PDA

Zobacz pełną wersję : Kierunek Wlochy

dyszol
26-08-2015, 20:17
Jaką trasę polecacie do Italii? Ma być szybko i sprawnie, minimum kosztów typu autostrady. Najlepiej wjazd od strony Dolomitów.

szarus7
26-10-2015, 12:10
właśnie w tym roku też z całą rodziną udaliśmy się do Włoch :) muszę przyznać, że wycieczka była bardzo udana, my mieliśmy cała wycieczkę zapewnioną od wyjazdu z Warszawy aż po dolecenie do samego Rzymu :) na początku skorzystaliśmy z usług parkingu: (linki) , gdzie zostawiliśmy nasz samochód, niestety mieliśmy tyle rzeczy, że bez samochodu byśmy sobie nie poradzili :) a potem to już tylko podróż samolotem ,zwiedzanie i jeszcze raz zwiedzanie i niestety powrót do domu :)

jan_122
26-10-2015, 15:52
Czemuż to lecieliście z Warszawy? Nie bliżej było z K-c czy Krakowa?
Podziel się wrażeniami . Może ktoś z nas w przyszłości skorzysta z podobnej wycieczki i pofrunie Twoim śladem.

sympatyczny
27-10-2015, 17:24
Ja do Włoch z Polski jadę przez Czechy i Austrię.Koszt winiety 10-co dziowej w Czechach to 310 kcs,a w Austrii 8,90 euro.Czasami śmigam tam przez Innsbruck i Bolzano.Fajne widoki,góry,kręte drogi:)

aga-d
29-10-2015, 13:51
sprawdz bagaznik, przy następnej podrózy :P

dyszol
29-10-2015, 18:19
Czasami śmigam tam przez Innsbruck i Bolzano.Fajne widoki,góry,kręte drogi:)
No tam jest super trasa widokowa przez przełęcz, widoki pikne.

ekstraAleks
27-12-2017, 10:01
Ja polecam północno-wschodnie region. Trieste-Wenecja-Bolonia w pobliżu jest jeszcze Werona, do której też można na moment wpaść albo Florencja. Mnie urzekła także wyspa Grado niedaleko Trieste, albo np. Muggia. W tamtym Rejonie jest wiele takich perełek, których nie znajduje się tak po prostu w przewodnikach.