeń z Polski) nie czekało się dłużej niż 4 godz. Może byś się warzónka wybrał z tym biurem , sprawdził jak to jest naprawdę i dopiero później wypisywał swe "mondrości".
Zmuś się i kliknij na linka- poczytaj- a później pajacuj.
http://www.logostravel.pl/?menu=wyprawy

Pokażę się wieczorem, bo teraz wybieram się na objazdówkę.

Klaudia79
31-03-2015, 11:34
Oprócz Chorwacji rozważam też Wyspy Kanaryjskie przed sezonem. Możecie polecić jakieś atrakcje? Z góry dziękuję. Nie dam rady leżeć plackiem na plaży przez cały pobyt.

Rufijok
31-03-2015, 12:16
Tylko jak polecisz na Wyspy Kanaryjskie to odradzam linie lotnicze Germanwings :lol:, ja jade autem na Chorwacje.

dyszol
31-03-2015, 14:11
Ta Chorwacja to jakaś wyspa?

ceuer
31-03-2015, 14:55
A ja jade nad bałtyk...nawet piekną pogode gwarantują:)

Kasiorek186
31-03-2015, 15:13
ceuer a gdzie sie wybierasz?

ceuer
31-03-2015, 15:15
ceuer a gdzie sie wybierasz?

Stegna, na mierzei jest cieplejsza woda o jakieś 2 stopnie, a dla wody to bardzo dużo

jan_122
02-04-2015, 11:28
Tylko jak polecisz na Wyspy Kanaryjskie to odradzam linie lotnicze Germanwings....

Akurat wszystkie wyspy kanaryjskie obsługują w 90% linie Enter Air. Latam z nimi co roku. W tym roku w m-cu lutym też z nimi leciałem z Katowic. Bardzo punktualne, wygodne samoloty i miła obsługa.

- - - Dopisano - - -

Jak chcesz więcej informacji na temat wysp kanaryjskich to pisz na priva. Obskoczyłem Teneryfe, GC, Gomerę, Fuerta... i Lanzarote. Byłem tam bodajże jeśli dobrze pamiętam 11-12 razy.

kwantq3
02-04-2015, 12:05
Ja ponownie wakacje spędzam u nas w kraju z Żoną i Przyjaciółmi :) W większości będą to moje ukochane Góry :marzy:

lolo-oo
11-04-2015, 17:50
Chodzisz po górach ?

kwantq3
12-04-2015, 08:42
Te , Loluś po dolinach też jakby co

jan_122
12-04-2015, 09:31
.....a ja sobie w lutym spacerowałem po takiej górce:

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS_IKtCVMTnYV0AEeOMhl5EdFRKV_Mg R7FW-VZRSMzybxTJiJhNA

4ever
12-04-2015, 11:44
.....a ja sobie w lutym spacerowałem po takiej górce:

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS_IKtCVMTnYV0AEeOMhl5EdFRKV_Mg R7FW-VZRSMzybxTJiJhNA

Piękna górka:marzy:, widze na niej jakieś wspaniałe, cudowne, niepowtarzalne wieże:)

wisiketa
12-04-2015, 13:10
Piękna górka:marzy:, widze na niej jakieś wspaniałe, cudowne, niepowtarzalne wieże:)Promieniowanie gratis:smiech2:

- - - Dopisano - - -

Pamiątka do końca życia:(

jan_122
12-04-2015, 16:08
Promieniowanie gratis.....

Powiedz mi gdzie go nie ma. Przekaźniki telewizyjno-raiowo- meteorologiczne i wojskowe są wszędzie. Jedne bliżej a inne trochę dalej nie wspominając już o telefonii komórkowej, więc po co te głupie aluzje. Rozejrzyj się wokół siebie. Zgaś światło, albo zasłoń okno a zauważysz, że sam też świecisz. Jak masz pisać głupoty to wcześniej się zastanów czy warto.
Dla jasności. Nie gniewam się, tylko tak sobie piszę -w wolnych chwilach- by zazdrośnicy mieli temat do nap.....ania się ze swoich forumowych kolegów.
Trzymaj się cieplutko.:brawa:

-

a tutaj też byłem i nie stwierdziłem żadnego promieniowania.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ_kAaWyYFhf6w8nMunqYKVZXldYic4z HBtFk2QvBMPDX-UUq3AbQ

Anna_J
06-06-2015, 18:14
Ja z rodziną w tym roku jedziemy na wakacje w to samo miejsce gdzie byliśmy w zeszłym roku. Może to monotonne ale w tym miejscu na prawdę udało nam się odpocząć. Miejsce to jest usytuowane nad jeziorem. Domki na Mazurach w środku lasu z dostępem do plaży. Cisza, spokój. Daleko od przepełnionych miast. Cudowne miejsce. Polecam każdemu [spam]

Krilady*
06-06-2015, 19:38
Reklama....ale żeby jeszcze chociaż poprawna gramatycznie i stylistycznie..... :marzy: Jaka reklama taki produkt.... Lepiej chyba samemu sobie coś poszukać.

ceuer
23-06-2015, 15:29
jechał ktoś A1 nad morze w tym roku ?? pobudowali już stacje benzynowe na trasie od włocławka w kierunku gdańska ??

kwantq3
24-06-2015, 06:47
jechał ktoś A1 nad morze w tym roku ?? pobudowali już stacje benzynowe na trasie od włocławka w kierunku gdańska ??

W tamtym roku jechałem tą trasą do Krynicy Morskiej , zatankujesz solidnie ,to nie musisz paliwa raczej uzupełniać . Nie jedziesz tam chyba Żukiem czy Nyską co ? :)

pomyslowy dobromir
24-06-2015, 07:13
Jak jedzie Hummerem przerobionym na gaz to musi co 100 km tankować.:)

ceuer
24-06-2015, 07:53
W tamtym roku jechałem tą trasą do Krynicy Morskiej , zatankujesz solidnie ,to nie musisz paliwa raczej uzupełniać . Nie jedziesz tam chyba Żukiem czy Nyską co ? :)

Mam toyotke w gazie...tankowałem ostatnio na przedmieściach ciechocinka ;)

kwantq3
24-06-2015, 09:15
O kurcze na gazie ? no nie wiem co by Ci poradzic . Gdybyś nie napotkał tnkszteli z gazem , przełacz na benzynę i dowleczesz sie , gdzieś do LPG:nie_powiem:
Poprzednie miałem benzynioka , a nowy nabytek jest napędzany ON .

LPG to raczej krótsze dystanse . Nie pomoge Ci na już , mam malutki wyjazd na 2-3h . Poszukaj cos w necie jakiś informacji :)

ceuer
24-06-2015, 09:19
No wiesz na 36 litrach robie 460-490 km także dobra cena na setke wychodzi :)

Ki-koker
24-06-2015, 09:56
Tankując pełny zbiornik gazu i pełny paliwa zajedziesz aż do Szwecji i z powrotem .:smiech2::smiech2: Zbyteczna Ci "tanksztela" w Polsce.

ceuer
24-06-2015, 10:11
Pewnie i tak, do stacji dojade na benzynie jak sie gaz skończy, a po co miałbym jeździć tylko na benzynie jak mam gaz?

4ever
27-06-2015, 06:58
Co sądzicie o urlopie w Syrii albo Tunezji ? Podobno mają być niezłe promocje :marzy:

ceuer
27-06-2015, 08:43
Co sądzicie o urlopie w Syrii albo Tunezji ? Podobno mają być niezłe promocje :marzy:

Do turcji i egiptu też pewnie będą extra promocje

Ki-koker
27-06-2015, 08:46
Guzik prawda. Wszystkie wiodące biura podróży wycofały Tunezję ze swych ofert. Sprawdziłem Itakę , Rainbow Tours i Itakę. Bzdura. Nie ma mowy o żadnych promocjach..

ceuer
27-06-2015, 08:49
Ja to bym sie nie wybrał teraz.do żadnego kraju arabskiego

Ki-koker
27-06-2015, 09:01
Jedynie w kurortach Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest bezpiecznie. Tam potrafią pilnować porządku .

ceuer
27-06-2015, 09:06
ZEA to całkowicie inna półka niż tunezja turcja czy egipt

Ki-koker
27-06-2015, 22:38
Nie mówiłem o "półce" ale o kraju arabskim jakimi są ZEA. Półka, półką a wczasy wczasami. Każdy wybiera kierunek swojego wypoczynku (urlopu) na jaki go stać.

wisiketa
23-09-2015, 09:07
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12038384_863616683714050_3751167530218340891_n.jpg ?oh=b8410bcd39fd93294a03971321d67e97&oe=56A22FEE

Ki-koker
24-09-2015, 20:32
Nie zbyt to humorystyczne i nie pasuje do tematu.

łopica
26-09-2015, 16:37
Dobre :lol:

wisiketa
26-09-2015, 18:51
Nie zbyt to humorystyczne i nie pasuje do tematu.
Ojtam Ojtam.

Melody
27-09-2015, 02:07
Taki fajny temat, po co go psuć? :)